bugün

iki gun once bugun saat 2 ye bir bayan hocadan randevu aldim akil sagligim bozuk diye.kadin e mail yollamis saat dorde alsak olrmu cnm ism vrda.s.s demis tamam eyvallah dedim gittim diger hocadan 3 e randevu aldim o sirada konferansin tekine bile girdim neyse saat geldi gittim pdr ofisine odalarin camlari saydam zaten icerde hocayi gordum kimse yok baska mk yerinde kufrediyorum icimden bir kadin geldi cnm randevun varsa hocaya bi seslen danisma saatinde dedi. Lan benim randevu saatime sen nasil baskasini alirsin kaltak kari? Neyse dedim gittim kapiyi tiklattim acmaya yeltendim bi baktim kapiyi kitlemis mk kaltagi ben senin yapacagin isi kukayim dedim bide goruyor lan ben ogrencinim ibne istedigim zaman girerim acsana? Baktim kimse yok kapiya tekme attim bidaha gelen oc dedim gittim . Okulda pdr hizmetimiz var diye ovunurler bide. Yarin o ofisteki herkesin agzina edecegim ofisin yaptigi sacmaliktir bu baska da birsey degil . Mk cocuklari. Sonra yok efendim ne problemim varmis. Lan sakin adami siz delirtiyonuz mk.