bugün

Kitap okumanın en keyifli yolu.
bi liste verinde gezelim biraz.

link pls.
Kitabı elinize almadan sayfalarına dokunmadan koklamadan nasıl okuyorsunuz hayret ediyor insan.
Eger 1 tane kitap okuyup onu bitirince digerine geciyorsaniz gereksiz. Birden fazla kitabi takip ediyorsaniz en iyisi dijital olarak okumak. Alin bi tane kindle, takilin.
size önerim agatha christie kitaplarını okuyun.

ama poirot 'lu kitapları *
Mecburiyettendir. Bir pdf arşivim var, akıllara zarar. 1500 tane kitap var ve ben Bu kitapların 250 tanesini okudum. 250 tanesini 20 liradan alsaydım 5000 lira vermiş olurdum. 5000 lira veremeyeceğime göre bu kitapları okuyamamış olurdum.
Tabi ki bir kitabı pdf okumak hiç zevkli değil. Keşke alsak elimize koklasak falan, araya ayraç koysak... Yok ama işte olmuyor. Mecburiyetten.
memlekette bir umut ışığı varlığına kanıttır.
aynı içeriği telefonumdan istediğim anda okuyabiliyorum bunun neresi kötü?

ayrıca herkes kitap alacak durumda olmayabilir. fakir diye aşşağılamak doğru değildir.
Özellikle bu sene çok çok yaptığım şey.

Evet öğrenciyim, fakirim, param yok by.*
kobo gibi e-kitap okuyucularda adobe digital editions ile yapabilidiginiz eylemdir.
ayn rand - hayatın kaynağı kitabını pdf'ten biraz okuyayım diye başlamıştım. kendimi kitaptan alamayıp 750 sayfayı devirmiştim.
Rakı şişesinden su içmeye benzer. Ne rakı olur ne su.
Okumak isteyenlere site tavsiyesi verilir.

(bkz: eski kitaplarim
kitabı bulamıyorsam PDF olarak okurum. bulduğumda da fiziken satın alırım.
Arada yaptığımdır.
Valla amaci okumak olan her insanin yapacagidir. Uc kitaplik kitabim var. Onceden pek bir merakliydim kutuphane yapmaya. Simdi her tasindigimda onlarla mi ugrasacagim? Laptopi koy cantaya git mis.
ücretini ödedikten sonra ve göz ağrıtmayacak bir kindel kullandıktan sonra modern okuyucu kitlesine dahil olabilirsiniz.
marx ve engelsin kitaplarını okurken yaptığım eylemdir. bulması kolay bi kere. kütüphaneler atsız kitabından geçilmiyor kitapçılar da getirtmiyor. en sağlamı pdf indirip okumak.
Bir türlü beceremedigim iştir. Bir kac gün önce indirip 50 sayfa kadar okuduğum kitabı bugün kitapcidan satin aldim. Ben altını çizip okuyanlardanim bana göre değil. Yine de okuyalim. Her nasıl olursa olsun.
pdfburada.com ve kitapcenneti.org sitelerinde gece vakit geçirdiğim eylem...
bana plastik yapay çiçeğe bakmak ve koklamaya çalışmak gibi geliyor. kendimi bu etkiden alamıyorum. içimizdeki geri kafalı yapıyı atmak zor oluyor. yaşlı insanların teknolojik şeyler kullanmaktan kaçınmaya inat etmesini daha iyi anlıyorum bu durum olunca.
Pdf değil de e pub formatında olursa çok da güzel okunur. Pdf göz yorar. yea elektronik kitap mı olur kitaba dokunacaksın diyenlerin dedelerinin de matbaaya karşı çıkanlar olduğuna kalıbımı basarım.
artan kitap fiyatları sebebiyle insanı buna mecbur bırakan aktivite.
ara ara yaparım bunu. çok da iyidir. tablete yüzlerce pdf kitap atıp okumuştum. hatta hızlı okuma uygulamasıyla 600 sayfalık kitabı bir günde bitirmiştim.
çok büyük hevesle başlanıp tonla kitap indirip hiç yapamadığım şey.