bugün

don alıyorum.

soruyorsan marka donlardan farkı yok.

taşaklarım gayet sıcak.
kendine güveni olan, marka takıntısı olmayan, üstüne yakıştığını anladığında isterse 5 liraya bile tişört alabilecek kişidir.
pazarcı bir arkadaşım vardır. ara sıra o na uğrar özellikle de sezon bitimlerinde dahada ucuzlattığı pantolon tişört gibi ürünlerden ikişer, üçer alır bir daha ki yaza aslanlar gibi giyerim. bunun neresi ayıp.
Etikete değil de kendine yakışana bakıyordur.
Markası var dediğiniz o kıyafetlerin bir kısmı Bursa'da yeşim fabrikasında üretiliyor. burasını bildiğim için yazıyorum, pazarda satılanlardan kalite olarak bir farkı yok. tersi görüş bildiren buradaki kompleksli vatandaşları da çok iyi biliyorum. maalesef halkın %95'i bunlardan oluşuyor.
pazardan bir tişört almıştım. bu yazla birlikte 3.yılı devirdik. sapasağlam. rengi de solmadı.

ama ne zaman bi tişörte 20 Tl'nin üzerinde versem ya da marka alsam; 2 hafta maks ömrü oluyor.

#pazarlarasahipcikalim
türkiye'nin bazı şehirlerinde kurulan pazarlarda ihraç fazlası, logolu ürünler satılıyor ve fiyatları gayet 100-150 lira veya üstü olabiliyor. aynı ürünün 300-400 tl olduğunu bilince ve beğeniyorsanız pazardan almak gayet iyi bir seçenek.
yine de 10 liralık tshirt'ler üzerinden goygoy yapılmak isteniyorsa onu da teknik olarak değerlendirebiliriz,
en kaliteli tshirt'ün ham fiyatını üreticilerden öğrenip burada fikir alışverişinde bulunalım isteyen kişilerle.
arkadaşlar size naçizane bir bilgi vermek istiyorum;
önemli olan (ihtiyacın ve konforun kadar kaliteli ürün + zevk) / fiyattır. gerisi müsrifliktir.
sırtı yere gelmeyecek olan insandır. kendi parasını kendisi kazanıyordur, ev geçindiriyordur. bütçesini kendi ayarlamayan insanlar anlayamaz.

(bkz: anlayamazsınız)

ürünlerde defo var mı yok mu diye incik cincik ederken o gözler atmaca gözüne dönüyor. her bakımdan faydalı *
Marka takıntım olmadığı için hoşuma giden her şeyi alabilirim. Bu neden bir pazar olamasın?
güncel Önemli Başlıklar