bugün

Kahvaltı - gazete - miskinlik - kahve - film - power love fm

şimdilik bu kadar.
Tatilin son günüyse yola çıkılır.
Tüm gün evde yatılır hava bu kadar sıcakken mis.
çalışılır.
ben çalışacağım valla beni hiç düşünmüyorlar pazardır uyumak ister diye.
acıyın bana...
sad but true
pazartesi düşünülür.
plaja koşulur, laikçi kız kesilir.
Evde klima açılır ps4 oyunlarına gömülünür arada bir sigara molası verilir bulunulan yerin dışında sigara içilmesi tavsiye edilir (bkz: balkon)
mangal - deniz - müzik üçlemesi.
önce güzel bir kahvaltı için izmir'in urla ilçesinde lüks bir mekana gidilir. ( tek kişi 90 tl )

çıkışta son model audi a7 aracınızı park ettiği için valeye 20 lira ateşlersiniz.

oradan fakirler gibi kordon'a geçmez, çeşme istikametine devam edersiniz.

öğlen saatlerinde boş ferdi baba'da güzel bir kalamar, karides, alkol üçlemesi eşliğinde denizin tadını çıkarır, ferdi baba'nın o küçük televizyonundan dünya'ya açılırsınız.

alkollü araç kullanmak olmaz, alkolün etkisi geçsin diye marina etrafında bir süre dolaşabilir, gerekirse yatınızda kısa bir süre kestirebilirsiniz.

bu yaptıklarınızdan dolayı akşama yorgun gireceksiniz, eğer gençseniz aya yorgi tarafına gidebilirsiniz, yok efendim ben oradaki zibidi nüfusla anlaşamam diyorsanız evinize gidip bir kadeh viski, portekiz - fransa maçı eşliğinde keyfinize keyif katabilirsiniz.

bunların hepsini 500 tl gibi bir paraya yapmanız mümkün, bence pazar günü için ekonomik bir düzenleme oldu, gençlerin işine yarar umarım.
Ev iyidir ev. Havalarda sıcaķ esmiyor biliyon mu.
Haftaiçi iş veren için üretim yaparken pazar kendin için üretim yapma günüdür.
Okunabilir, izlenebilir, gezilebilir
kitaplara gömülünüp çalışılır 27 yaşındaysanız ve türkiye ye mahkumsanız hayat çok kötü gençler gelmeyin.
Yarın iş var biliyon mu.
Tabiki ders çalışacaksın Türk gencisin sen olum 30 yaşına kadar osym sinavlarina gireceksin.
Pazartesi sendromuna girilmiştir bile.
Calisilir efenim evet tatil ama is var gemide is bitmez.
Pazar günü yapılıcaklar listesi !!!

-Akşama kadar uyu

-gece dışarda takıl

- pazartsi sabahı işe gidince uykusuzluktan öl .
Bir gaziantepli olarak piknik önce gelir . Hatta Zaman'ında Turgut Özal helikopterle geçerken yangın olduğunu sanmış. 5000 ailenin 4999 u piknikte. :(
sevgiliyle güzel bir kahvaltıdan sonra anıtkabire gidilir.