bugün

kendisi ile ilgili çok güçlü şüphelerim var. yakında açıklayacağım. o şu an offline ama bizi dikizliyor. *
Önce böyle bir entry giriyor: (#16176673)
Daha beş entry sonra bu entry'i giriyor, sadri şener'e acıyor üzülüyor destek çıkıyor: (#16178740)

Biz buna normal hayatta şizofreni diyoruz. Ha sözlükte ise, daha önce elli kere yazdım, sırf Fener'e laf sallayabilmek için mantık gözetmeksizin sözünden on kere dönmek, bir dediğini iki satır sonra yemek, gülünç duruma düşmek diyoruz.

Edit: Yazarın Kendisi formattan bihaber olduğu için anlaşılan üstteki entry'si yine silinmiş. Yazdıklarının yarısı siliniyor zaten. ilk entryisinde "hey sadri bırak bu işleri sallama" gibi mahalle kıraathanesindeki gibi bir sohbeti vardı sadriyle. Çocukluk arkadaşları ya, hey sadri falan diye seslenir işte.*
olmayan bir entry'i üzerinden sallanan adamcağız

üstelik şizofreni ile suçlanmış

hangisinin şizofren olduğu çok net değil mi yaw?
Entrylerin sonuna "hahahaa" yazan kendini forumda sanan yazar.Tipik bir galatasaraylıdır, Fenerbahçe hakkındaki entryleri galatasaray hakkındaki entrylerinden fazladır.
her gün fenerbahçe başlığına 10 entry giren şahıs. ne batıyormuş buna fenerbahçe arkadaş.
ne bu şiddet ne bu celal.
sağlam galatasaraylıdır kendileri.
götümden uydurmuyorum yazılarına baktığınızda görülebilecek hede.
yazılarını takip etmekten zevk aldığım renktaş. özellikle entry sonlarına bayılıyorum.* *
0-6 yaş grubu yazar.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
son 10-12 yıldır her branşda fenerbahçe tarafından ezilen kulübün hazımsız taraftarı yazık yaa cinconluya. *
cinconlu şeklinde gerizekalıca bir sıfatla adlandırılan yazar.

12 mayısın acısı hala çıkmadı ehtiyar, ya sabır diyoruz.

sarı kırmızı entryler efenim..
fenerbahçe başlığında "35" -yazıyla otuzbeş- entry'si bulunan galatasaray'lı yazar. ben hasta fenerbahçe'liyim benim 23 tane entry'im var. muhtemelen ergenin önde gideni, gözünü açtığından beri fener içerde dışarda koyuyor, kayış da kopuyor tabi bir yerde.
zeka seviyesini yazdığı mesajla beli edenler tarafından

ergenlikle suçlanan üye

ne yapak gülek mi

hahahahaaaa..
troll olması muhtemel yazar.

yazık la...
son 25 entry sinin 21 tanesi futbol ile alakalı olan yazar.

ve aynı yazarın son 300 entry sinin, 259 tanesi yine futbolla ilgilidir.

futbolla ilgili 259 yazısının, en az 100 tanesinde, rakip takım ve taraftarlarına sataşma şeklinde olan yazardır.

(bkz: ısrarla futbol içerikli entry girmek) (#98897)

(bkz: sözlükten silinme sebepleri) (#63235)

bütün bu veriler ışığında, sözlük yönetiminin kendi kurallarının hiçe sayılması durumuna, nasıl bir tepki vereceklerini sabırla bekleyeceğiz.

http://paul-sahilleri.uludagsozluk.com/
(bkz: entrylerin sonuna hahaha diyen yavşak)
korkmayın lan yazmaz en fazla olur biter

çarpmaz o acı gerçekleri suratınıza.mesele kapanır,sakin..
fenerbahçenin tesislerinde sırtlan ve çakalın oldugunu söyleyen yazar. halbüsem kendi tutugu takımda maymunundan (harbi maymun ama) köpegine kadar mevcut oldugu halde fenerbahçeye sataşmayı kendine borç bilmiş yazar. unutma ki şöyle bir şey var;

(bkz: galatasaray hayvanat bahçesi)
Fenerbahçe'yle ilgili yazdıkları sürekli yalan ve dayanaksız çıkan, Fenerbahçeli yazarlardan da sık sık ağzının payını alan, ama temelsiz çamur atmaktan kendini alamayan yazar.
sonu cimbomlu ezgi gibi olması muhtemel, potansiyel silik.
ezikler tarafından silik olması için neredeyse yağmur duasına çıkılacak yazar

hahahaaaa..
çaylaklığı çoktan haketmiş kişi. görüşlerine, galatasaraylı olmasına, bir fenerbahçeli olarak ses çıkartmıyorum. konuşabilir memlekette ağzı olan konuşmakta fakat adam ne format dinliyor ne noktalama işareti. kafasına göre sanki form ortamında fırlamış gibi takılıyor. ben bu adamı çekmek zorunda mıyım? iğrenç yazılarını okumak zorunda mıyım? nerde spor başlığı bu bit orada bitiveriyor. çekilmez ki kardeşim böyle. çaylaklık pek yakışmış uzun süre çıkmaz umarım. ayrıca donuz butonu çıksın artık bıktım bu tiplerden.
şimdi bu yazarlara aramızda geçen bir özel mesaj trafiğini aktarmak istiyordum ama çaylak olduğunu görünce, tekrar dönene kadar beklemeye karar verdim.

arkasından konuşmak gibi oluyor böyle.
(#16483674) bu entrysindeki yazım hataları ile nasıl yazar olduğunu anlamakta güçlük çektiğim yazar.
seksi kalçalı yazar.
pis galatarasay'lı..