bugün

Akvaryumundaki balıklara galatasaraylı futbolcuların adlarını verdiğine emin olduğum yazar. Ara sıra taktik veriyor da olabilir.*
sırf futbol hakkında entry girmesine rağmen cezalandırılmamış yazar.
çakma solcuları kızdırmış yazar. bak sen..
derin futbol bilgisi ile sözlüğü aydınlatan yazar.

fb liler sevmesin biz seviyoz. gaza gelip bugün çaylak olmasa bari.
bugünkü maç sonrası şalkeyi ayıklamamızla birlikte kahkahalarını yine entry sonuna döşeyecek kardeşim. yapıştırın lan şalkeye!
cinconluların büyük çoğunluğunda olduğu gibi tipik bir ''liselus ergenus'' vakasına rastladığımız yazar. koştursun efenim sözlükte.
özellikle ''beyin terk'' sınıfının sevmediği yazar..
galatasaray' ın resmi sponsoru.
iftiraya kurban giden yazar..
--spoiler--
sürekli galatasaray ve galatasaray ile ilgili entry girmesine rağmen ceza almamış
--spoiler--

Kesinlikle katılınmaması gereken tespit. Entrylerinin yarısından çoğu Fenerbahçe'yle ilgilidir.* Galatasaray'a da FB'nin rakibi olduğu için ara sıra değiniyor olabilir.
özelikle "beyin terk" sınıfının çok sevdigi yazar.
adam galatasaray'ın sözlüğü rerererarara sözlükte bile sevilmeyen bir tip. varın siz düşünün
bu havaları sevmeyen yazar..
her yere kıskanma yazıyor ama kimse 10 tane yemenin kıskançlığını yapmaz. ohahaha.
götü tutuşmuşlarca sevilmeyen yazar..
açtığı başlık sayısından daha fazla gol görecek yazardır.
daha önce 2 kez real madrid galibiyeti görmüş aslan parçasıdır. bu alanda real madrid taraftarının galatasaray galibiyeti görmesi açısından, onlardan bir adım öndedir.
kuduruklarca eleştirilen yazar

hadi anam 0-5 yaş arası yan taraf hahahaaa..
(bkz: #19009337) terbiyeye davet ettiğim yazar...
ayıb oluyor ama,
ben de mi aynı üslupla konuşayım?
hadsizlerden edep dersi almayacak yazar.

(#19009298)
yazık la hangi takımın taraftarıysa.
idiotları rahatsız etmiş yazar..
sarı lacivert bir vibratör hediye etmek istediğim. ünal aysalın kayıp dölü olmasından şüphelendiğim mini yazar.
sözlüğe gelirmez görülen iğrenilen yazardır, hahahahahahaha yazması format'a uymamasına rağmen moderasyon tarafından kollanmaktadır çoktan silinmesi gerekiyor çünkü sürekli futbol ile ilgili entry giriyor ve rakip takım taraftarlarını kışkırtıyor ben bile bu yazarı görünce gs'ye kin besliyorum öyle itici.

moderasyonda dayısı yoksa bugün çaylak yada silik olması gerekmektedir.
onlarca fenerli troll varken kendisine saldırılmasına sadece gülen yazar

ne güzel lan sabah akşam galatasaray'a küfürler edilirken gık deme ama gel buraya çemkir

yok öyle..