bugün

masaj salonuna gidince benimkinin dile gelip söylediği.
zamanında arkadaşımla sinemada gittiğim film. kapadokya'da geçiyordu.

(bkz: olmaz olsun)
suan televizyonda izlemekte oldugum film , açıkçası benim hoşuma gitti yazın sevgilinle dondurmani alip açık hava sinemasina gitmiste bunu izliyormuş gibi bir havaya bürünmeme sebebiyet veren film iyi filmdir izleyin birsey kaybetmezsiniz.
iş yerinde dışarıda telefonla konuşuyorum, akşam sinemaya gideceğiz hangisine gidelim diye fikir alışverişi yaparken ben patron mutlu son istiyor dedim arkasından bir iki kelime daha edip telefonu kapadım. arkama dönüp baktığımda müdürüm bana dehşet gözlerle bakıyordu, kekeledi birşey diyemedi, bende ibnelik olsun diye film adı bu demedim, salak hala benden mutlu son bekliyor olabilir *
filme gelecek olursak, pazar evde yatarken izlenen filmler tadında, çok beklentisiz izle keyif al.
filmi dün akşam tv'de izledim. cipil gözlerim masraf saydı.
2 günde 2 kez izlediğim, bu yılın başında gösterime girmiş eğlenceli türk filmi. ben izlerken mutlu oldum, güldüm. bazı sahnelerinde yılmaz erdoğan'ın yazdığı belli oluyordu yalnız.
insanın içinden kalkıp peri bacaları'na gitmek geliyor ayrıca film izlenince. * bu peri bacaları da film yapımcıları için tükenmez hazine gibi bir şey, ne çektiniz be kardeşim! *
peri bacaları'nın bu kadar yakıştığı bir diğer film ise 'kış uykusu' olsa gerek.
Sonu çok saçma filme yakışmamış tolga çevik ne bileyim senaryo boktan.
Aldığı olumsuz eleştirilerin çokluğuna isyan ettiğim film. Ben ise Türk yapımı uzun zamandır bu kadar keyifli bir romantik komedi izlemedim diyebilirim.
Biraz fransız romantik komedileri tadında. Belki bu havası beni etkiledi. Doğal olarak hiç küfür yoktu ve duygusallık baskındı.
Komedi kısmında ise erkan can a ve otomobil tamircisi rolündeki oyuncuya bayıldım. Erkan canın olduğu bir film kendini izlettirir mutlaka.
Son olarak hikayenin son kısmı en trajikomik anıydı.*
bekleneni veremeyen yılmaz erdoğan filmidir.
hadi bi film yapalımda yolumuzu bulalım tarzında bir film.
kapadokyadan güzel görüntüler dışında lezzet almadığım filmdir.
sadece yapmış olmak adına yapılmış bir filmdir. tolga çevik, bu şekilde adını nasıl eskitebilmiş, marka değerini düşürmüş anlayabilmiş değilim. ne duygu ne komedi yüklü, vasatın altında.
hala izlenmemiş filmdir. herkes izlesin konuşmayı bitirsin öyle izlenir ancak.
tolga çevik gibi bir adamdan, daha fazlasını bekleyen insanın film sonunda kırgın olması durumu. çok vasat olmuş.
lafı eveleyip gevelemenin anlamı yok: olmamış.
tolga çevik oynadığı için standartların biraz üstünde olması beklentisine girdiğim, izlememin ardından hayal kırıklığına uğradığım film.
festival filmlerini itin götüne sokan, ortalama türk filmlerini de özensiz olmakla suçlayan sinema alimlerinin beğenmediği film. aferin size. ben o sikko bulduğunuz festival filmlerinin hastası olarak eğlenerek , kaliteli bir görüntü yönetmeninin el attiğı bu filmi izledim. üstelik cok iyi bir kaç espri ve güzel yan karakterler izledim. her yıl yurdumda 10 tane müthiş film yapılsa tamam eleştir göm filmi ama film zaten sana mütevazi ve sicak bir seyir vadediyor sadece. onu da sunuyor. sen göm ama. iyi ki sinemada gitmedim parama yazik olurdu diyen adama ise ne diyeceğimi bilemiyorum.
insanın içini ısıtan ortalama bir film. müzikleri gayet güzel. bir de erkan can ayrı tat katmış filme.
Ortasinda agladigim filmdir. Dusunun ruh halimi.
üzgünüm ama ilk olarak düğün dernek e gittiğimde fragmanını gördüğüm bu filmden çok olmasa da beklentim vardı, beklentimin düşük olmasının nedeni de sinemada izlediğim sen kimsin adlı yine tolga çevik filminin çok tırt olmasıydı, klişeleri bir yere koyarsak bırakın komedi filmi olmayı hedefi olan adam gibi bir aşk filmi olmayı bile başarabilmiş değil bu film, tek güzelliği kapadokya ve deneyimli oyuncuların oynaması, bence hiç çekilmese de olurmuş denilebilecek bir film. iyi ki sinemaya gitmemişim bu film için harcanılan paraya yazık, ayrıca senaryo da yılmaz erdoğan ın hocasının senden yazar olmaz tezini doğrular nitelikte, daha önce iyi işler çıkarmış olması her yazdığının güzel olacağını göstermez.
Oyunculuk ve senaryo anlamında seyirciyi tatmin edebilecek bir film. Şahsen izledim ve çok beğendim. Tamamen komedi demek imkansız. Romantik komedi demek daha mantıklı hatta romantiği biraz daha ağır basıyor. Tolga çevik'te ezgi mola da iyi oynamış. Yılmaz Erdoğan güzel yazmış. Bence tam izlemelik film.
hayatımda izlediğim en berbat Türk yapımı film. özellikle yazarın yılmaz erdoğan olduğunu ögrrendiğimde baya şaşırdım. çok salak bir senaryo. tv de çıksa bile izlemem o derece kötü. tam bir zaman kaybı.
Sinemaya gidip izlemeye değmez. mekan güzel, oyunculuk iyi, senaryo klasik, komedi yetersiz.
ürgüp'te çekilen çok güzel bir film. dram, aşk, komedi ne ararsan var.
Tolga çevik'in şekil değiştirerek herkesi şoke ettiği film.