bugün

Konusu guzel ama filmi yaninizda bir kizla izleyin biz sahsen komedi filmi diye gittik sap sap oturduk.
bir romantik komediden beklenenleri verebilen bir film. tolga çevik'i bir kez daha sevme sebebi. ayrıca ezgi mola ne güzel kadın.
Neymis bekleneni verememis.. Yilmaz erdogan hayal kirikligi yaratmis falan filan.. Bu tarz filmlerin cerezlik oldugunu bilmiyorsan film kritigi yapacagim diye kasmayacaksin.. .. Adi uzerinde romantik komedi.. Girisi gelismesi sonucu belli.. Olaylarin akisini daha popcorn alirken tahmin etmen mumkun..
Bu film de tam olarak oyle bir film.. Sevgiliyle gidip vakit gecirmelik..
izlenecek film olduğu belli. ne sıkıcı olacak ne de enerji patlamasına yol açacak belli ki.
ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum. çok büyük bir beklentim yok tolga çevik yeterli benim için.
beğenmediğim ve gülmediğim filmdir.

evelki gün hatunla gittik. o izledi arada güldü ben onu öptüm. arada öyle baktım. gülmedim evet. hayır yani söyledim o kadar 47 ronine 4. defa gidelim diye ama dinlemedi.
Açıkça söylemek gerekirse, gündelik hayatın sıkıcılığından kaçıp hafta sonu biraz içiniz ısınsın isterseniz bu filme gitmelisiniz. insanı cidden iki saatliğine farklı bir boyuta taşıyor.

nedendir bilmiyorum herkes yerden yere vuruyor ancak bence komedisi de romantizmi de tam kıvamındaydı ve film çok hoşuma gitti.
soundtrackleri süper olan film.

http://www.youtube.com/watch?v=x-sZ_w0uZt8
Olay akışı biraz daha renkli olsa daha akıcı olacak film. Fena değildi köpek çok bombaydı ayrıca.
beklentiyi çok çok düşük tutup gidilmesi gerekilen film.

tolga çevik'in sen kimsin filminde ki hayal kırıklığını yine sinemada yaşamış biri olarak açıkçası bu filme de ön yargıyla gittim. yılmaz erdoğandan beklenmeyecek derecede vasat bir senaryoydu. ersin korkut itiiciliğini tekrar hissettim. ezgi mola da giderek antipatikleşiyor. tolga çevikin ise oyunculuğu gayet başarılıydı.
aile filmi diye kolayca kategorize edilebilecek filmdir, güldürüyo ama güldürmüyo, hüzünlendiriyo ama hüzünlendirmiyo bi tuhaf bişe ama aileyle.
Güldüren bir film olmamasina rağmen yüzde gülümseme bırakan tatli bir film.
ürgüp'te çekilen çok güzel bir film. dram, aşk, komedi ne ararsan var.
üzgünüm ama ilk olarak düğün dernek e gittiğimde fragmanını gördüğüm bu filmden çok olmasa da beklentim vardı, beklentimin düşük olmasının nedeni de sinemada izlediğim sen kimsin adlı yine tolga çevik filminin çok tırt olmasıydı, klişeleri bir yere koyarsak bırakın komedi filmi olmayı hedefi olan adam gibi bir aşk filmi olmayı bile başarabilmiş değil bu film, tek güzelliği kapadokya ve deneyimli oyuncuların oynaması, bence hiç çekilmese de olurmuş denilebilecek bir film. iyi ki sinemaya gitmemişim bu film için harcanılan paraya yazık, ayrıca senaryo da yılmaz erdoğan ın hocasının senden yazar olmaz tezini doğrular nitelikte, daha önce iyi işler çıkarmış olması her yazdığının güzel olacağını göstermez.
Sinemaya gidip izlemeye değmez. mekan güzel, oyunculuk iyi, senaryo klasik, komedi yetersiz.
ilk part sıkıcı gelsede ikinci part'ta olay ve espiriler biraz daha anlaşılır güzel . Tolga çevik'in 3-4 yıldır gerek tv de gerekse sinema filmlerinde yaptığı espirileri devam ettirmesi (üstüne birseyler koyamaması) yani kısaca ''kıllatması'' sonucu bir süreden sonra sıkılmanıza neden olacak olan filmdir.