bugün

görsel
olm siz bu bekareti balon zannediyorsunuz galiba? patlamıyor o. patlak diye de bir kelime yok zaten. namus olgusu da bacak arasında değil üzgünüm. size öyle geliyor olması normal çünkü beyniniz çükünüzde çalışıyor ve asıl namus beyindedir. o kirli düşünceleriniz beyninizde yer ettiği sürece asıl namussuz sizsiniz.

mal değnekleri..
hadi o yapmış bir yosmalık,başlık "patlak kızları avutma cümleleri" olsa roman yazarsınız denilesi. swh
kimseyi ilgilendirmez ama kızların çoğunluğu da bunu yalanla örtmeye çalışır. bir kısım evet mutludur gerçekten de çok mutludur zaten zar gibi bir sorunu derdi tasası yoktur o yüzden onun avuntu cümlesi kurmasına da gerek yoktur. bir kısım ise (bence çoğunluk) bu durumdan hoşnut değildir mutsuzdur ve avuntu cümlelerini kurar. muhtemelen de gönüllü olarak değilde zorla oldu bilmeden oldu vs. gibi yalanlara başvururlar. biz de yaptık yaptık olur öyle şeyler. benimle yatan kız namussuz ise bende namussuzum. çünkü namus diye bir şey varsa unisex bir kavramdır namus diye bir kavram yoksa yine unisex bir kavramdır yani:) ama önerme çok yanlış bir önerme değil gerçekten için için pişman olan ve kendini avutan insanlar çoğunlukta eğer öyle olmasa bugün kızlık zarı dikimi diye bir şey tavan yapmazdı.

Not: ablam estetik cerrah oradan biliyorum son yıllarda kızlık zarı dikiminin ne kadar arttığını. ayrıca laik,kemalist, dindar, akpli, chpli mhpli hdpli her kesimden insan bu kızlık zarı dikimi olayını yaptırıyor bana gelen bilgi bu yönde:)

özetle : avuntu cümlesi kurmayıp samimi insanlarda var avuntu cümleleriyle kendini avutan ama için için pişman olan insanlarda var. oran veremem ama bence ikincisi daha çoğunlukta.
yapay kızlık zarı diye bir şey var. daha orgazm olup olmadığını anlamayan erkek onu mu anlayacak.
Bilincinizi de beyninizi de alıp siktirin gidin amk malları.

Başlığı açan troll, önce namus deyip sonra bekaretten bahsediyor; bu durumda kendi annesi ne oluyor acaba? Keşke bakire kalsaymış.
Aşağı taraflarda bir başka beyinsiz "bakirelik beyinde olmalı" bakınızı vermiş, daha cümleyi düzgün kuramıyor, gelmiş burada troll olma çabalarında boğuluyor.

Ellerinde olsa Yıldız Tilbe kılıklı kadınlarla bile yatacak olan ezikler, elleri siklerinde ahkam enty'leri giriyorlar, zaten bu bilinç(sizlik) ile daha çok sayı sayarsınız siz.

Sen önce kendi namusuna bak yeğenim. Namus yarak kürek ile açıklanıyorsa sen şimdi git kendini at köprüden.

Elin çalışırken beynini de çalıştır biraz be. Hadi bakalım 31 kere 31 kaç eder?
nasıl olsa bunu sorun etmeyen birini bulur evlenirim. artık bu devirde bu işleri kafaya takan kalmadı.

haklı mı? sonuna kadar haklı. herkes patlak kızlarla evleniyor ama kimse erkekliğe bok sürdürmüyor.
bekaret önemlidir değildir o ayrı konu.
patlak olmasına rağmen, konuyu açan yazara selam bile vermediği için gıybeti kendine hak gören yurdumun erkek insanı...
taşaklı kızmış bak maldan anlayıp sana vermemiş neticede... sen şimdi sözlük ortamlarında kadınların amının dedikodusunu yap dur...
Şu gibi cümleler olabilir;
görsel
iyi ki beynim patlak değil. iyi ki bir insana sadece tercihi yüzünden patlak gibi yakıştırmalar yapacak kadar aşağılık biri değilim. iyi ki hayvan değilim. iyi ki normal bi insanım.

iyi ki...

yeter bu kadar.*
(bkz: sözlükteki patlaklar tedirgin)

koca sözlükte içinizde kız yok yanarım ona yanarım.
Nede olsa gavatın biri benimle evlenir.*
Beyni patlamış birinin başlığında toplandik.

Deli kuyuya taş attı hadi çıkaralım.
hadi gerçekleri konuşalım.patlak kızlar değilde bence sen patlatan olamadığın için kendini avutuyorsun.
vuran belli vurduran belli sen senaryoda bile yoksun.eziklik başa bela.
Ama biz evlencektik. Evlenmek için $iktirdim. Of ya neyse diktiririm.
iyi niyetimden kaybediyorum hep,
Zaten bekaret beyindedir
"nömös böcök örösöndö döğöl"

en bilineni.
insanı güldüren cümlelerdir. bekaret beyindedir diye başlar hepsi. yav he he bacak arasındaki ne.
Nede olsa herkes yapıyor derler.
BANA BEN DALGIÇ IM BASINÇTAN YIRTILDI DiYEN OLDU.
"Alt tarafi iki damla pembe kan degil mi, akitiriz bebegim"

ben bunu duydum. cumleyi tam hatirlamiyorum fakat benzer bisey.
Batı diye başlar.

Kültürünü yediğim. Batılı kızlar eklesin. Batıni kızlar da ekleyebilir.
baktım benimki bu konularda çok hassas evlenmeden önce diktiririm olur biter sanki o başkasıyla hiç yatmamış ta benden bakire olmamı istiyor. tabi onun yaptıkları yanına kar kalıyor bizde diktiririz canım.
"Çöğdöş öln yöö hö yöz kösö sökmös bönö hö höç bököröt böyöndödör".
patlağım ama olsun, oğlum uludağ sözlükte yazar.