bugün

saçma, kültürsüz bir maganda tabiri. balon mu lan bu? ne sanıyorsunuz yahu? kesin hayatlarında kız eline değmemiş köşebaşı laf atıcı moronlar söylüyor bunu. meslea ben 7000 küsür kızla ilişkiye girdim ve girmeye devam ediyorum ama hiçbiri patlamadı azizim, ne bileyim canım ben de isterim aslında şöyle capri-sun gibi patlasın altımda ama olmuyor. he bir keresinde kızın memesi kamyon lastiği gibi patlamıştı ama o da fazla silikondanmış, parayı bol olunca fazla doldurttuk tabi.
argoda bekaretini kaybetmiş kız.
puhahah şeklinde gülmeme sebep olan cümle. Mısır mı lan bu , duramıyorum gülmekten altıma edicem *
artık kız değildir.
lastiktir o; kız gibi lastik midir acaba düşündürülmek istenen.*
kadınları aşağılayıcı erkek söylemlerinden yalnızca bir tanesi. kadınlar bize nasıl ki 'patlak herif' vs. demiyorsa biz de dikkat etmeliyiz.
ar damarı patlamıştır.
çatlak, patlak, yusyuvarlak, kremalı börek ve sütlü çörektir.
ahlaksızca bir tabir.
kıza lastik yakıştırması yapanların kullandığı tabir.
patlatanda kabahat.
lisede arkadaşları tarafından kendine böyle yüce bir lakap bahşedilmiş kızdır.

mesela biz lisedeyken begüm diye bir kız vardı, her kimya dersinde hocaya "hocaaaaam sodyum patlatalaaaaam" diye yalvarırdı. sonunda hoca bir gün verdi sodyumu eline, kız tabi suya attığı gibi sodyum patladı, çığlıklar gülüşmeler, klasik tepkiler... daha sonra kızın adı "patlamış begüm" olarak kaldı. hatta bir süre sonra kendisi de kabullendi bu durumu, bir gün hiç unutmam bir hoca ikimizi çağırdığında "ya hasta olmuş de, okulda yok de ne dersen de, hatta patlamış bile diyebilirsin." demişti de "ya kim patlatmış diye sorarsa" diye sormuştum. tabi kız cevap vermeyince "neyse tamam tamam ben patlattım derim, bu kıyağımı da unutma." deyip bolca gülmüştük.
doğası gereği patlatılması gerekendir. aksi halde kokuşur, turşu olur.
kadına yapılmış bir hakaret.
la pompası yapılmıs kız. açılışı yapılmış kız.
bir de hafif inmis kiz vardir bunlara yama yapilir bir sure idare edilir. oha dur lan lastikti o. pardon sozluk..
bu lafı edenin kesin eline kız eli değmemiştir doğal olarak zaten. kız tadı almamıştır. ya sen ne sanıyorsun bu kızları iş mi yapıcaksın. kızları bı tad ondan sonra gel konuş. kızların tadına baktığın zaman zaten isterse 100 milyon kere patlamış olsun sen ona her şekilde razı olurdun
--spoiler--
üzülme, soguk kaplama yapariz hayri abi.
--spoiler--
hava kaçırıyordur.
kadına cinsel obje olarak bakan erkek cümlesi.
deneme metodu olarak, deforme olduğunu düşündüğünüz bölgeyi suya sokunuz. eğer suda hava kabarcıkları oluşuyorsa patlaktır. geri verin. bu işin espirisi.

kadınlar bizim baş tacımızdır. unutmayın ki hiç bir evladı pelikanlar getirmedi. her birey bir ana(anne) ye sahip. denklemin gerisini siz kurun.
argo'da cinsel birliktelik yaşamışlığı olan kızdır.
(Edit: bayanların kişilik haklarına saldırıdır)
iğrenç bir tabir.
nasıl bir duygu ? die sormak istediğim kız.
Patlamış olan kız.