bugün

Dünyanın en güzel aletidir. 6 yaşından 12 yaşıma kadar sürdüğüm. Sonra bayağı bir ara verip geçen hafta satın aldığım Fila marka ile 2 günde 50km ye yakın yol aldığım en büyük hobilerimdendir. Bostancı-Kadıköy gidiş gelişten sonraki gün, Bostancı-Pendik gidiş yaptığımız sırada kız arkadaşımın kıç üstü inişe geçmesiyle bir süre ara verdiğim alettir. iyice araştırıp alınmalıdır. Tempish markası önerilerim arasındadır. Eğer orta halli bir şeyler arıyorsanız.

WWW.kkproduksiyon.Com adlı internet sitesinden sizi gaza getirecek Videoları görebilirsiniz. 'biz Extreme sporu seviyoruz' adlı çalışma çok başarılıdır.
yunan mitolojisinde yarı insan yarı at olan centaurlar gibi hissetmemi sağlayan özgürlükçü alet.
Sporu sevdiren, bol adrenalin yaratan, gruplar kurdurarak güzel arkadaşlıklara vesile olan, düşe kalka tutunmayı öğreten, anılarımda önemli bir yer edinmiş, bacağımda iz bırakmış, fast and furious bir spor aleti.
Sinifca buzpatenine gitmistik uc arkadas carpistik ikinci arkadasimin elinden patenle gecmistim izi kaldi gecmedi emir suan okuyorsan cok uzgunum kanka ya!
Hemen hemen herkesin yaptığı şey. Ben eksik kalsam olmaz en kisa sürede o herkes tanımına bende dahil olacağım.
Az önce kayarken erkek arkadaşıma beni tutar diye güvenip yokuş aşşagıya kendimi bıraktım. Gerisini siz düşünmeyin söylüyorum tutmadı ve popo üstü çok fena yere çakıldım eller meller popo kan içinde hastaneye yol alıyoruz gebericem galiba yok böyle bir şey.
Rollerblade twister 80 lerim ile sınır tanımadığım, dünyanın en zevkli spor ve eğlence aracıdır. Paramı da bu şekilde kazanmaktayım. Meraklıları, bilgi almak isteyenler falan mesaj kutumu yeşillendirebilir.
ayak üstünde kayma sporu demek.
Çocukluğumuzda en moda olduğu zamanlarda bile hiç merakım yoktu şu alete.
Bana hep milletin kolunu bacağını kırdığı bir araç olarak görünürdü.

Yaz mevsimi ile tekrar sokaklara çıkan alet.
geç yaşta öğrenmesi daha zordur ancak azmin sonu zaferdir. yeni başlayanlar için kask dahil bütün korumalıklarını eksiksiz giymelerini şiddetle tavsiye ederim; zira geri dönüşü olmayan sonuçlara sebep olabilir (bkz: suprakondilar humerus kırığı) akabinde aylar boyu işsizlik ve dizi/film keyfi. Kulağa güzel geliyor, gelmesin.
acilen hakkında bilgi almam gereken eğlence aracı. çok fazla çeşit var ve seçim yapmam gerekiyor, yeterli bilgisi olan birisi beni aydınlatırsa sevinirim.
beni heyecanlandıran alettir, bakalım kaç haftada tam olarak öğreneceğim..:)
aman diyim, kullanırken dizlik,bileklik,dirseklik ve kaskı unutmayın.