bugün

giyim magazası ve markasıdır. 34 bedenden 44 hatta 46 bedene kadar gıysı bulmak mumkundur. tarz yakalamıs bır markadır. folk lımıted urunlerı apayrıdır. ozellıkle kumasları ozeldır.
giyimde kaliteli ve pahalı bir markadır
üst düzey iş kadınlarının tek tercih ettiği giyim markası.
son indiriminden daha önce alışveriş yaptığınıza pişman olduğunuz şık mağaza..
türkiye nin kalite kavramına sahip ender firmalarındadır. kadın giyim ve nine west çanta ayakkabı ürün yelpazesine sahiptir. lasenza da yine park bravo grubuna aittir.
internet sitesinde "cumhuriyet e ve ataturk ilkelerine bagliyiz" yazan marka.
http://www.parkbravo.com.tr
çalışan kadınlardan iyi para kazanan şirket.
(bkz: raul bravo) *
modaya sıkı sıkıya uyan bir marka olmasının yanı sıra , ne yazık ki kaliteli sayılamayacak kumaşlar kullandıkları için sadece yaptıkları fantastik indirimlerde uğranılması kar olabilcek bir markadır.keza normal fiyatları o kalite kıyafetler için gereksiz pahalıdır.çünkü güzel modelle güzel kumaş aynı şey değildir modele kanıp da hop diye atlanmamalıdır bu markaya.
ayrıca enzo angiolini * , la senza * , inglot * , nine west * park bravo grup adı altında toplanmışlardır ve genelde mağazaları iç içe olur. bu yüzden alışveriş merkezlerinde insanı tırım tırım aratmayıp kendilerini kolayca bulmamızı sağlarlar.
bayram öncesi insanları yüksek fiyatlarla güzelce kazıklayıp, arife gecesi indirime girecek olan markadır.
küçücük kazaklara bile fahiş fiyatlar belirleyen yağlı kazık.
nine west de bünyesindedir.
küçükken trafik levhalarına bile afişler astıklarına şahit olduğum giyim markasıdır. çocuk aklı işte; arabayı o afişin altına park ettiğinizde belediye başkanı tarafından güzel bir "aferin" ile ödüllendirileceğinizi düşünerek babamın arabayı hep oraya park etmesini isterdim.

(bkz: buraya park edene bravo)
iş kadını imajını çok güzel yakalayan son yıllarda tasarım kabızı olmuş markadır. her malzemenin ucuzuna kaçmış sonunda sıçmıştır. daha çok outlet mağazası iş yapmaktadır. son duyumlarıma görede üretim bölümü kapatıp dış fasona geçmek istenmektedir.
bundan 3-4 yıl öncesine kadar bir park bravo elbisesi denildğinde kaliteli tasarımı harika bişey beklerken şimdiki park bravo kadını piyasa ürünüyle eş değerdir. adeta çizgisinden kaymıştır. herşeye rağmen bünyesindeki inglot, kenneth cole, nine west ,la senza,parks* kazanç sağlanmakta. şimdilerde ise victoria secret markasını türkiyeye getirmiştir.
içinde la senza adında doncu kilotçuyu barındıran markalar toplamıdır.
oldukça klas bir mağazadır. buradan giyinmek insana ayrı bir hoşluk katar.
sezonunda 185 liraya sattığı eteği sezon sonunda 19 liraya satan mağazadır.
diğer markalar gibi kış indirimine girmiş süper şık mağazalar zinciri. deri eldiven aldım demin çok tatlı lan. bayıldım. hem de sıcacık tutuyor. yirim yirim.
pantolonları çok çok güzel olan mağaza. Şu sıralar süper indirimde ama beden sıkıntısı var. Şansınız varsa süper kaliteli bir ürünü süper ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

bundan tam da iki hafta önce arkadaş süper güzel bir pantolon almış yetmiş liraya. yazlık hem kumaşı hem rengi. Devam ediyorsa hala indirim ben alamadım siz alın.
Coni lesh in adaşı olan coni bravo ile aynı soyadı taşıyan kişidir.
Yüksek fiyat - Düşük Kalite/Hizmet sunar
Sonra alıcılar Yüksek Fiyat - Yüksek Kalite sunan markalara pahalı der. Trajikomiktir...