bugün

kesinlikle 1-0 öne geçen erkeklerdendir.
(bkz: hugo boss-night kullanan erkekler)
Her zaman kazanir.
Herseyi bosverde parfumu guzelse hep kazanir.
öldüğüm erkeklerdir. uff bi de onlardan sonra veya onlarla beraber asansöre binmek var. daha fazla konuşamıycam.
Escentric 01 kullanan erkektir. Hugo boss, calvin klein vs tarzı ana akım markaların ne kadar tırt olduğunu bu parfümü kullandıktan anlarsınız
Valantino, JOOP, Jean paul gualtier kullanan erkektir.
at battaniyesi gibi kokmayan erkektir. asansörde fark yaratır.

ayrıca vicık vıcik kalabalık kapalı bir ortamda tshirtünü burnuna doğru çekerek avantaj sağlar.
bir sıfır önde başlamayan ya da her zaman kazanmayan erkeklerdir.

not: kendimden biliyorum.
ulan parfümün güzel kokmasını bırak parfüm sıksın yeter.
parfum sisesini uzerine bosaltmiyor sadece cok yaklasildiginda parfum kokusu aliniyorsa ve bu koku teni ile uyumluysa etlileyicidir.

diger turlu parfum ne kadar guzel kokarsa koksun, bazi erkekler tarafından kullanildiginda sadece ziyandir.
(bkz: axe chocolate) kullanıyorsa bir akşam yemeğine evet denilebilir erkeklerdir.
Tapılası erkektir. Durum ne kadar feci olursa olsun azcık kurtarıyor bir şeyler.
ister yakışıklı ister çirkin olsunlar tapılası varlıklardır.
Kızların hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim erkeklerdir. Bana göre çok güzel olan bir parfüm kullanıyorum. Hatta birkaç defa durdurulup parfümümü soranlar oldu. Genelde sevgililerine almak için sordular gerçi. *
Kalıcı değilse hiç erkektir.
Gel sana parfüm koleksiyonumu göstereyim.

Kilian straight to heaven
Amouage Jubilation
Serge Lutens Chergui favorilerimdir .
Tom ford kullanacaksa black orchid kullanıp gay damgası yemek yerine, tom ford tobacco Vanille kullanmalı. Yoksa parfüm Kullandım demesin. Armani code, armani gio, one million gibi fıs parfümler ile olmaz hani.
Birde hayatımın bir bölümünde ysl kouros kullanmam gerek. O sidik kokusunu tenine süren adamı anlamak için.
Şeffaf şişe ise olur dedirten durumdur. Zira onu bende kullanırım.
Burberry nin bir kokusu var ismini bilmiyorum ama çok güzel. Bulursam ben kendime alacam.
Candir onlar. Guzelden kasit pahali falan olmasi degildir. 10 liralik parfum bi adama yakisabilir. Mis mis.
elini pıtıkından çek ve sakin ol.