bugün

Kitap, kulaklık, seyahat.
giysiler. insanları giysiler yaratır.
Sağlık söz konusu olduğunda gerek ilaç gerekse 1 ay randevu sırası beklememek için özel hastaneye verilecek paraya acımam.
Yemek tabiki aileden geliyo galiba babam hep der boğazına harcadığına acımayacaksın
Ben sadece sadaka verirken ve güvendiğim ve sevdiğim birilerine borç verirken acımıyorum parama.
Yemek. Zaten sadece yerken düşünmeden harcarım.
Gıda giyim (sağlık açısından) film müzik kitap (eğlence gelişim açısından) çocuklar için yapılan harcamalar...
nedense sadece yemek. kitap için ben bunu kütüphanede/ ikinci elde bulurum diyorum ama yemeği evde yaparım diyemiyorum* kıyafet zaten şu aralar umrumda değil alışveriş yapmak bile işkence geliyor.
Cebimdeki meblağ sağlamsa harcamaya acımam. Fakat tikel bir miktara maliksem o zaman işler değişir.
prezervatif.
teknolojik ürünler birinci olmakla beraber , kol saati ve yemek.
biriniz de çıkıp ayakkabı dememiş pes.. kaliteli ayakkabıya verdiğim paraya asla acımam. bir de yemeğe. midem mutluysa ben mutluyum.
yiyecek şeyler ve kitaptır. ocağıma incir ağacı dikilecek bir gün de bakalım artık.
Levi’s kot ve kot ürünleri.
maliyet/fayda oranı 0’a yaklaşan ihtiyaca konu her ürün ve/veya hizmet.
Alkol...
saglik, tatil ve alkol.
Ayakkabı. Net. istisnasız.
DVD, Kitap, tișört, Yemek.
Yemek, yemek, yemek ha bir de kitap.
kitap tabii ki. çalıştığım zamanlar aylık fix 500 lira harcıyordum kitaba. maaşım yattığı ilk gün doğruca nadirkitap ya da kitapyurduna sipariş. aylık 500 lira kitaba harcamak da biraz gözü karalık (affedersiniz g.t) ister. şimdi koyacak yer bulamıyorum gerçi. bir oda dolusu kitap yanında iki dolu çeyiz sandığı var. rutubetlenecek, fare, böcek girip zarar verecek diye ödüm kopuyor. güzel bir kütüphaneniz olması için güzel bir eviniz olması gerek, bun bunu çok geç fark ettim. bakalım. hayırlısı artık.
ayakkabı.

fiyatı ne olursa olsun bir nike air force 1 mid 07 white a verdiğim paraya asla acımam.
Yiyecek ve kıyafet.
Sevdiklerimle eğlenceli vakit geçiriyorsam o zaman yapılacak eylemlerde paraya acınmıyor. Tabii varsa.
otomobil detailing ürünleri.