bugün

2012 de vizyona girmesi beklenen; paranormal activity'in devamı. ilkinden sonra yapacak ne kaldı da devamı çekiliyor anlamış değilim.

imdb linki:

http://www.imdb.com/title/tt1536044/

edit: 2010 a alınmış.
fragmanı yayınlandı.

http://video.haberturk.com/video/index/42285
ekimin sonlarına doğru vizyona girmesi planlanan paranormal activity'nin devam filmi.
15.000 dolar bütçe ile 190 milyon dolar hasılat yapmış sinema filminin ekim 2010 da yayınlanacak devamı.
fragman

açıkçası serinin ilk filmi korkutmaktan çok germiştir. açık duran kapıdan ha geldi ha gelecek diye beklenen yaratık, uzun süren sessizliğin ardından aniden gelen yüksek ses ve diyalogların az olması sebebiyle sıkıcı bir gerilim filmi olmaktan öteye geçemedi benim için.
bir çok insanın ilk filmi beğenmemesini anlayamadığım , muhteşem filim
birincisini sinemada izledim ve sonunu göstermemişlerdi umarım bu sefer filmin hepsini gösterirler,bekliyorum.
birincisini beğenmememe rağmen güzel olacağını düşündüğüm film. nedenine gelirsek; ilk filmde düşük bir bütçe vardı ve ona göre efektleri vs. vardı. ama ilk film manyak para kırdığından bunun kaliteli olması beklenmelidir.
ilkinde sıçtılar, ikincisinde sıvayacaklar sanırım. öyle bir film. bu sefer pudra olmasın lütfen, bak sizden rica ediyorum. ahah.

(bkz: paranormal activity/@la paz)
1'i çok muhteşemmiş gibi 2.si vizyona girecek olan film.
bu sefer arkadaş grubuyla gitmeyeceğim film. film mi komikti bizde mi sorun var yanımızda ki kadınların pis pis bakmasına rağmen sürekli kıkırdadık * sonunda ki olayda da kızın kamerayı yemiş olduğunu düşünürsek * iyice komik bir film oluyor bu paranormal activity.
akıllara ne ara çekildi sorusunu getiren komik film.
Fragmanın da bile gerilim yaratamıyan film.
filmin akıbeti recep ivedik serisi gibi olacak sanırım, korkutucu olan film değilde filmin seriye bağlanacak olmasıdır.
birinci filmin hüsranını ikici filmde yaşamamak ümidiyle 22 ekim 2010 da amerika da vizyona girecek olan film en fazla bir hafta içinde de torrent'e düşeceği ve izleyeceğimiz film.
(bkz: Bottom 100 movies)
22 ekimde vizyona girecek olan korku filmidir.
birincisi ben tırsmam abi diyeni bile nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde tırstırmayı başarmış bir filmdir. Etkisi çekim tarzında olsa gerek.
filmin ilk yarısını izlemeye teşebbüs bile edilmemesi gereken ama çok güzel final yapmış, finali ilk filmle de bağlamaları gayet etkileyici olmuş fakat onun dışında pek bir numarası olmayan bak gerçek olaydan alıyoruz samimi olalım ayağına çok amatörce sahneleri olan film.
1 saat önce sinemada izlediğim filmdir. yerine göre ilk filmden daha sağlam ve tırstıran bi filmdi. finale zaten kimse laf edemez, konu çok iyi bağlanmış. sonuç olarak gidin izleyin, en azından piyasadaki ve şu son yıllardaki sikindirik korku filmlerine yine 10 basar.
izlemedim henüz. ilk filmde karanlıktan az biraz korkan ben için tatmin eden bir geri bildirim almıştım, ikincisi de öyledir.
ilk yarısının izlenmemesi gereken film. korkalım artık dedirtti. ikinci yarıda hakkını verdi diyebiliriz.
ilk yarıda sadece güldüren film. ikinci yarıda güldürürken düşündürüyor. bir "hık" yutkunmam bile olmadı ilk yarıda hele korkudan. ilk filme göre bütçesi %800 arttırılmış bu arada.
(not: kristiciğimin kapının arkasında şok geçirme olayının ardından, odasına taşınıldığında bir ara evin kızının gelip onu koltukta otururken görmesi ve akabinde tekrar baktığında kristi'nin oradan yok olması ne iştir, filmin gidişatıyla ilgisini ve manasını anlayanlardan açıklama rica ediyorum.)
sıralamayı yalnış yaptıklarını düşündüğüm film serisinin ikinci filmi. oysaki ikinci filmi birinci film yapsalardı biz o katie ciğimin nereden geldiğini anlamasaydık kafamızda soru işareti olsaydı. kat kat daha muhteşem olurdu.
Bir korku filmi tutkunu olarak, serinin ilk filmini izledikten sonra yasadığım garip olaylar beni ürküttü. Bu filmi korkutucu yapan sey, hikayenin dinlerce de gerçek sayılan bir şablona oturtulmuş olması, yani yaşanabilir olmasıdır. Canavarlı, yaratıklı filmlerin bizi pek korkutmadığını söylememe gerek yok sanırm . Beni ilk filmde en korkuta şey, kamerada altta yer alan saatin birden hızlanıp, sonra gerilim yaratan yerde yavaşlamasıydı. Şu sıralar ikincisini pek izlemek istemiyorum. Halüsünasyonlar görmeye başladım çünkü:)
başrolünde havuz temizleyen makinanın oynadığı filmdir. ulan sıkıldım sürekli görmekten.