bugün

Bazı firmalar kaliteli oldugundan fiyatı yüksek olur. Başka firmayı tercih edersin olur biter *

Seferlerine hala devam eden firmadır.
metro turizm değil de pamukkale’nin iflasa sürüklenmesi 3. dünya ülkesi olduğumuzu kanıtlar nitelikte.

gerçekten üzüldüm, umarım toparlanırlar.

ayrıca koltuk arkası televizyonu ülkeye getiren firmadır.
Batıp batmadigini anlayamadigim firma.
Hala seferler gözüküyor bilet alsam mı guvenemedim.
batması ile üzen otobüs firması. istanbul-denizli seyehatlari için alternatiflerinden çok daha başarılıydı.
iflas eylemiştir.

bunlar hep cehape zihniyetidir.
Zonguldak - istanbul seferli otobüsüne bindim. iflas etmediğinin kanıtı.
Zonguldak- Marmaris seferini yapan otobüsü Manisa-izmir Çevreyolu Dericiler Sitesi Kavşağı'n motor kısmında çıkan alevler nedeniyle yanmıştır.
şükür ölen ve yaralanan yok.
http://www.pusulagazetesi...andi-116226-haberler.html
Kulaklık dağıtmıyorlar.

Rezalet!
Çağrı merkezinde, müşteri temsilcisine ulaşmak için, 8769642 dakika bekleten firma.

Zannımca tek bir adan, tüm ülkeye yardımcı olmaya çalışıyor.

Kulaklarımda halâ reklam cıngılı uğulduyor ayol!
Pamukkaleeeeeğhh
Seyahat etmek özgürlüktüüügggrrr!
Kusucam yeminle!
Pamuk puanların devam edip etmediği merak edilen firma.
70-80 lira arası pamuk puanım var, hiç ederseniz kavga çıkarırım lan.
30 kez binmeye anca birikti onlar.
iflas kararı kalkmış ama akıllanmamışlar. Hala Çakallık peşindeler. Yeniden iflasın eşiğine gelirlerse üzülmem.
1962 yılında Sadık Bababalım tarafından kurulmuş otobuüs şirketidir. Kısa bir dönemde adını iflasla duyurmuş ancak hala hizmetlerine devam etmektedir. Ek olarak Türkiye'de ilk şehir içi servis sağlayan ve ilk çevrimiçi bilet sistemini başlatan firmadır.
"Yeryüzünde kavuşmaktan daha güzel bir duygu olduğunu düşünseydik başka bir iş yapıyor olurduk."
Hele hele hele.
iflas kararı kalkar kalkmaz zam yaparak beni anamdan ve yemeklerinden mahrum bırakmış firmadır.
Bitleri kanlandı demek. Eskiden abey ne olur gelin abey çekiyorlardı. Vay anasını beh. Kamil koç a binecem len çatla Pamukkale.*
güzel firmadır, sevilesidirler.
tekirdağ istanbul seferi yapan arac 1 saat once dondurma, ve 30 dk once de kahve ve bisküvi ikramı yapmıştır. yolculuk süresi ise 2 saattir. daha ne diyeyim. 10 dakikalık yol bile olsa bu ikramı yaparlar. helal.
Şu an ülkenin en iyi otobüs firmasıdır.

Köy arabası gibi her ilçe, mezra, köy terminaline uğramaz, saatinde kalkar, nazik personeli de cabası.

Daha iyisi çıkana kadar pamukkale!
eskiden müthiş şu sıralar ortalama otobüs şirketi. 2013 yılında aile evinden ayrı bursaya yerleştiğim günden beri yılda en az 10 kere bursa ankara arası kullandığım firma. konkordato ilan ettiğini duyduğum zaman ee biz hangi otobüse bineceğiz diye düşünmüştüm. ancak son zamanlarda bindiğim 4 yolculuğumda pek iç açıcı değildi. fiyatlar geçirme boyutuna ulaştı. hizmet kalitesi düştü. televizyonlar bozuk, prizler bozuk, (şu an otobüsteyim ve az bir şarjım kaldı.) eskisi gibi sandviç ikramı yok, sade kahve yok. 15 lira farkı verip pamukkale tercih etmem için ortada bir sebep kalmadı. umarım düzelirler.
görsel
Bu sıcaklarda yolcusuna bakan firma.
Bu gece, aylar sürecek bir yolculuğa çıkamamın ilk 6 saatlik basamağını oluşturan firma. Üniversite hayatım boyunca da defalarca kendilerini tercih etmiştim. Her zaman gönlümde birinci.
süper valla. çoğu uçak firmasından daha lüks. kamil koç ikramı kaldırsın hostu kaldırsın. pamukkale atak yapsın. süper.
yalnış yatırım yapmasaydı şimdiye metroyu bile silkip atmıştı.
An itibariyle izmir ankara otobusunde oldugum firma. Maalesef eski kalitesi kalmamış. Ekrandan film izleyeyim muzik dinleyeyim diye muavinden kulaklik istedim kendi kulakliginiz varsa takin biz vermiyoruz dedi. Zaten sonra bi baktim ne sarkilar kalmis ne televizyon yayini. Neyse ki yanima kitap almıştım da eşya gibi yolculuk yapma durumunda kalmadim.
Şehirler arası otobüs yolculukları artık konforsuz ve pahalı, pamukkale turizm'de en yüksek fiyata bilet satan firma sanırım. Uzun yolculuk boyunca kendi imkanlarınızla zaman geçirecek birşeyler bulabiliyorsunuz şanslısınız, çünkü otobüs firmaları bu hizmeti sağlamıyor artık, Cok daha kötü olanları da var. Gittiğiniz yerde uzun süre kalmayacaksanız ve en az 4 kişi gidecekseniz, arac kiralayarak gitmek daha uygun oluyor. Otobüs yolculukları sadece kitap okumaya daha fazla zaman ayırmanıza yarıyor o da gündüz, gece yine sıkıntı oluyor çünkü üstünüzdeki lambalar çalışmıyor.
istanbul izmir otoyolunu kullanan tek firm tebrikler.