bugün

(bkz. orhan) *
bayramın mubarek olsun.
(bkz: aile arasında zirve yapmak) [eş dost falan]
yeni yaşını kutlamak istediğim şeker parçası..

umarım hayatın sana getirdikleri, senden götürdüklerini aratmaz aratmaz..
kayıp gibi, ya da biz göremiyoruz. en son emekçi idi o da...

halen öyle değilse bile, kutlu olsun...
(bkz: maasini alinca yarisini anneye vermek/#973182) cok guzel.*
(bkz: aslında özledim)
(bkz: sorunlar sorunsal olmasın mı pammuksalı)*
akşam akşam özel mesajla yarmış okunası yazar. "buradan bir yere gitme, naparız sensiz" falan demiş gaza geldim gitmiyorum. halbuki akşam amcamlara gidecektim. *
kusursuz zirvelerin organizatörü yazar demek isterdim*, ama zirvede o kadar çok aksaklık çıktı ki, anlatamam, bir kere, başım ağrıdı kardeşim, gidip kendim ilaç aldım, sonra, zirveden sonra evlere servisin yok, zirve noktasına ücretsiz ulaşım yok, şöyle bi wireless ortamdan her yazarın anında zirveden sözlüğe entry girme imkanı yok, diğer yazarlarla zirveden canlı bağlantı yok, kameralar yok, taksim ve kızılay meydanlarına dev ekranlardan zirvenin canlı yayını yok, ohooooo.

böyle zirve mi olur, zaten pammuk kızdır diye gittik makineci çıktı*.

sevgiler * .

gutupsal forum,

demet, ankara. *

çok sırıttım lan, galba ondan herkes kız sanıyo * .
bok yemek için istanbul yollarına düşecek yazardır. ''bok yeme zirvesi'' isimini bir dilim pasta karşılığında bana kullandırdığı için teşekkürü bir bok bilirim.

(bkz: 17 kasim 2007 istanbul bok yiyoruz zirvesi)
bok yiyoruz zirvesinin organizatör ahmet san'ı. ben şahidim allah için masa masa dolaşmış, herkesle sohbet etmiş, düğün sahibi adile naşit edasıyla birasını yudumlamıştır. senaryo çalışmalarını beklemekteyimdir *
zirve ardından sözlüğün ilk ve tek "hakkında hiç entry girilmeyen organizatörü" ünvanını kazanan yazar.
sen millete bok yedir, sonra entry girmediler de.
(bkz: ya ne olacağıdı) *
sağlığa uygun olmayan bir ortamda ve sağlıksız bir iyiyeceği de organizasyonuna alet ederek zirve yaptığı için bu yazar-zirve organizatörü arkadaşı belediyeye şikayet etmek gerekir. sen tut 17 adama -üstelik seyyar satıcıdan- organ yedirt, insanların hayatını ünlü olamak için hiçe say! bu nasıl iş? ben de kerim akbaş olarak bu işin peşin bırakmayacağım ananızı ağalatacağım sizin* hadi bakalım***
ankara'larda zirve düzenleyip de bir allah kulu tarafından hatırlanmayan yazar organizatör karışımı.
hayatımda katılacağim ilk zirveyi düzenleyecek olan yazar.
bok zirvelerinin vazgeçilmez organizatörü (imiş) kendi diyo valla...
beraberce caylak oldugumuz, bu illetten yeni kurtuldugumuz yazar arkadasim.
insanların üzerinden polemik yapmaya bayıldıkları yazar.
ayrıca çaylaklığının bittiğini de başkalarının entrylerini gören başka bir yazardan başka bir ortamda öğrenen yazar; neden bukadar sıkı takipte olduğunu kendisi bile anlayamamıştır.
anlayamadığı başka bir konu şudur ki polemik amaçlı entry giren diğer yazarlar gibi parti sempatizanlığı yapmadığı halde bu konuda eleştirilen yazardır ayrıca. olayın ilginç tarafı ise eleştiren kişilerin eleştirdikleri konunun öznesi olmalarıdır, olanları hayretler içinde uzaktan izlemektedir.

lütfen başlığımı kirletmeyin. kendi nickinize entry girin. hem sol frame'de görünürsünüz, hem nickaltında. daha çok reklam olur.
cahilliğimi bagıslasındır. unutmasın ki nickinden hatun kişisi oldugunu tahmın ettım. bir adet burun kıvırıyor azıcık çemkiriyor üzerine bir de aşkolsun çekiyorum.
hakkında bu kadar entry girilince çaylak oldu sandığım. şaka maka olmuş. allah kurtarsın be canım.
lanetime maruz kalıp çaylak olan yazar.
çaylak organizatör. -ahah-

çaylaklığı hakettiğini itirÂf eden çaylaktır ayrıca. ancak yapacağı zirveye kadar* tekrar yazar olabilmeyi diliyor. zir "çaylak çaylak nasıl plan yapıcam" dedi ben de başlıktaki vÂrolan yazılarını editle dedim. güldü... ama kendi hâline güldü. *
(daktilo sesleri eşliğinde)

suçlu... pammuk.

suçu... aşırı geyik yaparken radara yakalanmak.

cezÂsı... ilk toplantıda karÂra bağlanacak.
o artık çaylak. *
Zirve organizatörlüğünü seven yazardır. Zirve konusundaki her türlü istek,görüş ve önerilere açık olması açısından taktir edilmelidir. Ayrıca muhabbeti sağlam yazar gibi bir izlenim uyandırmıştır bende. En yakın zirvede görüşmek üzere.