bugün

2 3 kelimeyi bir araya getirip konuşamayacak kişilerin b*k attığı adam.

Sen çık da sana gülelim?

"Geç"
215 tane oğuzhan uğur satın alıp ahırda çalıştırır ekşiciler.
T: ağzı laf yapan angara bebesinden ötesi değil.
Kendini toplumun elit ve zeka küpü kesimi sanan kibirli ekşicileri iki laf ile tokatlayıp ağlatmış olan kişidir.

Şu anda sinir krizi geçirip onun başlığına yazıyorlar.bir de bu kim ya,ülkeye katkısı yok diye laf sokarak cool takılmaya çalışıyorlar.ezik bunlar ya.
Kendini bilmez hadsizsin tekidir. Sen kim köpeksin ki insanları sstın alırım, onları ahırda çalıştırırım diyorsun lan?

Binali yıldırım tasmayı takmıştı sana zamanında. insan ol insan.
her hıyarım var diyene tuzlukla koşan sözlükçü ahalisinin bir taraflarını kaldırdığı balon tip.

şimdi ahır mahır zırvalıyor. bize ne aq. bu da size ders olsun böyle tipleri takip etmeyin. kof kişilikler bunlar.
Sen nasıl bir kralsın be ahhaha.
Babası beyefendinin vatan partisi ile munasebetini, kendisinin de vatan partisine seçim şarkısı yaptığını öğrendiğim günden beri mesafeli durduğum kişi.
Ekşi denen b.k çukurundaki bazı dallamalara az bile demiş.
neymiş bu muhabbet diye bir bakayım dedim..

''o 215 kişiyi alır ahırda çalıştırırmış, o kadar zenginmiş'' bu nedir arkadaş?

böyle bir ''halkçı'' ancak vatan partisi'ne sempati duyup seçim şarkısı yapabilirdi zaten..

tanım: günümüz dünyasında gereksizce ünlü yapılan bilimum kişiden farksız bir insan.
Maalesef şöhreti kaldırmadı. Bu sözler kendisine yakışmadı. Zaten sözleri söylerken karşısındaki kişiye dönüp dönüp bakarak onay almaya çalıştığını söylüyor vücut dili. Okan Bayülgen'den mi feyz aldı diye de düşünmedim değil. Kendisine yeni işinde başarılar dilerim.
Bu adamın videoları daha milyon izlemeden önce kendi kanalında bir videosunda fatih Terim'e salladığını görmüştüm.O gün notunu vermiştim bu elemanın. Bilgisi olmadıgı halde konuşuyordu Terim hakkında. Sırf o gün herkes Terim'e sallıyor diye sallamıştı resmen. Bu tarz adamların tık uğruna yapmayacakları şey yok. Basın engeli geçin gündem etmeye değmez.
Kafası saçma salak şeylere basan ekşi yazarlarını kudurtan bi o kadar saçma insan.
takma saçı ve 1.50 boyuyla milleti evinden aldırmakla tehdit eden bıcırık.

arda turan'ın youtuber versiyorunu.

Kendisini eleştiren Herkesi satın alır ahırda çalıştırırmış. Laflara bak laflara.

O küçümsediğin ahırda çalışan emekçilere kurban ol lan sen.
Bir ara izlemeyi sevdigim ama artik fazlasiyla abartildigini dusundugum ve videolari biktiran geyik yapan kisi.
Ölse hayatta olmayan akrabalarıma acımaya başlayacağım insan.
Her şey tamam da sen neden kitap çıkardın şimdi abicim. Fenomen olunca makyaj markası çıkaran kız gibi. Eleştirdiğin kesimlerden pek bir farkın kalmadı haberin olsun.
Adam tek başına ekşi sözlüğü karşısına almış laf sayıyor, öyle ki şu an ekşiden inleme sesleri geliyor. 'o kim monako diye diye salya sümük ağlayıp laf sokmaya çalışıyorlar. Fena sokmuş belli ki.

Mehmetçik vakfına mı şehit ailelerine mi tam hatırlamıyorum, 100.000 TL bağışlamış bir adam.
Kamera karşısında sigara içip küfürlü konuşuyormuş.

La sokaktaki insanların yarısı sigara içip küfürlü konuşuyor, muhtemelen çoğunuzun babası da böyle bir insan ama hiçbiriniz Mehmetçik vakfına 100.000 lira bağışlamadınız bir ske derman olmuşluğunuz da yok ama 'oğozhon oğor kofor odoyor'.

Öte yandan
Başarılarından falan bahsetmeyi bırakır sadece olaylara yönelik konuşmaya devam ederse, yani normal gidişatı devam ettirirse büyümeye devam eder ama ben şöyle yaparım, böyle yaparım derse yok olur gider.
Boş beleş ünlümsü tiplerden biri. Bir kere baktım sonra kapattım.. midemi bulandırdı. Ne oldum delisi sanırım..
"abi çiftlikte bana da iş var mı" niyetiyle kendisine yanlayan, "ne iş olsa yaparım"cılar gelmiş savunuyor elemanı.

sonradan gelen ün/şöhret/para herkesi bozar.
ekşi sözlük yazarlarına söylediği seviyesiz söylemle adını duyuyoruz şu aralar.bir kaç videosunu izlemiş hakkında kendini antiemperyalist sanan bir faşist diye düşünmüştüm.yok vakfa 100.000 lira bağışlamış bilmem ne kaliteli insan böyle mi olunuyor.para vermiş kaliteli insan olmuş,oh ne güzel.kendisine söylenen eleştirileri bile kabul edemezken kaliteden bahsetmek pek mantıklı değil bence.
tam bir şapşik ya. parasıyla hizmetçi alıcakmış onu eleştirenleri. tatlı şey. yerden bitme.
derdinizi sikeyim butonuna basıyorum şu an.

olm ne boş işlerle uğraşıyosunuz.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=CJF4nVCzXLU
itici geliyodu da sağ salim filmine yaptığı şarkıyı beğendim

https://youtu.be/CUkKEssCnHw