bugün

Sopiha nın primcileri.

Şu robot olan.
Görmeye tahammülümün olmadığı insan. Bir bu birde süleyman soylu. Evet.
Bu adamı görünce kendinden utanıyorum abv. Bir ona bakıyorum bir kendime bakıyorum. Dağlar kadar fark var aramızda. Ne yedin ne içtin de zeka pehlivanı oldun ya.
Oğuzhanlarda bir sıkıntı var ya sanki hiç iyisine denk gelmedim. Acayip gıcıklar.

Ya of yine genelleme yaptım.
sevmiyorum. sevmek zorunda da değilim galiba? sırf muhalifim diye.

samimiyetsiz insanı 5 bin kilometreden hissederim. bu herifte bir falso var. buraya da şerhimi koymuş olayım.
Kendisi apaçık reise savaş açmıştır.

Seçimden 1 gün önce deprem özel yayınını koydular tüm takipçileri ay yazık ay çok üzüldük ay yutkunamıyoruz ay bilmem ne yaptı. Şimdi hepsi teker teker Twitter’da depremzedelere küfür ediyorlar niye chpye oy vermemişler diye.

Ah Oğuzhan ah algı çalışman tutmadı. Güya amacın bakın devlet depremzedelere bakmıyoruz biz bakıyoruz diye algı yaratmaktı.
Elinde patladı ahahahahahahahhhhahaha.

Reis umarım bunu şutlar.
Hiç tekin bi tip değil

görsel
Sözde soykırım yalanı için ermeni faşistliği yapan tip kadrosunu programına çıkaran fenomen. Bir de her milliyetçi konuk aldığında salih gergerlioğlu denen zırtapozu davet etmesi de rating peşinde koşuşturduğunun göstergesi. Acaba bir de şeyi merak ediyorum zamanında babasının yargılandığı ergenkon davasına destek çıkan hdp'li ömer faruk gergerlioğlunu nasıl davet etti neden davet etti ? Gerçekten çok şaşırtıcı.
tam kendi neslimden umudumu kaybedip neden aksiyon almadığımı düşünürken ortaya çıkan Güzel adam...
Son zamanlardaki taraflı duruşunu kendisine yakıştıramıyorum nedense. Ki kendisini gerçekten severim.
Yazlıkta bazı gençler vardır; ben bilirim havalarındadır, iddialıdır, çabuk atarlanır, küfürlü konuşur, grup içerisinde karar vericidir ve bu tavırlar 15-20 yaş grubu kızların ilgisini çeker. Fakat bana göre bir yaştan sonra daha sakin, daha az köşeli, daha bürokrat bir tarz; özellikle de erkeğe yakışıyor. Ben mesela baraj patlatma hadisesinde kötü niyetle bir şey söylediğini düşünmüyorum. Ama işte, ölçüp tartmadan otomatik muhalif üslubu var ya, aslında en büyük açığı. Bu zaafını maalesef ayan beyan gösterdi ve bu durum, çok daha ciddi biçimlerde de kullanılabilir. iş tezgaha düşmek olduktan sonra, osmanlı’da oyun bitmez diye bir deyim vardır, o deyim boşuna üretilmedi..

Bir yerde konuşuyorsun, insanlar seni dinliyor, değil mi? Onları yönlendirmek ya da kahramanları olmak zorunda değilsin. Aslında insanın şahsi egosuna yenildiği bu gömleği kendi üzerine giydiğin anda, insanlara sürekli daha fazlasını vermeyi, var olduğuna inandığın “beklentilerini” karşılamak üzere sürekli daha iddialı olmayı, kendini daha da aşmayı amaçlar hale gelirsin. Ve bir nokta vardır ki; arabulucu özelliğini kaybeder, belli bir grubun sözcüsü haline -kendini konumlandırırsın-. Gelirsin demiyorum, kimse senden bunu beklemiyordur, hatta aşırı gidersen anında sırtlarını dönüp, “biz mi senden bunu söyledik” de derler. ama sen kendine bu misyonu biçmiş olduğun için, bir şeylere bir noktada alet de olursun.
Bir anda garip bi şekilde patlamasına rağmen programları gerçekten güzel özelliklede babala açık mikrofon.
"Bahçeli’nin açıklamasıyla irkildik. Üzüldüğüm şey şu: Bize gelen gönüllü çocuklar 20-25 yaşında. Düşünsenize, koskoca Bahçeli çıkıp bir şeyler söylüyor, Soylu açıklama yapıyor. Çocuklar zaten bu insanlardan hep korktular."
dorock xl kadıköy'de bir kızla tanışmıştım. kız güzeldi ve o anda sahnede oğuzhan uğur vardı. kızla konuşurken oğuzhan uğur'u tanımadığımı, hiç görmediğimi söylemiştim (ki yolda görsem tanımazdım). kız beni ne diyorsun sen ya nasıl tanımazsın diyerek posta koyup beni yalnız bırakmıştı. orada tanıdım bu güzel adamı. bana kaybettirdiğin şey büyük oldu ama senin gibi güzel bir adamı tanımam buna değermiş...
Baraj patlatan çapulcu.
Buda bi haber programından beri takip ederim kendisini. Hiç çizgisini bozmadan üstüne katarak bu günlere geldi.
Babasınız izinde yürüyor çocuk.
Helal olsun oğuzhan uğur..
Bu çocuk bana hep gıcık özenti bir oğlanmış gibi gelirdi.
Depremde kendini parçalamasını görünce fikrim değisti.
Bundan sonra ne yaparsa yapsın fark etmez.
Adammış helal olsun.
500 bin lira bağışlamış.

Helal sana reyis...
şakşakcı ile ün yapmış fenomen.
Bu adam da samimiyetsiz bir tip var, baştan beri sevemedim. Genelde böyle hissettiğim insanlar tam olarak öyle çıkar. Şovmen. Evet.
1 yıl önce instagramdan son derece absürt bir mesajlaşmamızın olduğu ünlü. verdiği cevap ile hiçbir zaman samimiyetinden şüphe etmeyeceğim bir insana dönüşmüştür.

olumlu veya olumsuz önyargıya sahip olmak doğamızın bir parçası ama bir insanla birebir tanışmadan yalnızca ekranda kısıtlı bir şekilde gördüğümüz şeyler üzerinden yargılamada bulunmak sadece oğuzhan uğur özelinde değil, hiçbir insana yapılması doğru olmayan bir davranıştır. bunu oğuzhan uğur’a yapamıyorsanız ya da yapmak istemiyorsanız o halde geçmişte ne düşündüğünüzü bir kenara bırakıp yaşadığımız kötü olayda neler yaptığına bakın. canla başla çalışıp hepimizden daha fazla yardımlarda bulunmasına rağmen hala “sosyal medyadan ünlü oldu, çok küfür ediyor, şov yapıyor” şeklinde düşünmeye devam ederseniz bir şey diyemem tabii. yine de ben, babası haksızlığa uğrayıp yıllarca hapis yatmasına, ailesinin onca acıyı çekmesine rağmen devlete düşman olmayıp vatanı ve milletinin iyiliği için çabalamasına gözlerimi yumamam. onun inandığı din ve tanrıya inanmam, hayat görüşlerimiz farklıdır ama samimiyetini gördüğüm adama haksızlık yapılmasına da sessiz kalamam.
Arkasında mit var.
"sonra gözümden böyle lazer çıkarayım, müteahhitlere dışınnn dışınnn diye ateş edeyim".. bir an böyle bir devam bekledim... süperman olmak için uçmaya gerek yok... -12 derece soğukta geceleyip, sabah betonun altından adam çıkaran çok süperman var bu memlekette.. hava niye kararıyor da, gece çalışamıyor diye sinir yapıyorlar.
Şimdilik birazda bu adamı abartalım modası var.
Sanırım elde abartılabilecek bir şey kalmayınca son kırıntı olarak bu kalmış...

Öyle olunca da şu an meyve taneli içeceklerde şişe dibinde kalan taneler ulaşmak için şişeyi delice çalkalayanlar taneler bitince yeni bir şişe alın.