bugün

bir adet sözlük yazarı.
2006 dünya kupası müdavimlerinden biri olan yazar.
8 temmuz 2006 istanbul bursa futbol macinda fth ile girdiği ikili mücadele sonrası parmağı çıkan ve tıbbi müdahale ile sargıya alınan wakabayashi benzeri kaleci yazar.

(bkz: gecmis olsun)
yakışıklı, karizmatik, futbol üstadı kişilik. buradan sözlük bağyanlarına selam eder. ayrıca geçmiş olsun.
mükemmel bir kalecilik öğreniği gösterip,
istanbul ekibinin maglup olmasına sebebiyet veren,
sevilesi insan, saygı deger kişilik. *
zirve boyunca muhabbetimiz sırasında etrafa attığı baygın bakışLar yüzünden "uLan acaba adamı sıkıyor muyum" diye düşündüğüm yazar...sonradan farkettimki adamın yapısı öyLeymiş *...bana zirve boyunca "sen bitti oLm jazzmış rockmış he.sözLükte adına kötü entry gireyimde gör" demiştir ki girmiştir...muhabbet ettikçe açıLan , göbekLerini bir o yana bir bu yana savuran , candan öğrendiğim kadarıyLa kötü bir kaLeci oLan yazar *
samsunun bagrından kopup istanbulun dikenli yollarına gözünü kırpmadan atlayan, lise hayatımda gördüğüm en renkli kişiliklerden biri canım arkadasım olan çılgın sallı.
kendisinin samsunlu olduguna inanmak gercekten güç.cünkü ''E'' harfini gayet düzgün kullanıyor.sürekli bi üretme ve proje pesinde bi arkadasımız
aynı okuldan,* aynı sınıfan çıkıp aynı yokuştan evin yolunu tutarken birde cigara tuttürmek beraber. ziline basmak her milennıuma giderken. ps oynamak evde saatlerce, sonra çıkıp kahveye batak oynamaya gitmek.gece aynı yokuşu çıkıp eve gitmek yıllardır.
birden telefonun çalar, bursa terminalinde olduğunu söyler.sevinirsin kankalarının gelmesine * utanmadan bir ay kalır evinde.sabahlara kadar batak atılır yemeğine. kalkıp istanbula gidilir gs- samsunspor maçına.stada dk 41 de girilir 42 de samsunspor gol atar gol diye bağırmassınız.fenerbahçe diye haykırırsınız
gece yarıları yataktan kalkıp 23 nisanın bahçesinde içilir.ağlanır karşılıklı.yapmaya bişe bulunamayınca sala çıkılır dertleşmeye.
hep aynı insanla aynı dostlarla.
adam gayet sakin oturmuş hukuk kantininin önünde oranın muhtarı sanki gerçi olamama ihtimali de yok değil yaş kaç sınıf kaç muhabbetine girecek olursak...şaka bi yana yapıştım adamın yakasına sen o notları nerden aldın diye sanki kırk yıllık arkadaşım neyse garibim cevap verdi tenezzül edip başladık muhabbete..arada derslerde de konuşup okulu bırakma diye yalvardığım tek insan..ama iyi cesaret yani masada ağlarken yanımıza gelmen,bu medeni cesaretinden ötürü seni tebrik ediyorum. ama iyiki de böyle olmuş şimdi canciğer insanlarız her ne kadar kütüphanede sayfa ve kalem istedikten sonra bize ders çalıştırmasan da...şaka bir yana ikinci nesil bir adet sözlük yazarı olan özsaycan,arkadaşımdır diye demiyorum sözlüğün samimi,düşüncelerini kolayca ifade edebilen yazarlarımızdan olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim..hadi bakalım inşallah hukuk bürosu açarız da hep beraber batarız diyorum son söz olarak da...
seni çok özleyeceğim arkadaşım...
senin için samsunsporluyum artık.
en son entrysini 4 ay önce girmiş çaylak.

nasıl bi çaylaklık cezasıdır abi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar