bugün

etkili bir mikrop öldürücü olan aktif ozonun, zeytinyağı içerisine uzun zaman aralıklarıyla uygulanması suretiyle elde edilen yağdır. bazı deri rahatsızlıklarını gidermekte etkili olduğu söylenir.
03 gazı basılmış yağ, 03 gazını yağa nasıl hapsettiklerini açıklayan bilimsel bir açıklama henüz yoktur. (bkz: üçkağıt ürünleri)
annemin televizyonda görüp/duyup hemen aldığı yağ ve hiç bir halta yaramadığı kanaatinde bulunduğum yağ.
cilt bakımı, selülit tedavisinde, gençler için sivilce, yaşlılar için eklem ağrıları, bebekler için pişik tedavisinde kullanılabilen çokça reklamlarını gördüğümüz mucizevi bir yağ.
bir çok konuya faydası olduğu savunulan ilaç. denemek amacıyla internetten sipariş verdim. yaklaşık 2 gün sonra ozon yağı elime ulaştı. 50cc değerlerinde fıs fısı olan cam şişede yer alan bir ürün. kokusunun çok kötü olduğu söylenmiş olsa da ağır ama doğal bir kokusu var. rahatsızlık duyulacak bir tarafı yok. sivilcelerim için kullanıyorum iyi geldiğini söylenebilir ya da psikolojik olarak bir rahatlama söz konusu.
her derde deva olan ama bana deva olamayan pis kokulu yağ. (bkz: para tuzağı)
düşme sonucu yüzümde oluşan bir leke için kullanmaya başladığım yağ. biraz pis kokuyor. eğer işe yarıyorsa buraya editlerim.
Amcam olur.
doktor feridun kunak'ın programında sıklıkla ifade edilen yağ.
dün suratımda düşme sonucu oluşan bir iz için aldığımı söylemiştim. akşam sürüp yattım ve sabah iz kaybolmuştu.
işin ilginç yanı ise muhafaza etmek için , buz dolabında sütün yanına koymuştum. onuda yoğurt yapmış sağ olsun.
10 gün önce açık bırakma tekniği ile kıl dönmesi ameliyatı oldum bu ozon yağı verdi babanın düşmanlarını sikim bir pis kokuyor bu tedaviden sonra burnumu alçıya aldıracam galiba.
Bugün markette dolanırken bitkisel yağların reyonunda geldiğimde bir kizin reyon sorunlusuna öve öve bitiremediği yağ. Hangisi o dedim hemen alıp bugün kullanmaya başladım. Annesi kullanıyormuş yüzü bebek gibi oluyormuş vs. Malum sigara içiyoruz ve malum uyku düzenimiz yok. Göz altı morluklarina kadar iyi geldiğini öğrendim. Kullanıp görelim bakalım gerçekten mucize olacak mı...
Diş eti iltihabının ve çürüklere sebep olan bakterilerin yok edilmesinde ÇOK ETKiLi OLDUĞU SÖYLENiR.