bugün

kanal 7'de her sabah "doktor civanım" şarkısı ile başlayan sağlık programının sunucusu doktor kişi.
(edit: soyadı konak değil kunak'mış başlık düzeltildi).
güzel bilgiler veren doktor.
çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim. şahsımı resmen ipten almıştır kendileri.
kadın çorabıyla canlı yayında egzersiz yaptıran doktor.
Karısını ne zaman canlı yayında döveceği merak edilendir.

Bu ne laan adam sallayacak kadına bir sağ bir sol.
adidas haşortmanının adidas amblemini bildiğin siyah bantla kapatan insan evladı.
lan madem sponsorluk almadın sök kodumun adidas amblemini. o ne olum siyah bant daha çok belli ediyor adidas olduğunu.
ayrıca reyting listelerinde ilk 100'de 98.sıradadır kıymetlileri.
(bkz: dr feridun kunak show)
programında bi kadının ayak mantarlarını temizlemiş sabah sabah midemi bulandırmış adamdır.
Bilgili kişilik. Ayrıca benim ismini bulamadığım güzel müzikler çalmaya başladı ameke. Kaçırdım önceki şarkıyı.
kızı programı başlatır hep peltek peltek." doktor ferdun kunakla sov baslıyo sov baslıyo." der. ve başlamadan kanalı değiştirtir adama.
Her programında karısını ezen adam.
karısı serap kunak tiyatrocudur.
en son icraatı, tesettürlü bayanı milletin önünde yağlamak hem de pompalayarak olan doktor abimizdir.
ulan k.duumun ak yalakaları, çok iyi bilmemneymiş, yok gezideki kızlar falan,

adiler şu hareket sizin yalakanız olmayan bir kanalda yapılsa din elden gitti diye ortalığı yıkarsınız, riyakarlar sizi.

ulan herif görüntünün son bölümlerinde resmen beli falan bırakmış, eline aldığı bir tasla popoya çalışmış be.
Adam pompacı çıktı AMK.
Rezil herifin tekidir. Lan sen kimsin elin tesettürlü karısını pompalıyosun. Tabi suçun yarısı da kadında,ulan madem milyonların önünde g.tünü açcan takma lan o başörtüsünü kafana. Bizden bi b.k olmaz lan.
bana göre doktor değil şifacıdır.
Babaannelerin sevgilisi her bir boka karışan ortopedi doktoru.
Annemin her sabah izlediği ve inandığı doktor işte sırf bu yüzden nefret ediyorum.
soyadının son iki harfi siyasi görüşünü belli etmektedir, nasıl bir doktor olduğunu buradan anlayabilirsiniz.
At kestanesinin hemoroide ne kadar iyi geldiğini anlatan doktor.
Akıl doktoruna ihtiyacı vardır.
Bu da kimmiş.
biraz daha ayaklarla uğraşırsa ayak fetişi olduğunu düşüneceğim tv programcısıdır.
oturarak sabah sporu yaptiran doktor.

kalp feridun kunak kalp.

ben neden bu adamı izliyorum?