bugün

200liraya bırakırım hiç kullanılmamış daha önce ilk oy özelliği taşır sıfır yepyeni ciddi alıcılar dm.
Omurganızı ilk ne zaman zedelediniz?
Çok etmez bile.
100 bin TL yeterli olur.
hıaa maharna verdiler sağolalar guzum, kömürlen ısıtıyoh evi de.

yoh yauv ne satacağmışım oyumu.

(bkz: satıldı)
parayla satın alınırsak yerdiğimiz kesimden farkımız kalmaz, net.
siz ne kadar verirsiniz? pazarligi her zaman once karsi tarafin fiyatini alarak acarim.
görsel
Siz kaçtan verdiniz, piyasası ne ?
2 paket uzun makarnaya ok yim diğerlerini sevmiyorum

o kadar fakiriz...
geçen yıl 500 müş öyle diyorlar. bu yıl da %14 artış olduğuna göre ; 570 tl diyorum.
Hayatta satmam. Eğer satarsam malum kitleden ne farkım kalır?
ula vatan hayinleri.
herşeyi satarım ona dokundurmam.
burada konuşanlar da satmaz eminim.
satılık ulu hesabı var

mal muayyer

bazarlık payı vardır.
benim fikirlerim satılık değildir benim gibi insanlar para için ideallerini satmaz.
Oyun satmak sandım. Ulu bu kadar elit olamaz deyip sayfayı yeniledim...
Ha a gelmiş ha b gelmiş c gelmiş değişen ne olacak. Oy kullanıp kullanmamam birseyi değiştirmiyor. Bari kendi butceme faydası olsun. Tekliflere açığım.
verdiğim 1 oy seçimin kaderini değiştirecekse ülkenin tapusunu üstüme yapsalar da satmam.

hayırlı forumlar.
oy kutsaldır. satmam.
Vefat eden annemi geri getirebilecek olan varsa ona atarım.
10 bine fitim.
öğretmen olduğum için asgari ücretle çalışan biri kadar olmayacak fiyattır. 500e satarım.
benim oyum sıradan vatandaşla bir olmadığı için baya pahalıya satarım.
Ecole de Psychanalyse Forum du Champ Lacanien'de eğitim psikanalizimi ve Paris'de herhangi bir üniversite'de psikoloji eğitimimi garantilesinler, oturma iznimi çıkarıp vatandaşlığımı da versinler, eğitim masrafının yanındaki kalacak yeri de hallederlerse benden 3 tane evet, ömrümün sonuna kadar da gelir akpye oy atarım. 500 bin türk lirası falan ediyor herhalde.

Hiç bir zaman onlar gibi düşünmem ama Türkiye halkından olmaz onu anladım
Bugün Oyunu Satan Yarin Kim BiLir Neyini Satar .d.