bugün

hoş gelmiş nesildaş . aynı zamanda yoldaşmış . sözlüğe yaralı olması dileğiyle .
(#11831539) entrysi ile yarmış yazar. hep böyle devam etmesi temennisi ile.
beni facebook'tan yakalayabilme gibi müthiş özelliklere sahip yazar.
nikime cevap niteliğinde nik almış yazar. hoş gelmiştir.
yeni bir yazar.
hoşgelmiştir.
mamağnemdir. kalemi kadar karakteri de sağlam olan, ulu sözlüğü yücelticek yazarlardan biridir. kardeşten ötedir. candır. falan fişmandır.
sakalı akabilen kardeşimdir kalemi sağlamdır gerisini siz doldurun.
(#11894329)

evet şimdi sıra bana geldi. bekledim, sabrettim. pardon ne yazmıştın nick altıma bir hatırlayalım istersen(gerçi entry nosunu da verdim ama);

"demek ki neymiş? büyük lokma yicekmişiz, büyük konuşmucakmışız.

+ neydiii... hayallerde mi yaşıyordu bazı bünyeler?
- ya şey aslında öyle demek istemedim ben...
+ hadi aslanım hadi.
- zaten bizim ihtiyacımız yoktu ki ersan gülüme.
+ hmm tamam."

şimdi acaba ne yazsam. senin ne kadar tez canlı bir yazar olduğunu mu? beşiktaş kimdir? kudreti nedir? neler yapabilir? bunları mı yazsam, yoksa bi tarafa kaçan entryler başlığı altında tarih sayfasındaki yerini altın harflerle yazdırdığını mı? veya en iyisi ben bunların hiçbirini yazmadan sen sessiz sedasız entryni mi silsen acaba. ama bir sözünde de çok haklıydın "büyük lokma yiyecekmişiz, büyük konuşmayacakmışız." bak tekrar hatırlatıyorum sana;

(bkz: inönü bizimdir direkleri sizindir)
entrylerini okudukça eski bi dostla karşılaşmış gibi oluyorum, kendisiyle sabaha kadar çekirdek çitilebilir.
her işine gelmeyene 'kafasız, akıl yoksunu, faşist, en az pkk kadar bölücü, yobaz' diye sıfatlar üreten troll.
yarın, yine yeni bir gün denip her zamankilerden biri olacak. yeterince alınamamış uyku, dengesiz besin, kalabalık, bölümün en sıkıcı hocası...

yarınını böyle gören yazar. kendini belirli kalıplara sıkıştıran, yükselmesine izin vermeyen yazar. zincirlerini kırması gereken yazar. güzel bir hayatı olan, daha güzel bir hayatı olacak yazar. daima arkasında kardeşleri olduğunu bilmesi gereken yazar.
yarının tahmin edilinilebilir olduğunu bilen yazar. geçen 1 haftaya bakılır, ortalaması alınır. geçen son 1 kaç aya bakılır, ortalaması alınır. arada pek fark yoksa yarın da ortalamadaki gibi geçecektir. yeni sabahların bir anlamının olmayacağının farkındadır.* amaaa... ama. bir şeyin daha farkındadır. kardeşleri yine onun yanında olacaktır. özellikle bulaşıkta.***
allah belanı versin yazarı. o değil zamanında sevgilin olmuş insanın hangi boku ne zaman yediğini bile bilmiyosun*

(#14215276) anlatıyım ben sana; kızla 11.sınıfta bir dönem çıktın, kız sana hallendi sen elleşmedin. ateş seni çağırdı sen meyil vermedin, ama o ateşin sönmesi gerekiyordu. o dönemin yazında kızımız ateşini söndürdü, ardından kürtaj neyin oldu. hatta bu yüzden son sınıfta antalya'ya döndü. bir daha geçmişin hakkında bişey yazıcağında önce bana danış* komik mi lan puştogli? neyse.

olm o değil ben harbiden gidicem doktora kanka, çok ciddiyim yani bu konuda. bunu yazarken bile aklım gitti gitti geldi, nasıl bi dikkat sorunudur arkadaş bu..
(#14316243) mantıklı düşündüğünü sanan arkadaş.. senden dileğimiz cabuk gaza gelme.. ha birde düşünerek yaz.. bu senin hayrına olur benden söylemesi...(#14316602)
uzun yazı yazarıdır.
(bkz: #16000000)

16 milyonuncu entry'i girerek zall tarafından papua yeni gine'de tatil kazanan yazar. hayırlı olsun.
(#11831539) bir fenerbahçeli olarak beni de güldürmüştür.
Sözlükte okuyan nadir yazarlardandır,entrylerini okuyunca keyifli bir insan olduğunu söylemek de mümkün, neşesi bol olsun.
aşırı mı solcu? tam bir içten yanmalıdır kendisi. içten yanmalı solcu. grup yorum dinler aşka gelir, bi kaç haber görür gaza gelir. o kadar. süper karizmayla punk'a zaten bwahahaha diye battaniye altından güldüm. beni niye pohpohluyosun kardeşim? yok benim dedem şöyle büyük ağaymış da... yok benim dedemin katırları kimsede yokmuş da... beni methetme kardeşim bana para ver.
ailecek takip ediyoruzdur.*
en yakın arkadaşlarına özel mesaj yoluyla nick altıma yazar mısın diye ricada bulunan, köpek çeken aşağılık yazar.