bugün

akp mhp ye oy verenler icin gecerli dedigin. chp bu sefer istekli ve ciddi. hdp de cok onemli zaten tartisilmaz.
şeriat isteyen yazarlardır.

http://www.izlesene.com/v...layer_info_alkislar_embed
memleketime gidemedigim icin kullanamayacagım oyumu.
Asker oldugum icin kullabamiyorum bende.
listenin başında olduğum yazarlardır. Iş Yoğunluğu ve gereksiz bulduğum için bu sözde demokrasi şölenine katılmayacağım.
malın önde gidenidir.
On birinci nesil yazarlardır.*
çocuk parkından hallice olan başlık.
Bu başlıkta liselileri termal kamera ile tespit ediyorum.
Şahsım gibi okuyan öğrencidir. 21 saat memleket nasıl gideyim.
kullanmalıdır. evet.
kansız vatan hainleridir açık ve net... dilerim o tatile gidenlerde yollarda kamyon altında kalırlar !
Merak ettiğim yazarlardır,

(bkz: donuz listesi)
Ülkede oy verecek düzgün parti bulamıyolardır. Yersen...
Kendileri oy vermeyince ülkenin kurtulacağını sanarak kendini avutacak kadar düşük zekalı veya bu tip yazarların var olduğunu düşünecek kadar düşük zekalı değildirler. Merak da etmiyorlar. Hain de değiller. itlerin duası kabul olsa gökten kemik yağacağını da bilirler. Aslında çoğu umuramıyordur bile ama bazıları işte burda can sıkıntısından entri girer.
onların yerine kullananlar var zaten.
(bkz: ömer hilede hdp ye wuri wallah)
oy kullanmamalarının sebebi ' beni temsil edecek parti yok ' ise merak etmeyin biz de oy verdiğimiz partiye bayılmıyoruz, seçim yapıyoruz olanlar arasından adı üstünde ' seçim ' . tabi kimseyi seçmekte zorlayamayız o ayrı.
ülkenin iğrenç durumu hakkında konuşmaya hakları olmayacak yüzsüz insanlardır.

hele bir de bunu tatil için yapıyorlarsa, umarım tatilleri rezil geçer, başlarına bir şey gelir. gittikleri yerde yanardağ patlar, katil arılar saldırır.
oy kullanacak yaşa erişemeyen yazarların üşüştüğü başlık.
daha 17 17 17 17ymiş.
kendi seçimleridir. kimseyi ilgilendirmez. ülkede oy verecek bir parti bulamamıştır.
hile yapılacağını bile bile oy kullananlar, bir insanın kendisiyle taşşak geçişinin resmini çizmiş olacak. her durumda ne pahasına olursa olsun hile yapılacak. Akp'nin başka alternatifi yok.

hiç oy kullanmadım, kullanmıyorum, kullanmayacağım. demokrasiyle terörizmi, fanatizmi benimseyeceğime; vatan hainliğiyle anarşizmi benimserim.
Sanki siz kullanınca ülke kurtuluyor amq.
En iyisini yapan yazarlardır. Umarım cumhuriyetin ne kadar aptal bir sistem olduğunu bilerek oy vermeme kararı vermiştir.
evet vatan hainiyiz, ankara'da çankaya'da ben oy versem ne değişecek acaba? boş yere yürüteceksiniz sandığa... lisede ders kıranlar burada vatandaşlık goygoyu yapmasa olmazdı zaten.
muhalefet değişene kadar

benimdir.