bugün

Evrenin içinde nedenlerini aradığımız sırlardan birisidir. Bir kenara çekip ingiliz çayı eşliğinde yahu neden kardeşim neden ? Neden sayın yazar ? Lütfen bir neden söyleyin bize diyesi geliyor insanın.
eksi oy vermeyi seven yazardır.
sağlam yazardır. evet..
geceleri mesaiye başlayan loser tip.
Beni zerre etkilemeyen yazardır.
(bkz: bırakın cahil kalıcam)
Benimdir. Özellikle bilgi içerikli entry'leri daha çok eksilerim.
o konuda ona ben de kırgınım otu niye eksiler bir insan, şifa yahu şifa. hadi boku anlarım sözlüğe sıçmasınlar diye eksiliyordur.
O..çocuğudur(tabi bunu zevk için yapıyorsa...)
olayları kişiselliştirmiş yazardır. sizi eksiler ama bir alttaki entryi artılarlar. amcıklıktır. karakter yoksunluğudur.
çocukluk dönemi boyunca başarılı ya da başarısız yaptığı herşey ebeveynleri tarafından eksilenen ve bunun intikamını sözlükten almaya çalışan ergen yazardır.

bizler bunun psikolojik bir sorun olduğunu göz ardı etmeden bu aklı s.kinde sivilceli kardeşlerimize ailesinin göstermediği sevgiyi göstererek onları topluma kazandırabiliriz.

yapma güzel kardeşim. her ski eksileme. biz senin arkandayız.
Aynen, yazmak kadar okumakta önemli adı üstünde "sözlük". Okunur dikkatlice okunur.
bazı yazarlar kafasına göre oylama yapıyor iyimiş kötüymüş yok ıvır zıvırmış.
vardır bir bildiği. siz istiyor habire artılanmak, o zaman yazacak süper entryiler.
Depresiftir.
ne kadarda haklı dediğim görüş.
bir bulsam dediğim yazardır.
okuduklarına eminim ama onun görüşünü desteklemiyorsa senin entry yer eksiyi acımazlar kendini halt sananlar.

edit: bak demedim mi. bu görüşü de sevmediler.
evet burda bi kitle var okusun okumasın, aynı görüşte olsun olmasın biri entry girsinde eksileyim diye bekliyor resmen. ulan yazma kapasiteniz, başkalarının düşüncelerine saygınız yoksa neden burdasınız. arada o beyninizi çalıştırıp yazında bizde görelim. sorsan iki kelimeyi bir araya getiremeyecek tipler.
edit: hadi bunuda eksileyin.
edit 2: geldi gene amk davarları.
Ağzının üzerine cekilesi yazardır.
boku eksilersinde otu niye eksiliyorsun güzel kardeşim? denilesi yazardır. *
(bkz: ottan boktan anlamamak)
Amacı anlaşılamamış yazar. Ulan bilgi içeren yazımı da eksiliyor, dalga geçtiğimi de. Yeter be.
Her şeyin en doğrusunu kendisinin bildiğini zanneden yazardır.
Muhtemelen bunu da eksileyecek yazardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar