bugün

entry'ler (565)

türk erkeklerinin türk kızını gömme sebepleri

Bir gömü kadar degerli olmalarindan kaynaklanir. Merhaba kizlar merhaba hehehe.

yavşak insanların daha çok sevilmesi

bilimsel bir tespite de konu olmuştur. 2008 yılında akdeniz üniversitesinde yapılan bir araştırmada, katılanların %83.5' i yavşak insanları çok sevdiğini, ileride çocukları olursa yavşak olmaları için elinden geleni yapacağını, yavşak olmayanların ölmesi gerektiğini söylemiştir. kaynak: http://www.akdenizuniarastirmalarinananısikeyim.com

hastası olunan sözler

"Senden farklı günah işliyorlar diye başkalarını suçlama."

hoşlanılan kızın babasının kasap olması

Götünüzü kesebileceğine delalettir.

cinsellik isteyen sevgili

Aslinda sadece donsuz sevismek istiyordur. Ne hemen kotuluyosunuzki. Samimiyetsiz pezevenkler.

yeni evlenenlere tavsiyeler

Donsuz sevismeye ozen gosterin. Evde bol bol mavi don bulundurun. Hayat kurtarir.

lise mezunu olanlarla aynı sözlükte yazamam

Enteresan beyan. Ulan universitede bitirsen neticede herkes lise bitirmis oluyor. Bunu da ben mi soyleyim. Sen onu bunu birak da Mavi donun var mi onu soyle.

genç dolmuş şöförleri

Basbaşa kaldigimizda ben ona "canım" diyorum. Hehehe.

annenizin çantanızda ertesi gün hapı bulması

Iste bunlar hep donsuz sevismekten kaynaklanan yan etkilerdir.

geçmişi bırakıp geleceğe bakmak

marty mcfly mı oldun başımıza canavar boku denilmesine sebep olur.

yazarların sevişmek istedikleri yazarlar

tek şartım var. ama siz zaten bunu biliyorsunuz. onun haricinde, merhaba yazarlar merhaba.

sorgu meleklerine avukatımı istiyorum diyen mevta

görsel

eğer bu avukatı tutarsa merhaba huriler merhaba diyecek mevtadır.

artı oy alamayınca üzülen yazar modeli

nankör yazar modelidir. hepinizi artıladım, hepiniz oradaydınızlan.

açık oylayan sevişme favlayan evlenmek istiyordur

eksik cümle. açık oylayan donlu sevişmek, favorileyen donsuz sevişmek istiyordur. milleti kandırmayalım arkadaşlar.

eksileyeceksen gel

beni asla kabul etmeyecek sözlüktür. artılarken babamı bile tanımam. kahrol düşman al sana artı. fiçuu fiçuu...

kuran okurken yakalanan ateist

sanki hapis cezası almış gibi ne muamele çekiyorsunuzla adama. oldu olacak don atlet de götürün evine bari.

sevdiğim bir yazar. zaten ben herkesi seviyom amk, herkesi artılamamdan belli değil mila. hehehe.

baklavalarının resmini atan sözlük erkeği

sizin ferrariniz olsaydı üstünü örtermiydiniz diyen erkektir. bunları gördüğünüz yerde polise şikayet edin. bu ülkede kanun var.

sütyen ölçüsündeki sayıyı göğüs büyüklüğü sanmak

(bkz: şükür bugünde bilgi dağarcığımız boktan yere arttı)

beni sağda tükürsene kaptan

değişik versiyonlara itebilir bir cümle. ''beni sağda osursana kaptan'' - ''beni sağda domaleyşın yapsana kaptan'' gibi. fiçuuu fiçuuu...

ihtişamlı türk penisi gören kürt kızının tepkisi

Benim hic goremeyecegim tepki. Donla sevisenlerin makus talihi hic degismeyecek sanirim. Fiçuuu fiçuuu...