bugün

Diriliş Ertuğrul izleyerek tarihini öğrendiğini sanan döl israfının tekidir.
osmanlıyı gömücem diye saçmalamaya gerek yoktur. yok hanedanı bilmem neymiş de oymuş da buymuş. türkiye kurulunca bölge ahalisi değişti mi hayır. dedenizin babası benim de sizin de osmanlıydı e şimdi oldu türkiye eyvallah. rusyaya sen sovyetleri devamı değil diyebilir misin. evet rejim değişmiştir ama devamıyızdır bu kadar net. tarihsel bağımızın var olması gündemimizin o olmasını da gerektirmez o ayrı mesele ama dengeyi iyi kurmak lazım.
dedesi osmanlı döneminde ya ibrikçibaşı olan ya da tarlada amele gibi çalışan hödük. Sorsan osmanlı torunu. Sanki hanedanlık üyesi götöş.
kara kafasına rağmen %70 slav olan osmanlı hanedanlığını atası sanan maldır. bizans torunuyum desen daha az sırıtır amk.
görsel
görsel
görsel
görsel

lan olum bak, osmanlı torunu dediğin insanlar böyle oluyor işte... sen kara kaş kara gözünle osmanlı torunuyum, bizim ecdadımız şöyleydi, hebele hübele diye böğürüyorsun ama gerçek osmanlı torunları bunlar işte. bak hepsi bayaı medeni, batılı, seküler tipteki insanlar... bunların senin gibi moronca fikirlere sahip olduğunu, ne bileyim, dinine kültürüne filan çok bağlı olduklarını düşünebiliyor musun harbiden. bir çoğu türkçe konuşmayı bile bilmiyordur mk.
guldurur.

sen osmanli torunu degilsin benim cahil arkadasim, sen osmanlinin s.klemedigi anadoluda muhtemelen ciftcilik yapan bir dedenin torunusun.

bu millet kula kole olmaya ne kadar merakli aq.

osmanli ailesi sarayda sefa surerken bu mallarin dedeleri sicagin altinda agir islerde calisiyordu.

bu mallar da gelmis burada osmanli torunuyuz heheyy diye ciyakliyor.

afferim size boyle devam edin.
Ulan benim nenem hürrem mi?
Eşşekoğlu eşşek dediricesinden.
osmanlı değil göktürklerin,selçukluların felan torunu olduğunu bilmesi gereken maldır.
bir yunan dölünün bunu söylemesi mantıklıdır. aferin sana atalarının izinden gidiyorsun.
nasıl bir eziklikse dededen toruna intikal etmiş.

ezikliğin ırsi olma hali.

" yavrum biz osmanlı köylüsüydük, tarlada maraba, savaşta atsız sipahiydik."

" tarlada üreten- vergi veren ve savaşta ölen bizdik. "

"" seni osmanlı torunu diye pis gandırmışlar yavriiii "
padişahların bir tekinin annesinin bile türk müslüman olmadığını bilmeyen, mal.
ben tosun paşanın torunuyum efem.
o torunuyum, bu torunuyuma o kadar takmış ki insan oğlu yer yer insan olduğunu dahi unutur olmuş.
Osmonlo podoşohloronon boronon bolo onnoso tork doğoldo.

He ananın amı he.

Soy babadan yürür gençler. Tohumu atan soy sahibidir.

Ha hanedandan değilsen sik osmanlı torunusun o ayrı.

Ama şu annesi yabancı o yüzden ırk bozuldu amcıkağızlılığını yapmayın artık.
kafası çalışmayan maldır!