bugün

haklı olarak kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
44 yaşındayım true.

Olm sen malsan ben ne yapayım ? Demek ki sıfatına tükürülmeyecek bir sıfatın var.
iki kere evlenip boşanmış. sanırım minumum 40 var. ulen biz bi kere bile evlenmemişken sen nasıl 2 kere evlendin. ve daha önemlisi niye 2 kere boşandın.
Hakkında bu kadar entry girilince oha falan oldum.

Baktım sağlıklı, gidiyorum! Gidiyorum kendimi çok sevdirmeden. Ahaha..

Evet
Haksız olduğunu bildiğim için içimin rahat olduğu yazar. isteyen kendisine taç giydirsin umursamıyorum. Bir daha da yazmam kendisi hakkında. Hadi hoşçakal uludağ’ ın haklı kralı !
Kıskanılıyorsun karşim.
Ayrıca haklı kırgınlığımın devam ettiği yazardır. Cidden üzüldüm bazı entryleri yüzünden.
Siz boşverin benim gibi kötü adamı eksileyin.
Entry sahibini göremiyorum.

Muhtemelen motorcu, müzisyen, uzun boylu ve yakışıklı olduğum için beni kıskanıp kendince beni eleştirmeye çalışan bir yazardır. Mutlu ama uzak olsun.
Rahatsız olduğum bir konuda alaycı görüş belirttiği için donuza eklediğim yazar. Saygılarımı sunarım.

Edit: kendisini donuza eklemeyi unutmuştum, hatırlattığı için teşekkür ederim.
Adam sevgilisinden böyle trip yemiyordur ahshd kıyamisu minik kuşum.
adam kere adamdır, biricik kardeşimdir. ayrıca en kısa zamanda bir hafta sonu tatile kaçacağız. kıskananlar çatlasın.
bir de haksız olduğu kesinken yanıt vermemesi ve desteklenmemesi rica edilen yazar. doğru olmuyor. elveda. şimdilik bitti.
lan senin ayağın çukurda lan. kaldır lan ayağını. çakal. *
https://m.uludagsozluk.com/e/46898354/

Çakal sensin lan it. Sen kimsin ki ben senden önce öleceğim.
Günahkar profil uzmanı tarafından engellenen yazar. Buraya bir Sinan Engin repliği gelsin.
(bkz: hemen engellendin koçum hemen engellendin)
Mutlu ama yakın olsun.

Evet
ne gömülmemesi çakal senin helvanı yerken fotoğraf çektireceğim.
bir de ricam var. sözlükten çıkış yaptığımda, donuz listemde olduğun için, görüyorum, beni tanıyormuş gibi yazıyorsun. inan hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun. beni tanımayıp tanıyormuş gibi yazman da eski nickimi kullanman da beni çok rahatsız ediyor. bunları yapmamanı rica ediyorum. çok yoruldum gerçekten de.
şahsımı haklı olarak üzen bir yazar.
https://m.uludagsozluk.com/e/46898279/

Olm bir de ibne gibi yazma lan. Gören bizi sevgili sanacak. Çok şey istemiyorum ne demek ? Ne istiyorsun lan benden ? Uzak ama mutlu olmam dışında ?
Mezar yeri aldım, teşekkür ederim ama muhtemelen oraya bile gömülemem. Çalışmaktan gömülmeye fırsat bulamam. Cesedimle yapay zeka yaparlar belki. Güzel olmaz mı ? Hiç yorulmadan çalışan bir beyin ve binlerce eve girecek yeni modüler mobilyalar ?

Sevgili günahkar uzman kardeşim onu bunu boşver de mutlu ol be.
yaşlı kurt. yaşlandın be sana bi ara mezar bakalım.
ayrıca kalbimi ne kadar kırdığını unutmadığım yazar. lütfen masummuş gibi davranma. çok şey istemiyorum. lütfen.
haklı olarak hazzetmesem ve kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. ben yazayım, o yazsın, entrylerini görmeyeyim. böylesi en güzeli, huzur verici...
hatalı olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesinin, hakkı olsa da, doğru olmadığını düşündüğüm yazar. mutlu ama uzak olsun.
Eski nickini nerde kullanmışım aslan parçası ?
Seni tanımıyorum, tanımak da istemem.
Uzak ol da mutlu olup olmaman da umrumda değil.