bugün

(bkz: Geçmişle yüzmeşmek)
(bkz: göçe zorlamak)

Sözde tarihçilerimiz üzülmesin diye bu oyuna daha fazla katlanmak zorunda değiliz.
Bunlar bildiğin götümüze uçan tekme atmışlar.
Biz napmışız yolumuzun üstü olan kavimlere uğramış, daha havadar yer bakıyoz diye millete bok atmışız. Zaten dedikodu kültürü o günlerde yerleşmiş bize. Yoksa baya asil bir milletmişiz.
Geri zekalı beyanı kardeş uydudan orta asya ve çini bir karşılaştır istersen çinliler yerleşik hayata geçmiş bir tarım toplumuydu vede toprakları verimliydi sayıları da kalabalıktı. Tükler ise sayıları oek kalabalık olmayan yarı çoban yarı yağmacı bir toplumdu. Çin güçlenip kuraklıkta başlayınca adamlar atını koyununu almış suriye senin avrupa benim dalmışlar. Ayrıca avrupanın anasını hoplatmışlar yıllarca göt korkusuyla yaşayan papa soracaksın türkleri neyse.
Not: kürdüm
çin niye göç etmediden sonrasını okumadım. cahillikte son nokta.
çölleşmenin arkasına sığınılıyor da öyle hemen bi kaç yüzyılda çölleşme olmuyor,binlerce yıl sürüyor,insanlıktan bile öncesidir belki de.
Sonra da gelip 5000 yıllık kürt yurduna yerleşip başımıza bela oldular.

Evet t rklerin orta Asya’dan sepetlenmesine kim sebep olursa allah cezasını versin.
e orta asya halen türk?

orta asya'da tek başlarına sıkılan türklerin oğuz kolu siz burada takılın biz bir deniz görelim diyerek batıya göç etmiş ve o yol üzerindeki tüm kavimleri sağa sola siktir etmiştir.

sonucunda anadolu orta asya'ya kardeş yeni bir türk yurdu olarak orta çıkmıştır.
her ikisi de bizim. çok şükür.

siz dua edin etrüskler asimile oldu.
yoksa italya da bizimdi. eheheh. zoruna gidene roma'nın ulusal sembolü olan kurt girsin.

edit: bu entry'nin üslup biçimi tarz olarak bana uygun olmamakla birlikte, içerik harici üsluptan ötürü rahatsız olan herkesten özür diliyorum.
(bkz: abi beni s*k) diyen yazar beyanı.. o sebeple yardıra yardıra avrupaya kadar gelmişlerdir önüne kattıklarıyla. Bir de şuna bak istersen:
(bkz: kavimler göçü)
lezbiyen kürtlere dert olmuş.

üstüne bir de hülagu nün halifeyi

o biçim tokatladığını da unutturmaya çalışıyorlar.
Bir tek Kürt devletinin olmayışının sebebi biz değiliz yani. Bu yazdıkkarını doğru kabul ettik diyelim bölücü kardeş, bizden önce niye devlet kuramadınız peki? O zamanki bahaneniz neydi?
Nereden baksan tutarsız, nereden baksan ahmakça.

görsel
Bizim korkumuzdan Katolik kiliselerinde Atilla şeytan olarak anlatıldı ve günahlardan arinmaz iseniz Atilla sizi bulup öldürür dendi. Bu yüzden Hristiyanlık yayıldı. düşünsenize bir ceddiniz var ve o ced tüm Avrupa'nın korkulu rüyası. gurur duyuyorum. bir göç ettik Roma ikiye ayrıldı. daha ne olması gerekiyor.
Devlet dahi kuramayan beceriksiz ve ezik ırkın akılları sıra türkleri aşağılamaya çalışması gibi şeylerle uğraşanlar önce kendilerini sorgulasınlar.