bugün

bir yıldız tilbe haykırışı.
(bkz: Seyhan Erdağ)
yıldız tilbe ye soru soran muhabir.
yıldız tilbe hanfendinin bir muhabire kullandığı akıl dolu hitap şekli.
bugün milliyette haberini okuyunca oha oha oha dedim samimi söylüyorum bunlar daha iyi günlerimiz
albüm satmayınca diline vuran şarkıcı tribine girmiş kendileri.
yaran bir üslupla söylenmiş yıldız tilbe sözüdür.
cuk oturan söz.. seyhan meyhan tanımam ben. ama bir sesli söyleyin çok hoş oluyor, deneyin.

ayrıca videosu için;

http://alkislarlayasiyoru...orspu-seyhan-kufur-icerir
yıldız tilbe'den ayar yiyen tombik, gıcık muhabir. televizyonda gördüğümde hala suratımda yıldız tilbe gülümsemesi beliriyor.
yıldız ablamız gayet sakin şekilde belki 1000 cümle yerine tek cümleyle bu muhabiri depresyona sokmuştur. kadın zaten kavgalı tatlıses' le sen niçin inatla ibo' yu soruyorsun? bence güzel söyledi yıldız tible hatta az bile söyledi.
(bkz: cuk oturdu)
içimin yağlarını eriten sözdür. ne üsteliyorsun tamam cevap verdi sana kız ısrar ısrar nereye kadar alırsın cevabını oturursun böyle.
bu muhabirin kişiliğini anlatacak en doğru cümle yıldız tilbe'den gelmiştir. agzına sağlıktır.
tekrarı ile sesli güldürmüştür.
nasıl rahat küfür edilir sorusunun cevabını vermiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=ZvNUHkoBL3o
yıldız tilbe klasiğidir güldürür. bir insanın türkiyeye orospu diye tanınması ne kadar kötü , hangi seyhan? orospu seyhan varya hani şu. onun artık bir ön adı olmuştur. geçmiş olsun seyhancım.
bir yıldız tilbe ayarıdır. aşk olsun cevabını aldıktan sonra dudağını büzüp seyhana bakması yarar. çok rahat lan bu kadın. yada rahatsız mı demeliydim.*
sözlükteki magazin muhabirlerini rahatsız etmiş. yıldız tilbe her birine bu ön adı taksa da defolup çıksalar hayatımızdan.
kadının ne kadar art niyetli olduğu sorularından anlaşılmaktadır.yıldız tilbe haklıdır demiyorum ama kadın o kadar kötü ithamlar altında bırakan sorular sormuştur ki sonunda küfrü basmış yıldız tilbe.
yıldız tilbe nin şeytani bakışlar attığı ama bir o kadar da yardığı video olmuştur .
(bkz: çok fenasın)
bu kadar spontane küfreden bir kadın görülmemiştir. bir de dudak büküyor lafı söyledikten sonra, "yerim seni" dercesine. iyice çatlatıyor seyhan hanımefendiyi. pardon, hanımefendilikten çıkıyor kendisi orada.
yıldız tilbe'nin basın toplantısında muhabire söylediğidir.

basın toplantısının bitişi de güzeldir.

muhabir: tamam mıyız arkadaşlar
yıldız tilbe: hadi dağılın.
içten söylenmiştir. *
(bkz: helal olsun)
seyhan duymadığı için iki kere tekrar etmek zorunda kalmıştır

-orospu seyhan
+ha?
-orospu seyhan
Bdp li herhangi seyhan isimli biri olabilir.
yıldız tilbenin sevenlerini kendisinden soğutacak bir çıkış. yahu bizim o sesine hayran olduğumuz kadın budur.ne eksik ne fazla. o an da öyle bir çıkış yapmak hiç kimseye yakışmaz. hele hele bütün türkiye'nin tanıdığı bir sese hiç yakışmaz. hele sonrasında muhabirin alttan almaya çalışması çok ezik bir davranıştı. kimse kusura bakmasın ama ben o an

-buyur orospu yıldız, ne diyeceksin söyle? diye tepki verirdim. madem çok şakacı ya da çok yürekli bir insan, benim lafımı da aynı şekilde karşılar gülücükler saçardı. edepsizlik diz boyu.
yıldız ablanın 2 kelimeyle nakavt zevki yaşamasıdır. zaferdir. gece gece sandalyeden düşüp gülmekten nefessiz kalma sebebidir.
vay serhat neler dönmüş dediğim ve daha yeni izlediğim olaydır.

edit: yıldız tilbe'nin magazin muhabiri seyhan'a ettiği küfürdür.