bugün

profesor olamayan asla da olamayacak birisi.

--spoiler--
sözleri tamamen yanlış anlaşılmış olan ilim adamıdır. söz konusu ilim adamımız sadece, teşhirci şekilde giyinen hanım kimselerin tecavüze uğrama ihtimalinin, daha uygun bir şekilde giyinenlere oranla daha fazla olabileceğini belirtiyor ki buna da kimse itiraz etmez sanırım.
--spoiler--

arastirmalar bunu gostermiyor.
http://www.milliyet.com.t....2011/1353022/default.htm haberiyle adı tecavüzü savunan profesöre çıkmıştır.
islam dinince dekolte giyen kadınlara tecavüz edilmesini müstahak olduğuna dair düşünceye sahip düşüncesiz profösör.kendisi gülen cemmatine mensuptur.bu cematin şimdi devlet içinde örgütlenmesine ve köklenmesine ses çıkarmayanlar birkaç yıl sonra tecvaüz kültürünün mağduru olduklarında muhtemelen seslerini duyacak kimse olmayacak.
o iğrenç düşüncelerini daha fazla yayamadan geberesi canlı.
(bkz: malın önde gideni)
adının kısaca o.ç. olması...
tanrıda ki mizah anlayışı kimse de yok beyler. *
"kadın dekolte giyinirse kendisine olabilecek herhangibir tacizde suçlu durumuna düşer" diyen konya selçuk üniversitesi ilahiyat fakültesi dekanı profesör.

seni profesör yapanların taaaaaaaa a.q.

bu adam için edeceğim dua şudur:

"hey güzel allahım yaratıyorsun, beyin veriyorsun, büyük başarılar kazandırıp profesör yaptırıyorsun, ama takip et takip et yaarabiiim... şu adama profesör olacak kadar verdiğin aklın çok değil % 10 unu bana(yani benim gibilere) versen meydan bu tür kakalaklara kalmayacak."

o yüzden (bkz: allah a inanmak ama güvenmemek) diyorum başka da birşey demiyorum...
(bkz: orhan çeker)
bıyıklarından ne mal olduğu belli olan insan.

not: mide bulandırıyorsun iğrenç herif.
profesör olmuş ama...
dincilikle uzaktan yakından ilgisi olmayan biriyim ama kimse kusura bakmasın adam doğru söylemiştir. söyleme niyeti evet farklı ama,taksimde yılbaşındaki taciz timlerini, kadına bakış açımızı,abazanlığı gördükten sonra insan katılmadan edemiyor bu lafa. yalan mı yani?
konuştukça belli çevrelerin zihniyetini gözler önüne seren sefil, gevşek.
ona profesör ünvanını vereni yumruklamak istediğim insanımsı kişisi.
hicbirseyebosunaiclenmeyenadam dır.

(bkz: entry soyad uyumu)*
bir ilahiyat profesörü. bir tespitte bulunmuş. hemen adamın adı orhan otuzbiroğlu minvalinde değerlendirmelere tabi tutuluyor. adam kendi görüşünü söylemiş, sanki tecavüzcüler adına açıklama yapmış gibi salak yorumlar yapılıyor. unutmayalım ki bu adam bir prof, "hay sana diploma vereni tutup çıkartanın damına koyim" deme salaklığına düşmeyin. bu adam aklınızın alamayacağı kadar kitap okumuştur, tecavüz olaylarına gerçekçi bir bakış yakalamıştır. ha eleştirileceğini de tahmin ediyordu muhtemelen. herkesin içinden geçirip de söyleyemediğini söylemiş. açık söyleyeyim, açık giyinen kadın beni de tahrik ediyor. ha beni her tahrik edeni sikecek değilim ama 73 milyon insanın olduğu yerde her şeye hazırlıklı olmak lazım. sen yapmazsın ben yapmam ama şu yapar. birinin bunu söylemesi lazımdı, orhan çeker bunu söylemiş. cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. dekolte giyen maymuna da tecavüz ederler, ben eminim öyle insanlar da vardır. eğer bir toplumda yaşıyorsanız o toplumda her türlü insanın olabileceğini tahmin etmelisiniz.
bana göre kara cahil.
türkçesi de almış başını gitmiş.
"komar" (kumar demek istiyor)

gülmek isteyenler için gelsin;
http://www.youtube.com/watch?v=htG5nL2sYlI
mesele O.Ç yada profesör olmak değil zaten. ikisini de pek güzel olmuşsunuz maşallah. mesele adam olmak.
adamsa ve sağsa, babasından "ben sana profesör olamazsın demedim; adam olamazsın dedim." açıklamasını beklediğim tip.

(bkz: müslüm oğlu müslüm)
ingiltere'de bir yargıç, geceyarısı parktan geçen bir kızı korkutan adama 7 yıl 7 gün hapis cezası vermiş. gazeteciler 'adam kıza elini bile sürmedi, kızın çığlıklarına koşanlarda adamı yakaladılar. bu ceza çok değil mi?' diye sormuşlar.
yargıçın cevabı şu olmuş;
"kızı korkutmanın cezası 7 gündür. 7 yıl, ingiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır."

bir onların hakimlerine bak; bir de bizim "ilahiyat profesörlerimiz" dediğimiz kişiliklere.

profesör olmuş ama adam olamamış...
söylemiyle türkiye'de tecavüz patlamasına yol açabilecek olan profesör.

türkiye'de profesör olmak ne kolay lan, değil mi?

http://www.halileohalilei...rik-olan-profesorler.html
o değilde adam güzel reklam yaptı. türkiye şuan adamı konuşuyor, adam meşhur oldu. artık bir kaset çıkarmasını bekleriz.

dekolte giyme öperler,
dışarı çıkma bakarlar,
yarim ne güzel kokuyorsun seni yerler.

by o.ç

bu ve bunun gibi hemcinslerim hayatları boyunca nerde kadın görse direk 31 e gitmişlerdir. yer, mekan ve zaman tanımadan. bakın ben bunu bir erkek olarak söylüyorum. açığı, kapalısı, dincisi, dinsizi nerde kadın, orda bunlar. karılarına kapanma emri, dayak, açlık sefalet yaşatırlar. ama allahın orospularına * araba, elbise, güzel kokular, seksi olsun diye kıyafetler bunun gibi bir sürü kıyaklar geçerler. sonra çıkıp bunları utanmadan derler. büyük ihtimalle bu sözüm ona profumuzda geçen günlerden birinde metreslerinden kazık yedi ve kuzu kuzu kendi eşinin koynuna geri gelmek zorunda kaldı ve ertesi günde metresinden intikam almak için bunları dedi.

zaten bunu haber yapıp gündeme getiren medyanın amına koyayım ben. bunun gibi bir adamın reklamını yaptılar lan... haber olsun da ne olursa olsun mantığı. şimdi görün bakın tecavüz olayları artıcak ve tecavüzcüler savunmalarında " eheuheuheu prof böle diyor eheuuehue" diyecekler. evet bunu savunma yapacaklar.

not= lan adamın adında bir pislik varmış zaten ada bak;

-orhan çeker
+ne çeker,
-31 çekeeeeeeeeeeeeeeeeeer.
sıçtığını sıvayacak kabiliyeti bile olmayan tipleme. "ya gidin ya öyle demedim" diye sızladıkça battığının farkında değil. en azından dediğinin arkasında olsa birazcık saygıyı hak edebilir.

o değil de bunun savunucuları da sikindirik sikindirik tezlerle geliyorlar, "herkesin içinden geçeni söylemiş" diye. herkes sizin gibi sapık değil.
herkesin içinden geçeni söylemiştir doğru. zira bu ülkedeki 3 erkekten biri abazadır ve mini etek giyen ya da dekolte giyen her kızın seks yapmak için delirdiğini ilk fırsatta karşısına çıkan ilk erkekle yatacağını düşünürler. bu prof. da onlardan biridir işte. bir arkadaşımın yorumu geliyor şimdi;

o prof. profesör değil profiteroldür.
Çıplaklığı savunanlara inat, örtünmenin fıtri olduğunu söyleyen ilahiyatçı..

http://www.8sutun.com/Çek...ünme-fıtridir_102256.html
insan bir özür diler, ne bileyim "afedersin" der, ama işte prof. olmuş ama insan olamamış, kakalağın teki.

tamam pot kırdın, insanız hepimiz kırarız. ama özür dilemeye bilmiyorsan, yanlışını kabul etmiyorsan, bunu gururuna ve egona yediremiyorsan, hocam bırak akademisyenliği de, prof. luğu da herbirşeyi, yazık...