bugün

eski kıvraklığından eser yok, kütük gibi.
kaleciler genelde tipsiz ama olur ama bu abinin gideri vardır.
kaptanlığı kaldıramayan yetenekli kaleci.

sürekli bir tripler falan. bazen şota ve süleyman hurma'ya hak vermemek elde değil.

böyle devam ederse taraftarın desteğini de kaybeder. kimse trabzonspor'dan büyük değildir. eğer sen kaptansan, sorumluluğunu bileceksin.

keşke tolga kalsaydı da onur verilseydi bjk'ye yahu. tolga da hiç böyle tripler olmadı. bedava oyna deseler oynardı.

aynı şeyler mehmet ekici için de geçerli.

türk kızı sanki bunlar hemen götleri kalkıyor yahu. azıcık bosingwa'dan profesyonellik öğrenseler keşke.
işin iç yüzünü bilmediğimizden Süleyman hurma'yla sezon başında yaşadığı sorunda kişiler bazında yorum yapıp haksız olmadığını düşünmüştüm. Ki normâlde bu tür durumlarda otomatik olarak futbolcuyu haksız bulurum çünkü futbolcu bulunduğu camiaya uymalıdır. Oysa konunun trabzonspor olması, tümüyle yönetilemez ve kaotik bir camia oluşu beni onur'a hak vermeye itmişti Ancak...

Şota arveladze'ye atarlanamazsın arkadaş. Sen ekmeğe pepe derken o adam bu ülkede, bu kulüpte gol kralı oldu. Avrupa'ya gitti; orada da niteliğini kanıtladı. Teknik adamlığa başladı; onda da saygımızı kazandı.

işte bu yüzden bu kez hak veremem sana onur. Gruplaşma ne demektir bir takımda? Maçtan bir gece önce "sakatım" demek nedir?

Bunun savunacak ya da savunulacak tarafı yoktur.

Yönetime de bir çift lâfım var: süresiz kadro dışı bırakılmak için bir oyuncu daha ne yapmalı?
taraftara şirin gözükmeye çalışan lavuk.
Sürekli sorunlarla gündem olmaya başlayan kaleci, kimse göremiyor ama artık klasik oldu sene sonu büyük ihtimalle gs'ye transfer olacak, muslera satılır bu sene sonu, bekleyip göreceğiz.
tolga zengin abisi gibi kovadır. evet.
Büyük sakatlıklar yaşamış yetenekli kaleci. 2 kere aylarca süren sakatlık yaşadı. Artık zor toparlaması eskisi kadar da begenmiyorum.
güldüren basit kaleci. rize'ye boyun eğmiştir.
eski formundan çok uzaktadır.hatta şu an vasat altı diyebilirim.
kendisini küçümseyenler, açsın antalya maçının özetini izlesinler.

ama tabi iyi işler çabuk unutulur amk ülkesinde. kötü işler hep akılda kalır.
Türkiye liginin en kaliteli kalecisi. Hala muslera falan diyenler komik duruma düşüyosunuz haberiniz yok..
Refleksleriyle tuttuğu bir kaç jenerik kurtarış sonrası dünyanın en iyi kalecisi bile denmiştir.Dünyanın en iyi kalecisi oyun kuramamaktadır ve şuan pat pat gol yemektedir.
büyük ihtimal beşiktaşa gelecek kaleci. inşallah gelmez. yabancı kaleci istiyorum artık.
bjk'nin ayakkabısını bile alamayacağı trabzonspor lu kaptan kaleci.
oynanmakta olan kayserispor maçında, eski günlerindeki gibi çılgın atan kaleci.

2 hatalı gol yedi diye kendisini gömen gerzeklere de cevap olsun bu performansı
bence musleradan daha iyi bir potansiyeli var. keşke geçen sene sakatlanmasaydı.

euro 2016 yaklaştı yumurta göte dayandı. evet.
Trabzonsporun başına gelmiş en mükemmel yetenek ama kıymetini bilen yok ki.
15 şubat 2016 trabzonspor kayserispor maçında yine efsaneleşti.

sakatlanmazsa, euro 2016da çok rahat ederiz.
az önce osmanlıspor maçında efsanevi bir kurtarış yapan kaleci.

bu adam gol yiyince konuşuluyor ama kurtarınca hiç konuşulmuyor niyeyse.

o derece pis bir zihniyet var işte ülkede.
elek gibi kalecidir.

fener maçında yediği 4. golü 90. dakka da yese ve fener 1-0 maçı kazansa adama şike yaptın derler.
Sahanın kenarına eldiven ve formasını bırakıp soyunma odasına giden ADAM! fazla geldin sen bu takıma hep dedim..
geç bile kalmıştı. şu dk dan sonra cardozo sandan onur'una bir karakterli topçu durmamalı artık orada.
Karakterine hayran olduğum kaleci.
Bugün maç bitiminde yaptığı hareketle ''benden bu kadar'' demiştir.
Trabzonspor kariyeri bugün itibariyle bitmiş kaleci.
Güzel hareket yaptı.