bugün

kesinlikle çok iyi bir kaleciydi, tatışmasız.
trabzonspor'dan kazandığı ücret abartı derecede fazlaydı, neredeyse 3 milyon euro gibi bir rakamdan bahsediyoruz. geliri belli olan bir takımda courtois bile gelse 3 milyon verilmemeli bence.
artık işin içinde ne derece onur un kurnazlığı vardı ya da ne derece yönetim onuru günah keçisi etti bilemiyorum.
ama trabzonspor dan ayrıldığı için 30 yaşında futbolu bırakacak kadar 'taraftar' bir futbolcu her türlü indirime giderdi diye düşünüyorum.
yani yeni yönetim gelip; onur kardeş sana verebileceğimiz rakam 500 bin euro, uğurcan ile de dönüşümlü kaleyi koruyacaksın dense, ben bu adamın yok diyeceğini sanmıyorum.
ama işin iç yüzünü bilemeyiz tabi..
yine de asla takımını olumsuz etkileyecek en ufak bir açıklaması olmadığı ve kaptana yakışır dik duruşu için gönülden tebrik ediyorum kendisini.

dip not: yeteneğinden yeterince söz etmemişim. bu adamın milli takım kariyeri de başlı başına haksızlıktır. yıllarca formsuz volkan demirel ve yeteneksiz volkan babacan yerine kesinlikle onu kıvrak korumalıydı milli takımın kalitesini. özellikle de euro 2016 da.
Futbolu, yillar once olayli fb derbisinden sonra eldivenini cikarip sahaya koydugunda birakmaliydi.

O zaman biraksaydi, herkesin takdirini ve saygisini kazanirdi.

Ne diyelim, yolu acik olsun.
kıçı kırık bi futbol takımı için kariyerini bitirdi. o gönül verdiği takım adam olsaydı arkasında dururdu.
Yeşil sahalara erken veda etmiş kaleci. rahat 3-4 senesi daha vardı.
Kaleciliği bırakalı çok olmuştu ara sıra Fenerbahçe maçlarında hatırlıyordu o kadar. Evet.
Klasik anadolu kurnazı aklı. Seneye onur dön geri gel nolursun derler taraftar bağrına basar diye hayaller kuruyor muhtemelen.

Daha 31 yaşındasın kalecilerin aktif futbolu bırakma yaşı 40 lara dayanmış durumdayken yaptığı herşeyden önce kendine ihanettir. Bugün gönül verdiği renklerde oymamayan bir sürü futbolcu var.

Bir yanda jamie carragher gibi liverpool efsanesi olup ezeli rakip everton taraftarı olan adam bir yanda onur kıvrak.
"Birkaç önemli teklif vardı ama futbolu bıraktım. Trabzonsporlu Onur Kıvrak olarak anılmak istiyorum"
oysa herkes öldürür sevdiğini
kulak verin bu dediklerime
kimi bir bakışıyla yapar bunu
kimi dalkavukça sözlerle.
yolun açık olsun kaptan.
futbol hayatının 2,5 - 3 senesi sakatlıkla geçmiş.. bence de bıraksın. ya da başakşehir e de gidebilir. gerçi mert in performansı gayet iyi, fenerbahçe ve bursa da olmadığı kadar.. en iyi yedek olur onur başakşehir'de..
Galatasaray a gelsin yedek takılsın işte.
görsel
kendisi babasının daşşağında bungee jumping yaparken ünal karaman destan yazıyordu.
Hakkında çeşitli söylentiler vardır. Aslında kim olduğu tam olarak belli değildir. Kürt ola bilir.
Şu adam Trabzon'da yıllarca harcandı amk.
her geçen gün kalitesini düşüren futbolcudur.
(bkz: overrated)
Irkçılıktan pfdk'ya sevk edilirdi Beşiktaş 'ta oynuyor olsaydı.
galatasaray dan sonra malaga'da da yedek kalan cenk gönen in olduğu milli takımda yoktur.
son okuduğumuz haberlere göre trabzonsporda bileti kesilecek kaleci.

ama işin daha garibi, yerine yine tolgayı düşünüyorlarmış.

al birini vur ötekine. ne anladım bu işten?

onur da kötü kaleci tolga da.

http://www.milliyet.com.t...por-2459388-skorergaleri/
yakışıklıdır, trabzon'un gülüdür. hamsili pilavım benim <3.
2010/11 sezonunda sakatlanana kadar harika işler yapıyordu. Sonra yine ara ara iyi dönemleri oldu ama bu dakikadan sonra büyük bir çıkış beklemiyorum. Ne uzar ne kısalır.
volkan babacan'dan daha ön plandaydı. ( 1-2 sene öncesine kadar )
fakat hiç milli kaleciliği devralamadı.
önceden bir tek fenerbahçe'ye karşı oynardı artık onuda yapamıyor her maç 3-4 yiyor. kısacası kova. evet.
ibretlik bir gol yemiştir..

helal-i hoş olsun be yiğidim..

sen yemezsen, o yemezse, kim yiyecek bunları dimi..
ne versen yiyor maşallah.