bugün

Trabzon teknik heyetinin volkandan hunharca kaçırdığı kaleci selçukla aralarında ne geçtiğini bilmiyorum eğer olaylar selçuğun aktardığı gibi geliştiyse çok ayıp etmiş olan kaleci.

Edit:Yalansa yalan deyin amına koduklarım 21. yüzyılda yaşıyoruz sanki adalı halille gaddar aliço hikayesi amk kaydı var kuydu ar bi siktirin gidin.
Bir ork olduğundan şüpheleniyoruz. Anlayan anladi. Eheh...
sen ne ayaksın demiş büyük terbiyesizlik yapmış. he amınağoyim he.
sanki kendinden 30 yaş büyük siyasetçilere, futbolculara, teknik direktörlere, trafikte giderken öndeki taksiciye küfür etmiyorsun. sen ne ayaksın'ın nesi terbiyesizlik amına koyim. ben olsam siktir git selçuk sen mi söylüyorsun bana bunu derdim. bu selçuk yıllar önce galatasaray taraftarının karşısına geçip armasını öperek kavga çıkarmış adam. kimse kusura bakmasın ama selçuk'un kalkıp birilerine böyle söylemesi samimiyetsizlikten öteye gitmez. onur iyi yapmış.
selçuk'un önceki vukuatlarını da bir araştırın ayrıca. öyle bir anlatmış ki sanırsın onur ana avrat küfür etmiş volkan gibi. sadece sen ne ayaksın demiş adam. sen de madem efendi adamsın, karşılık vermeyeceksin, uzayacaksın selçuk.
dün akşam saraçoğlunda oynanan maçın kahramanıdır kendisi. birçok sert ve hızlı şutu çıkartıp takımını yine ipten almıştır. şu an kanımca en iyi türk kaleci olarak milli takım kalesini de volkan dan devralması gerekir. adamdır...
Selçuğa sen ne ayaksın diye soru sormuş kötü niyetli olmayın sağ ayak mı sol ayak mı onu öğrenmek için merrakını gidermek nezaman suç oldu yapmayın .
yetenekli, genç bir kalecimiz.

başlığı altında; ''haşmetli fenerbahçe taraftarının zoruna gitmiş kalecidir, saracoğlu'nda ya yenileceksin ya da suçlu ilan edileceksin hüeee'' gibi saçma sapan ERGEN cümleleri görünce dayanamadım, yazayım istedim.

evet taraftarın kendisine ana avrat düz gitmesi hiç mi hiç hoş olmamıştır. bu kesin. bu konuda isyan eden ve onur'u savunan insanları haklı buluyorum. bence de zaten maç trabzon'da olsaydı ve aynı hareketleri volkan yapsaydı, trabzon taraftarı sahaya güller atardı. haydi volkan lütfen ama kullan artık şu vuruşu yhaaa =/ falan derlerdi eminim. zerre şüphem yok lan.

ya da ne bileyim, muslera yapsaydı da aynı şekilde alkışlarla onu atışı kullanmaya teşvik ederlerdi falan. zaten geçen sezonki ts-gs maçında burak'a (ki burak'ı zerre sevmem) bomba atanlar (resmen bombaydı amk) çemişgezekspor taraftarlarıydı. trabzon taraftarı asla ve kat'a öyle şeyler yapmaz olim!

ya siz gerzek misiniz arkadaş? kaç yüz bin kere dedik; mesele gs, fb, ts meselesi değil! hepsi de birbirinin aynı! hepsi de biziz olum! türk milleti! cahil, pis, terbiyesiz bir milletiz! futbol bize fazla, bizim bi 10 sene hiç topa dokunmadan bu işi yapanları izleyip öğrenmemiz lazım!

hala millet boku birbirine atmaya çalışıyor. fenerbahçe taraftarı onur'un anasına sövdüüü =// diyor. lan yarram, aynısını senin taraftarın da yapmıyor mu? hayır, yapmıyor de ya.. yapmıyor de amk. ağzımı açarsam şerefsizim. yapmıyor de?
diyemezssin. e madem ne sikim yemeye ''feneybahçe tayaftayı küfyettiii =('' diye ağlıyorsun amın feryadı?

onur, türkiye'nin en yetenekli kalecisidir bence. açık ve net söylüyorum ki, volkan'dan bile iyidir. ama yaptıklarıyla, bizim volkan'dan hiçbir farkı kalmamıştır. anasına sövdürmek istemiş ve gayet de güzel sövdürmüştür. bitti..

şu olaylara az biraz tarafsız bakmayı öğrenin artık. biraz büyüyün, biraz adam olun, delikanlı olun!

ne fenerbahçe taraftarı, ne trabzon, ne beşiktaş, ne galatasaray.. hiçbiri diğerinden farklı değil. hepsi de aynı milletin insanları. farklı olan tek şey renkler. ve hiçbir renk, insanın kişiliğini, kafasını değiştirmez. şimdi siktirin gidin.
itin köpeğin saldırmaya çalıştığı, Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri.
daha düne kadar keşke bizde olsa diyenler bugün ortalıkta geziyor.
alnın da şike yapan takımın taraftarı damgası ile dolaşmaya utanmayanla başkanın önce lafı koyan futbolcu, ahlak bekçisi şikecileri kızdırmış gelecekte türkiyenin en iyi kalecesi olacağını belli eden futbolcu.
Burak yılmaz nasıl türkiyenin en iyi forveti değilse onurda türkiyenin en iyi kalecisi değildir 2-3 sene önce baya iyiydi ama o zamandan beri kilo aldı ve çok hantallaştı son maçlarda kalesine gelen şutlar hep kapattığı köşeye yada 1 metre uzağına geliyor özet olarak klasik türk milleti abartmasının kurbanı olmasını istemiyorsanız bu adamla ilgili fantastik şeyler söylemeyin toplum olarak.
Burak ve selçuk gibi gs'ye göz kırpıyor. Sonu onlara benzemesin de*
türkiyenin tartışmasız en iyi yerli kalecisidir.
Türkiyenin en iyi yerli kalecisi falan değildir, bir kere önünde volkan ve tolga var potansiyeline hiçbirşey demiyorum bu adam bursasporun şampiyonluğunda %10 pay sahibidir ancak kendisi şu anda türkiyenin en iyi yerli kalecisi değil en çok umut vadeden yerli kalecisidir taraftarın düştüğü yanıldının sebebide lig tv dir bakın sevgili arkadaşlar lig tv spikerleri lige ilgiyi arttırmak için bazı oyuncuların yaptıklarını aşırı abartıyorlar ki ellerindeki meta(lig) değerlensin aynısını burağa, colmana, ozan ipeğe, emre çolağa falanda yaptılar hayır kaleciyi bırak karpuzcunun hatta onuda geç pazardan karpuz alan masum vatandaşın rahatlıkla tutacağı topu tuttuğu zaman böyle garip bir sesle onur kıvvraqkk demeler, birebirde oyuncu kazmalık yapıp kaleciyi nişanladığında onur kıvrağqk çooğk gqüzel çıkardıı şeklinde garip telaffuzlu cümleler falan aldanmayın bunlara bu adam elinde büyük bir potansiyel olan ancak bir sürede eksiği olan bir kaleci bunu bilin buna göre davranın.
şimdi "bizim onur" diyen malum takım taraftarları zamanında burak için, selçuk için de aynı sahiplenmeyi gösteriyordu, gittiklerinden sonra arkalarından etmedikleri küfür kalmamıştı, bakarsınız onunda sonu aynı olur, acaba o zamanda aynı sahiplenmeyi gösterebilirler mi?
senin sikini seni çekemeyenler yesin aferin oğluma.
Bu çocuğu kalenin direklerine zincirleyip sabitlemek suretiyle yan ve duran toplarda boşa çıkması engellenebilir diye düşünüyorum.
Türk taraftar funboyluğunun son kurbanı olmaya aday yetenekli kaleci.
her maça daha da kilolu çıkan kaleci. böyle giderse bir kaç sene içerisinde yeni bir şanver göymen olacak.
adam gibi adamdır. volki trollüne lafı fena koymuştur.

--spoiler--

Onur Kıvrak: "Çakıyı ağzı ile açanlar tribünleri tahrik etmiyor da armasını öpen ben mi tribünleri tahrik ediyorum."

görsel

--spoiler--
gidişi umut bulut gibi yediği kaba tükürmeden, adam gibi olursa herhangi bir laf işitmeyecek olan kaleci.

zira burak türkiye nin malumu, gittikten sonra dediği laflarla iyice şaşırtmış, koca şehri kışkırtmaya çalışmıştır.
Trabzonspor taraftar mantalitesini ortaya çıkaran bir tür paratoner, ulan adamlar umut yediği kapa tükürdü diyor adam size 3 milyon euro para kazandırdı sizdeyken etmediğiniz küfür kalmıyordu sen bir kabın içine çok afedersin bok koyarsan yemesini beklediğin adam da tükürür. Burak zaten bize giren en büyük kazık birde bu kazığın üstüne 5 milyon euro verdik siz bu kafayla bi 30 sene daha şampiyonluk yüzü göremezsiniz hacılar önce mantalite değişecek.

Edit:harf eksikliği giderildi.
türk milli takımı'nın kalesini koruması gereken kalecidir. milli takımdan sorumlu olup, bu adamı ikinci plana atanların futbol bilgisine tüküreyim. gerçi sorun futbol bilgisi değil. bunu herkes biliyor.
volkan demirel serserisi yüzünden ve ona forma veren düzenin adamları yüzünden muhteşem performansı ile sürdürdüğü futbocluluk hayatının böyle bir döneminde milli takımda izleyememek kendisini ne kadar da acı.
muslerasever olarak bunu söylüyorum.
Türkiye'nin en iyi kalecisidir. Milli takıma almayanlar utansın.
o yaşadığı sakatlık olmasa kendisi büyük bir takımda oynayacaktı. şu an o formunu geri yakalıyor gibi.
Kilo fazlasi olan kaleci. Biraz zayiflarsa eski parlak gunlerine donecektir.