bugün

Geldiler mi. Gelmedilerse gelsinler artık abilik/ablalık yapmak istiyoruz.
kıyamet alameti kıvamına gelmiş nesildir. geldi geliyor gelecek derken gelemediler lan bir türlü. en alt devre kaldık anasını satayım her şeyi bize kitliyorlar en alt devreyiz diye..
bir kaç saat önce üye oldum on birinci nesil yazıyor profilimde. sanırım burası benden bahsetmiyor...
şaka maka gelmemiş nesildir.
(bkz: bu hasret artık bitsin)

(bkz: on ikinci nesilin fetöcü çıkması)
nickimi değiştireceğim nesil olabilir.
bu nedir efendim neslidir. 11 de kaldık ya la. şimdiye dalga geçilecek bi dolu nesil gelecekti. hala bizle dalga geçiliyo. 2014-2015 de giren de 11. nesil 2017 de.
(bkz: bakın bu çok yanlış)
Benden daha çömezi gelmiş maytap geçme vakti.
madem gelmeyecek olan nesil bari sözlük üyeliğini biraz zorlaştırın kalite artsın arkadaş.
eğer on ikinci nesil gelmeyecekse neden nesil kavramı var? 2015'te üye olan ile 2020'de üye olan kişilerin ikisi de 11. nesil olacaksa nesil kavramı saçmalık.
1 ocak 2018'de gelecektir.
Bu yolla sozlugun kuruldugu donemden bu gune her yila 1 nesil dusecek.
98'li bir gencin 2001'lerle aynı sınıfta okuması gibi bişe benimki.
3 senedir gelmeyen. gelmeyecek nesil.
O kadar boş, o kadar kabiliyetsiz ki bunlar, 3 günde üye olunan sözlüğe üye bile olamıyorlar.

Kabiliyetsizler sizi.

(bkz: sözlükte nesilcilik yapmak)
Gelsin gelmesin ben zaten dede olmuşum.
bizim on birinci nesil ülkedeki suriyelilerin ( 4 milyon ) sayısına ulaşmadan gelmeyecek gibi duran nesildir. bizi hep en alt devre bırakacak bu zalımlar..

suriyeliler demişken 12.nesil komple onlardan oluyormuş bak sen o zaman mevzuya. sol tarafta sabahtan akşama "biz bu sözlüğün gerçek sahibiyiz defolun" temalı başlıklar döner durur.
Bu neslin gelmeme sebebini açıklıyorum. Şimdi bilindiği üzere bir nesilciliktir gidiyor. Binlerce Nesil çatışmaları ile ilgili başlık açılmıştır. Ee haliyle bu başlıklar sözlük içi ve kaliteyi düşürüyor. nesilcilik olayı yaşanmasın, Zaten düşük olan kalite iyice düşmesin diye on ikiler gelmedi... (Kaynak g*tüm ama akla başka şey gelmiyor)
Takribi 2027 civarında başlayacak nesil.

Edit: başlık 2011'in son günü açılmış ve 2015 yılı gelir diye tahmin edilmiş. Gülelim mi ağlayalım mı bilemedim.
Artık gelir misiniz? 3 senedir* * 12.ci nesli bekliyoruz. Zallcım madem bir anlam ifade etmiyor kaldır o zaman şu nesil sistemini , ya da doğru düzgün yap şu işi artık gelsin 12.ler bizde 12.ci nesilleri ezelim be *
görsel

Şimdilik gündemde olmayan nesildir. Sanırım en uzun süre alımı olan 11. nesiller olarak ölmeye mahkumuz.
gelmeyecek nesildir. boşuna beklemeyin dedeler.
küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum neslidir. ayıp hocam ayıp be. kaç sene oldu hala gelmediler. lan bi kere de biz ezelim be. bi kere de bize gülsün şu sözlük be.

--spoiler--
gel vefasız gel vicdansız, çağırmazdım acil olmasa
--spoiler--
gelmek bilmeyen nesildir. neden hala 12.neslin gelmediği hakkında bilgisi olan var mı kaç yıl oldu.
arkadaşlar gelmeyin. yolun sonu bombok bir yere çıkıyor.
rivayete göre geldiklerinde kıyamet kopacak, kaf dağı ortaya çıkacak nesildir.