bugün

hayırlara vesilesi ile yapılması istenen.
Evet arkadaşlar, geleneksel nesiller arası sidik yarışı başlamıştır. Herkese başarılar dilerim. iyi olan kazansın.
ağırbaşlı sözlük abilerinin bir istek ve direktifi.

gidin artık buradan. sizlerle beraber yazmak istemiyoruz.
eksi karmasına bakmadan öten ibibiklerin lafıdır.
Zamanında ezilen yazarların ezme çabası örneği.
Biz buradayız ve hiçbir yere gitmiyoruz gücünüz yetiyorsa gönderin.
(Ben bu oyunu bozarım ulan)
Cvini bi atta is vereyim.

Derdini siktigim 8. Nesil beyani.
görsel
bir on birinci nesil sözlük yazarı olarak ''benimle aynı ortamda olmayı kabul edecek ve öğreneceksin'' dediğim durum.
(bkz: yavaş)
sanırsın her biri sözlüğün sahibi.
Ezik sekizinci nesil söylemidir, ifadesine iştirak eden eziklerinde oyladığı önermedir.
Tamam ulan uzatma, düğün devam ediy.
Nerden çıkıyoduk? Emir büyük elden gidiyom ben.

(Gitmedi)
emrin olur gülüm emrin olur.
bi vurarsam görersin.
11.Neslin hep liseli olduğunu düşünen kişiliklerin söylemi. Devrecilik mi yapıyorsunuz lan.
Ortalığı kizistirmak hep bunlar.
Hayırdır birader sözlüğün sahibisin de bizim haberimiz mi yok?
her eski nesillerin ortak ana fikirleridir.

hadi arkadaşlar. burası size fazla geliyor. terkedin, çıkarken de selam durmayı unutmayın. kulaklarınızı çekerim bak.
Bir sözlük büyüğü olan tüm eski nesillerin emridir.

Gidin burdan. Aha çıkış şuradan. ikileyin.
Biraz buyumesini istedigim yazarlarin istekleridir... Burasi herkese acik bir sozluktur. Begenmiyorsan ceker gidersin arkadasim. Kimse kimsenin burdaki yazarligina karisamaz. Yasi , cinsiyeti, inanci, irki, ilgi alanlari ne olursa olsun.
görsel
anlatım bozukluğu içerir. özne çoğulsa yüklem tekil. açık ve net.
Lan daha eskisiniz diye kendinizi bir halt mı zannediyorsunuz? Hacettepe Tıp da ingilizce okuyorum, sürekli yabancı felsefe ve bilim dergileri okuyorum, dünyayı değiştirebilecek fikirlerim var. Sen kendini ne zannediyorsun da burdan bana laf atıyorsun? Muhtemelen tüm gününü bilgisayar başında geçiren bir embesilsin ama böyle laflar ediyorsun! Üstünlük taslayabileceğin başka özelliğin olmadığı için sana acıyorum. Ha bu arada asla övünmek niyetim değildi ama böyle aptallara hadlerini bildirmek için az havlamak şart. Başka dilden anlamaz bu sokak hayvanları.
Ağır bir sözlük abisinin bu kendini bilmezlere bir emridir.

Defolun gidin başımızdan.
efendi bir sözlük abisinin emri ve ricasıdır.

rica olarak lütfen gider misiniz.

emir olarak hadi lan ikileyin.
say bakalım kaç tane senden kaç tane bizden var. düşün ona göre konuşalım.