bugün

eski nesil yazarların ortak istekleridir.

rica ediyoruz, çıkış şu arkadan, hadi bakalım şimdi ağırdan toplanın da arkada bir eşyanızı filan bırakmayın. sizi bir türlü sevemedik nedense. haydi bakalım haydi, sallanmayın.

bilet kesme şerefini oytun a veriyorum. Evet.
kendini yazar olarak gören bir yazarcığın feryadıdır. Yazıktır, günahtır.
askeriyede alt üst devre kavgaları sözlük versiyonu.
oğlum 8. nesilsin çok fark yok arada. dünkü bebesin sen.
bence gitmesinler yahu şeker de yiyebilsinler.
Nesilden nesile derken sıra sana geldiğinde bir kan bozukluğu olmuş senin yapacağın öncülüğü sikeyim.
gitmesinler. şayet giderlerse sıra onuncu nesile gelir. başım belaya girer.
kurunun yanında yaşı da yakmayın efendiler.. *
Çok gücüme gitti daha da burada duramam söz dinlemeliyiz arkadaşlar teker teker gidelim lütfen. hahahasiktir evet.
biraz klasik bir tepki olacak ama neyse. görsel
hayırdır on birinci nesiller bir şey mi yaptı size..
yazarım diyorsun ama ' nesiller ' yazıp, ' gitsinler ' diye devam ediyorsun.
nesiller zaten çoğul olduğundan, gitsinler denilmez gitsin denilir.
sizin yaptığınıza anlatım bozukluğu diyoruz biz.
rica ederim..
Hayırlara vesile olması niyaz edilen durum. Refah bir ortam için haydi terkedin burayı.
(bkz: where is the exit)
On birinci nesil sözlükten gitse entry giremeyecek başlık açamayacak yazarımsı beyanı.
Amin feryadidir.
(bkz: yobazlaşma)
(bkz: bir nesli katletmek)
kesinlikle katıldığım durum. biz yeni nesli zeki çevik ve ahlaklı diye bekliyorduk fakat beklediğimiz gibi olmuyor. üstelik hepsi ergen ve en fazla 20 yaşında. biliyorum akıl yaşta değil falan filan ama. neyse. derhal sözlüğümüzü terk edin.
görsel
Bi gitsek değerimiz anlaşılacak ama o gün her şey için çok geç olucak.
11. nesil olarak hedefimiz kökü yüzyıllar oncesine dayanan ideolojimizi uludag sozlukte gerceklestirmek olduğundan abilerimizin ablalarimizin boyle bir sey istemeleri normaldir.
11. nesiller düşsün kafana..
sanırsın babasının yeri.
Neden bu kadar büyütüldüğünü anlamadığım durum. gördüğünüz 11.nesli direkt donuza atın oldu bitti, zaten başlıklarından anlaşılıyor hemen. Bir de bu boktan, format dışı, boktan başlıklara elinde tuzlukla koşan türevleri oluyor, ordan da iyi ekmek çıkıyor. En olmadı isteyin benden donuz listemi paylaşayım, neredeyse hiç eksik yok, bütün 11'leri koymaya çalıştım.
Bir sözlük abisinin ricası.

Çıkın dışarı çıkın kimsiniz siz kiiiiiiiim.
Sekizinci nesillerin adını kirleten yazarın söylemidir. Takılmamalıdır..