bugün

hoşgelmiştir. inşallah erkektir ve mavi gözlüdür.

koştursun efnedim sözlükte. bir de inşallah trol falan değildir!
hukuk alanında türkiye'nin geleceği olan yazar.
yazılarını severek okuduğum yazar.
iyi yazmalar.
iyi arkadas ve nesildas, iyi yazmalar..
(#20870660)

kürt olduğunu söylemekten utanmaması gereken insan. böyle kafada kürt olsun başımızın üstünde yeri var. Kürtçesini de savunurum, haklarını da isteklerini de.
(#20898000)

sözlük formatını kavraması gereken yazar.

dedirten kalıbı kullanımı sözlük formatına aykırıdır.
hiçbir şeyi kavraması gerekmeyen yazar. sikinin keyfinde yazmaya devam etmelidir.
çok da saçmaymış amk.
gözüm gibi baktıgım kitaplarımı benden isteyen kafayı yemis yazar. canına susamısta olabilir. tam bilmiyorum.
sizli bizli konusmasiyla dikkatimi cekmis yazar tanesi.
(#22901390) fatura yatırmayı unutmuş yazar. çok uykusu gelmişti halbuki.
*
nick altıma troll deyip mesaj attığımda bana sataşmayan ilk yazar.
nesildaşımdır. sayısalcı değildir ve çok insancıldır. güzel işler başarma yolundadır. imlâya dikkat eder ve kitap okumayı sever kendileri.
kendisiyle kitap alış-veriş i başlığı altında tanıştığım ve sözlükteki gereksiz başlıkları bana unutturan iyi yazar. kürt olmaktan utanmayacak kadar delikanlı ve haklarını, insanlığı bilen yazar. devam et dost.
Gayet anlayışlı ve yardımcı olmak için seferber olan yazar. Kendisine teşekkür eder, daima anlayışlı kalmasını temenni ederiz.
(#23112259) bir dostoyevski hayranı olan yazar.
Ve sözlüğü itiraf için kullanmaya başlamış. Belli ki birileri tarafından yazdıkları kontrol ediliyor.

Umarım dilediği gibi dostlarını kaybetmez. Dostlar önemlidir. Ancak dikkatli olması da gerekir. iyi yazmalar.