bugün

Geçenlerde bir teyzeyle aramızda geçen diyalogdur.
Teyze : - Okuyor musun evladım?
Ben : - Okuyom ben yeaaa...
Teyze cevap vermedi. Vermek istemedi. Garip garip suratıma baktı. Ama ben yerlerdeydim.

Bu durumu sağlayan kişinin mükemmel seslenişidir.
kahraman , uyuşturucu baskınına 'okuyom ben yaa' diyerek karşı çıkmıştır. elinde de bunu kanıtlamak için karneyi sallamaktadır. sonra üşenmeyip , okul kıyafetlerini giymiştir. sanki ülkeyi kurtaracak bişey üstünde çalışıyor. ne rahatsız ediyosunuz lan okuyom ben burda demek istiyor. diğer kahramanımız komserim sen yetkili birine benziyorsun diyerek yerlere yatırmıştır.
adamı gülmekten öldüren olaydır.
600 bin liselinin çözemediği soru.
kardeş: bu odanın hali ne böyle?!
ben: okuyom ben yaa.
kardeş ve ben: puhahaha

kuzen: tüm kontörlerimi yemişsin lan!!
kuzen ve ben: puahaha

anne: mutfağın hali ne böyle?
anne: aman okuyormuş sanki bilmiyoruz, bir gün olsun bik bik bik

bazen günü kurtaran cümledir bazen. sözlük okuyom ben yaa.
(bkz: gül gül öldüm)
feysbukta görüp yarıldığım vidyodur. hemen b.ku çıkmıştır orası ayrı ama bobiler.örg yine bu alanda da beni benden almıştır. yurdum insanını seviyoruz.
öyle piç oldu ki bu espri artık sadece minareden bunu bağıran bir müezzin görürsem gülerim. o derece.
izleyip de yarılmamak elde değil. "eğitim şart"ın evrim geçirmiş, değişmiş hali.
bu videonun daha komik tarafı sen yetkili bi abiye benziyosundur...*
-babam ceza evinde benim yaaaaaa
-geliyoz geliyoz vurma abeyyy geliyozz vurma be ne vuruyonnnnnn.
-okuyom ben yaaa okuyommm.*
(bkz: içiyom ben yaa)
(bkz: sıçıyom ben yaa)
(bkz: cocuklar cekilin cocuk okuyor)**
anne=a ben:z

a- lidyalidya kalk hadi be. saat kaç oldu ekmek al hadi.
z: ya bi git kalkarım ben ya.
a: kalk hadi kalk hep böle böle saati kaç ediyosun
z: okuyom ben ya git başımdan
a:( önce mavi bi ekran daha sonra anlamsız bir bakışla) yemem ben bu hafıza kaybı numaralarını kalk hadi güzel evladım...

kapıdan çıkarken: okuyomuş. biz sanki bilmiyoz her ay parayı kim gönderiyo sanıyon salak.
(bkz: aykut apartmanı)
(bkz: sen yetkili bi abiye benziyon)
(bkz: babam hapiste benim)
görsel

çağrıştı.
-okuyom ben ya.
-nerede?
-hacettepe
-tıp mı?
-yok türk dili ve edebiyatı
-heeee(bi bok olmaz diye düşün,üzül)
işe yaramaz yada aymazlık belirtilerinin görüldüğü bireylerden duyulan kendini savunma mekanizmasının girizgahı.

görende evde hergün saatlerce okuyor araştrıyor zanneder. okudunda hangi hastalığa çağre buldun..bak sinirlendim yine..
içerdekilerin sen askere gitmedin dimi lan seni almaya geldiler diye gaza getirdiğini tahmin ettiğim koparan replikdir efendim. http://www.youtube.com/watch?v=a1lZntryC-4
daha komiği olana kadar en iyisi bu.
(bkz: hacıhüsrev baskını)
gerçeklerin farkında olan yazar. entrylerinin devamını diliyoruz.

(#9067471)
pilot olmuş kafayla çıkınca cama bir de polis karşında o mükemmek sloganı üretiyor hemen * okuyom ben yaa:D