bugün

Her okulda bundan en az bir tane olur. Surekli ortamlarda milletle muhabbet eder yaninda gordugunuzu bir daha goremezsiniz.
Nasil bir yetenek anlamıyorum. Bi arkadaş var okulun müdürünün sülalesini tanıyor. Hayret bi sey.
Bir zamanlar kendimi böyle sanırdım ama baktım daha yırtık bikaç eleman daha varmış awfwwf.

Ama böyle tiplerin illaki yolları aynı ortamlarda kesişiyor.
yapıları gereği herkesle samimi olan insanlardır.

bizim lisede de mevcuttu.
sanırsın 40 yıllık sohbetimiz var gibi gelir sohbet ederler, dışarıda denk gelsinler selam verirler, bir ortamda görsün davet ederler, en ufak bir şeyde arka çıkmaya koşarlar.

yapıları gereği böyleler sanırım, kasti olduğunu düşünmüyorum.

3-5 kişiyi dost bilen, gerisiyle aynı ortamı paylaşsa bile mesafeli davranan birisi olarak kendilerini asla anlayamayacağım tabi.
sürekli nöbetçi öğrenci olması gereken kişidir.
"Ha tamam bizim .... ee napmış?" gibi lafları fazlaca söyleyen bir tiptir. Herkesle iyi geçinir bunun sebebi başlıca iki seçenekte sıralanabilir.

1.si iki yüzlüdür. Ona gidip onun arkasından atarken arkasından attığı kişiye gidip gıybet ettiği kişinin arkasından atabilecek düzeydedir.
2.si fazlasıyla alttan alabiliyordur. Bir şeyler hoşuna gitmese de doğru doğru diyip gülebiliyordur.

evet, benim okuduğum okuldaki kişi 1. seçenekteki arkadaştı. selam olsun ona buradan...

selam ve dua ile.