bugün

Cimbomun yeni hocası olan teknik direktör.

Okan hoca ne yap et orta sahaya ndiaye gibi bir canavar aldır. Berkan-taylan ikilisini bir sezon daha görmek istemiyoruz.
hayırlı olsun. yeni terimler yaratmak için okan buruk'a şans verilmesi taraftarıydım. denenmeyi hak ediyor. hayırlısı neyse o olsun. inşallah şansını iyi kullanır.
görsel
yeni terimimiz hayırlı olsun. 4 sene üst üste şampiyonluk ve 2026 da uefa avrupa ligi şampiyonluğu bekliyorum.
görsel
görsel
Sabır gösterilmesi gereken teknik direktör. Zamanla ve yeni oyuncuların katılımıyla istediği futbolu oynatacaktır elbet.
yeni fete. bu açık.
ikinci yarı çift forvete dönerek maçı sken kişi.
ne de olsa kimin öğrencisi.

aynı onun taktiği.
Gomis yerine mertens i alması gerekiyordu.
Çift forvete dönmediği için eleştirilen hocanın öğrencisi. Olay o değil de van aanholt, yunus değişikliği yapacağına sadece seferovic-mertens değişikliği yapsa daha uygundu. Takımı karman çorman etti. Hamza'yı da oyuna alarak iyice sıvadı.
istifa sesleri yükselir yavaş yavaş. Matih merim diye ağlamaya başlarlar yine ahahah. Beter olun.
Hoca kendine gel kendine. Aç, maçın özetini izle sonra sor kendine

bu takımda 98 dk boyunca ayağına aldığı topu en verimli kullanan adam niçin 15 dk oynayan mertens ?,

niçin kağnı gibi ağır abdülkerim i 90 dk oynattım ?, adam aynı hatayı hazırlık maçında yaptı zaten, bu konuda niye gerekli dersi almamış?

aldığı her topu kaybeden yunus un yerine niye kazımcan ı niçin o kadar geç aldım ?

Ona göre kendine gel, bizi ite köpeğe maskara etme. Yoksa bu takımda şubat ı göremeyeceksin.
Ve en önemlisi şu sor, şu istatistikle ben kendi sahamda mahalle takımına niçin 1 tane atamadım?

görsel
beceremeyince çığırtkanlık yapmaya başlamış. kaybedince maç sonu 4 saat hakem konuştu.
Bak reis
kerem i oynatma maça gomisle başla herşey çok güzel olacak.
Gayet de güzel top oynattı. Varsın şampiyon olmayalım ama böyle güzel top oynayalım. Tek eksik gol o da gelecek elbet. Destek vermeliyiz.
Beş maçtır takımı lehinde tek bir hakem kararı olmamasına rağmen sadece 1 maç kaybetmiş td.

Bu güne dek dur bir izleyelim bakalım diyordum ama bugün artık kendisini kanıtlamıştır. Bu kadar dezavantaja rağmen.
Kerem i kes hoca yiyecek seni haberin yok el fireni bu çocuk.
10 kişilik takıma hücum futbolu oynatmıştır. Fenerli panpalar beğenmez tabi.
Galatasaray'da Los galacticos'u yönetecek teknik direktör.
Futbolculuk kariyerinde zamanın efsane inter takımında;
Ronaldo, adriano, martins, crespo, Recoba, materazzi, toldo gibi yıldızlarla oynamıştır.
Büyük futbolcularla çalışmaya alışkındır.
Görünen o ki; Yeni imparator olacaktır.
Bu kadroyla da yapamazsa bıraksın yorumculuğa başlasın.
2 haftadır güven veren tede.
Daha vermiyor güven müven.
Galatasaray ın hali hazırdaki hocası.
Fenerbahçenin erol bulut dönemindeki döneminin aynısını şu an Galatasaray yaşıyor. Maksimum şubatta kovulur.