bugün

(bkz: (#21671999))
Talkshow programlarında tek geçtiğim kisilik fakat kalitesini her giden gün kaybetmiştir.
yaz olsaydı, havalar güzel olsaydı programlarını izlemeye devam edebileceğimiz ortayolcu programcı.
An itibariyle mesut yar'da gezi parkinin gunahini cikarmaktadir.
kendi kendini bitiren televizyon çocuğu.
anlayana adamın dibi...
gercekten zekı bır adam. Su anda da mesut yar ın programında da nedense oklar hep onun ustunde ve devamlı ovuyorlar. Gereksız bır ovgu yapılıyor. Kendısı memnun gıbı duruyor fakat yeter dıyecek gıbı bır egosu var adamın!

Her kısı egosunun oksanmasını sever ancak fazlası zekı ınsanları ve kendını bılen ınsanları sıkar. Mutevazılık yakısıyormusonu gorduk bu gece, lakın devamlı konu onun uzerınde olması hos degıl!
bu gece solcu-komünist olduğunu tekrarlamıştır. artık kapitalizm dünyasında olduğunu unutmuştur.
gezi kaypaklığından sonra ayan beyan kapitalizme küçük dil darbeleri ile kur yapan adamdır. kibarım ben yoksa olay daha ciddi. citroen saxo vasat bir arabadır ayrıca. evet kafayı yedim.
yüksek entelektüel bilgisi, aykırı yapısıyla türk toplumunun kaldıramayacağı büyük adam. bu adamı eleştirenler bu adamın kültür seviyesinin onda birine erişse kanal d'yi satın alır.
arkeolog tipli bir televizyoncu.
6 kişinin öldüğü , 10 dan fazla insanın kör olduğu , binlerce insanın yaralandığı , yüzlerce insanın halen cezaevinde yattığı gezi direnişi için havalar güzeldi gençler o yüzden sokağa çıktı diyen şahıs.
yalan yok bundan evvel kendisini çoğu açıdan beğenir , programlarını takip ederdim ama bu açıklamadan sonra içinden kıl çıkmış güzel bir yemektir kendisi gözümde.
Kendi milletine karşı saygısı olmayan programcı ve oyuncudur benim gözümdeki okanı görmek için (bkz: babasına diklenen şımarık çocuk)
90'lar olmasa aç kalacak şovmen. Bir seyi de boku cikana kadar yapmasa olmayacak. Bikmadi a.k
Ev hanimlari icin yagda yumurta neyse, okan bayulgen icin 90'lar odur.
terbiyesizlik kelimede degil tavirdadir.
15 dakika aralıksız konuşup hiçbir şey anlatamamayı başaran bir adam.
meyveli ağacı taşlarlar. programında sözlüklerden bahsetmiş olması ya da olmaması neyi değiştirir. türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi programcısı. sev ya da sevme, erdemli olmak saygılı olabilmektedir.
sözde aykırı bir duruşu olan kişi. Sesli kitap durumu ilk etapta bir sempati uyandırmış gibi görünse de gezi olayları süresince takındığı tavırsızlık, mevcut aykırılığının seslendirilmiş bir duyarsızlık olduğu fikrini uyandırdı.
zırt pırt sözlüklerden bahseden adam,

insan görünümlü papağan olan bu abimize sormak lazım ,

sözlükleri takip ettiğini biliyoruz da okancım bu aşırı sosyal medya ilgin nereden geliyor?

biliyorum iyi bir tespitçisin, fakat zannedildiği değil zannettiğin kadar zeki biri değilsin,

hatta bana kalsa kısmi kuralcı tepkici refleksif kekstranın birisin, senden daha az iki yüzlü biri olarak seni hiç sevmiyorum,

umarım bundan bir anlam çıkartırsın.
tepkisini ve fikrini değişik şekillerde ortaya koyan adam.
adamın kötü ya da iyi bir duruşu var. ayrıca kime göre neye göre iyi yada kötü?
sunucu bu adam önemli olan programın gidişi.

program eğlenceli geçiyor dedim diye gerizekalı ilan edildim... *
(bkz: sen gülme ulan ayı)
Zenci bir futbolcu eşi yayina bağlandi diye durmadan ince ince zenci-yarrak esprisi yapiyor.

ne gerek var basit basit hareketlere amk.
eskiden bayılırdım lan bu adama. şimdi ise itici gelmeye başladı. kapitalizmden okan da payını aldı diye düşünmeden edemiyorum. ahh be okan. abi sen neydin bi kaç sene önce.
teknik olarak istanbul'un anasını sikmiş kişidir.
üniversite yıllarımdan kalan yadigarlardan olup lanet mi lanet şeytan tüylü kişidir.
hemşo, ağır roman gibi filmlerde oynamış, popülerizmin pompasına takılmadan önce güzel işler başarmış, pompayla şişmeye başladıktan sonra saçmalamış türk kişisidir.

eidkşiyan: neyini beğenmediniz bunun?