bugün

ülkedeki banka açığı(!)nı fark edip, bu açığı kapatmak için piyasaya adım atmış taze banka.

üzgünüm tatlım, beni şu an garanti bankası sikiyor. belki sonra...
ismi falso, reklam yüzü falso...hiçbir çekiciliği yok. ha gerçi param da yok ama olsa yatıracağım son banka olurdu herhalde.
yeni açılmış banka. türkiye'de bankaların vatandaşı sömürmesi tatlı gelince cazip geliyor tabi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25386714/
reklamında üstü kapalı halkı aşağılayan banka.
bankada hülya avşar ile eşit şartlarda ilgi görebileceğimizi hülya avşar' ın ukala tavırları eşliğinde bize müjdeleyen reklamlara sahip.
ne kadar şanslıyız.
arap olmalarına sadece müslüman olduğu için taktıysanız, takacak başka birşey bulun. bankanın sahibi arap ama katoliktir.
reklamlarında hülya avşar'ı oynatarak, piyasada başlamadan biten bankadır.
Bugün ikinci defa kavga ettiğim banka. Hay lanet olsun. Yemek yiyorum, sınava giriyorum, çok affedersiniz tuvalette oluyorum ısrarla reddetmeme rağmen arıyorlar. Bugün oldukça perişan bi haldeyken yine aradılar. Açtım;

+iyi günler x hanım, odeabanktan fatma ben geri dönüş...
-iyi günler fatma hanım, daha önce de aradiniz kredi karti ve kredi talebim var mi soruyorsunuz ancak ben daha annesinden harçlık alan bi insanım ne yapayım ya kredi kartını onu da geçtim krediyi. Hayır sınava hazırlanıyorum bas bas arıyorsunuz bi saatiniz yok. Bugün bu 6. Arayisiniz istemiyorum bi talebim yok lütfen artık odeabank namına bir arama istemiyorum kusura bakmayin hanımefendi ama gerçekten söylediğim halde ayni rahatsızlığı veriyorsunuz.

Aynen bunları söyledim. Kadın da hala x hanım ben notu aldım gerekli kredi talebinizde başvurunuzu onaylayacagiz. Diyor. Ulan dayanamayip hic surata kapatmayi sevmem kapattım suratina!

Aç kurt gibi av arıyorlar ya... aman bulasmayin su bankaya pesinizi birakmazlar...
reklamında '' herkesin aynı hizmetten faydalandığını '' söylediği zaman hülya avşar' ın dönüp yan taraftaki vatandaşa bir bakışı vardır ki, bu fakirlerle aynı seviyedemi olacağım diyecek gibi hissettirmiştir.
Lan ben bu bankaya hayatta gitmem bankasıdır !

Ne yani ben Avşar kızı * ne hizmet alıyorsa aynı hizmeti mi alıcam ?

Tenezzül etmem.
reklamlarında hülya avşar gibi güven telkin etmeyen ne star olduğu muamma bir tipi oynatarak aslında piyasaya girişte facia olarak anılacak reklamlara imza atan banka,

o değil hülya avşar'ın herkesle eşit muamele göreceğine şaşırmamızı neden isterler anlamış değilim.
bankaya kimse gelip müşteri olmasın diye hülya avşar'ı reklamında oynatan banka..
sizin farkınız nedir sorusuna 'biz müşterilerimize eşit hizmet sunuyoruz' diyip konuyu hülya avşar'a bağlayan reklam filmine sahip banka firması. yok bir de eşit hizmet sunmasaydınız lütfettiniz. bu mudur yani olay. olmamış.
Odeabank (Lübnanlı):

2013’te Türkiye’de kuruldu.

#banka
Hülya Avsar son reklamında ne yani benimle,şurdaki adam aynı muameleyi mi görüyor tarzında saçma sapan sanki kimbilir kimmiş gibi bi replik kullanıyor. Hayatımda gördügüm en berbat pazarlama. Gerci reklamın ıyısı kotusu olmuyor gercekten bakacak olursak dikkatimizi cekmiş olacaklar ki suan onları eleştiriyoruz.
reklam yüzü hülya avşar olacakmış.

(bkz: yapacagınız işi sikeyim)