bugün

yeni açılmış banka. türkiye'de bankaların vatandaşı sömürmesi tatlı gelince cazip geliyor tabi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25386714/
ilk şubesini istanbul Maslak Olive Plaza'da hizmete açan banka. Yıl sonuna kadar istanbul, Ankara ve izmir'de 7 şube açmayı planlıyor.
(bkz: arap sermayesi)
reklam yüzü hülya avşar olacakmış.

(bkz: yapacagınız işi sikeyim)
ismi falso, reklam yüzü falso...hiçbir çekiciliği yok. ha gerçi param da yok ama olsa yatıracağım son banka olurdu herhalde.
Bir siz kaldınız buyurunuz amına koyim. 10 sene önce yüzümüze bakmıyordunuz. Paranın kokusunu aldınız değil mi?
reklamında (bkz: hülya avşar) ın oynadığı banka.
itici gözükebilmek için hülya avşar'ı reklamlarında oynatmaları takdire şayan. müşteri istemiyorlar heralde.
ikinci bir hsbc vakasıdır. hcsb hbsc hesebece şeklinde telaffuz edildiği vardır. bu da böyle.
reklamlarında hülya avşar'ı oynatarak, piyasada başlamadan biten bankadır.
arap ilkellerinin ülkemizde kurmuş olduğu banka.

biraz daha sömürün bakalım biraz daha. az kaldı.
arap olmalarına sadece müslüman olduğu için taktıysanız, takacak başka birşey bulun. bankanın sahibi arap ama katoliktir.
piyasaya hülya avşar'la giriş yaptıklarına göre ciklet alıp-satacaklar galiba dedirten banka.
hülya avşar' ın reklamında oynamadığını iddia ettiği banka.
bu bankaya da insanlar para yatiracak ya , iste ben oyle dunyanin anasini sikeyim.
(bkz: bank audi)
daha ilk reklamında hülya avşar'ı oynatarak antipati mi kazanan banka.
hayatımda gördüğüm en gerizekalı reklama sahip banka.
Hayatımda duyduğum en kötü radyo reklamına sahip banka.

Hatırladığım kadarıyla şöyle bi şeydi.

-Odeabank
- Ne bank?
-Odeabank
- Ha aman peki.

Allah allah.*

Edit: Entrylerden anladığım kadarıyla TV reklamı daha da berbatmış.
bu kadar devin içerisinde pay kapması mucize görünen, hülya avşarı reklam yüzü seçmiş banka.

ünlü birisine güvenip bankaya para yatıracak gerizekalı bu yüzyılda kaldı mı? merak etmiyor değilim, yok hala kaldıysa imar bank faciasını hatırlatmayı vatandaşlık görevi adlederim. (bkz: macit beni otomobillendir).
yeni bir banka. yani yeni bir "legal insan sömürücü"..
sırf reklamında milli tenisçimiz hülya avşar oynadığı için kendisine geçiyorum. umarım faizleri iyidir. smiley...
Lübnan merkezli banka. işlem ücretlerini şöyle bir kontrol ettim de, iyi giydiriyorlar.
reklamında üstü kapalı halkı aşağılayan banka.
bankada hülya avşar ile eşit şartlarda ilgi görebileceğimizi hülya avşar' ın ukala tavırları eşliğinde bize müjdeleyen reklamlara sahip.
ne kadar şanslıyız.
bankaya kimse gelip müşteri olmasın diye hülya avşar'ı reklamında oynatan banka..
sikimsonik yeni bir banka. uzak durulası.