bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
seksi değil.
görsel
görsel
görsel
görsel
Izmır yesilyurtludur. Bacısı üç dört kere binmiştir taksime. sima aynı biraz kilolusu.
görsel
türkiye deki en güzel kadınlardan biridir.
bana nedense hep merve morsümbül gibi geliyor. tuhaf.
memintoları tombişkodur.

konu kilit.
Boyu uzun olmadığı halde koca koca elleri olan oyuncu.
Güzellikten çok çekicidir; şuh bir hali vardır ve şuh bakmaktadır.
güzel olması nedeniyle sürekli sevişme sahnelerinde görev alan milf.
görsel
görsel
Milf kıvamındaki bir kadına mature diyen cahillerin olduğunu gösteren ünlü.

Nurgül candır.
Bir durum oldu zannettim.
görsel
Yaşayan efsane.
acayip bir cekiciligi bulunan kadin dun aksam ruyama tesrif etti oyle sevindimki az kalsin yatak yorgani batiracaktim bereket tam en tatli yerinde uyandim.
ilhan mansız a benzettiğim kadın.

Surat şekilleri aynı nerdeyse.
Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976'da Afyon'da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini izmir'de tamamladı. 2001'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında rol aldığı ikinci Bahar dizisindeki Gülsüm rolü ile tanındı. 2002 yılında Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Asmalı Konak adlı TV dizisinde Bahar Karadağ rolüyle ününü artırdı. Aynı yıl Teoman'la beraber Mumya Firarda filminde oynadı.

2003 yılında Abdullah Oğuz'un yönettiği Asmalı Konak dizisinin devam filmi olan Asmalı Konak-Hayat'ta Özcan Deniz'le başrolü paylaştı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Eğreti Gelin filmindeki Kostak Emine rolü ile 2005 12. Adana Altın Koza Film Festivali'nde En iyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Aynı yıl Hande Ataizi ile Melekler Adası dizisinde rol aldı. Aynı dizide rol alan Cem Özer ile 26 Ekim 2004'te evlendi. Hamileliğinin son ayında Melekler Adası dizisinden ayrıldı. 22 Mayıs 2005'te oğlu Osman Nejat'ı dünyaya getirdi.

Yine 2004'te beş yönetmenin yönettiği Anlat istanbul filminde Saliha karakterini canlandırdı. 2005-2006 sezonunda ATV'de yayımlanan Belalı Baldız dizisinde Berna Laçin ve Kenan Işık'la başrolü paylaştı. 2006 da Cem Özer'le "Sen Olmasaydın" adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2006 yılı Eylül ayında Fatih Akın'ın senaryosunu yazdığı ,yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği Yaşamın Kıyısında isimli filmin çekimlerine başladı. Ayten Öztürk adlı türk kızını büyük başarıyla canlandırdığı film 2007'de 60. Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışmaya hak kazandığı ardından "En iyi Senaryo" ödülünü kazandığı açıklandı. 2007'de Ezo Gelin adlı tv dizisinde Ezo Gelin'i canlandırdı. Ortadoğu'nun en önemli film festivallerinden biri olarak kabul edilen 31. Uluslararası Kahire Film Festivali'nde başkanlığını ünlü ingiliz yönetmen Nicolas Roeg'in yaptığı ana jüride yer aldı.

26 Mayıs 2008'de çekimlerine başlanan Altın Ayı'lı yönetmenimiz Erden Kıral'ın Vicdan adlı filminde Aydanur isimli fabrika işçisi, pavyonda çalışan kadın ve türban takan kadın gibi farklı bir rolde oynadı. buradaki rolü ile 45. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En iyi Kadın Oyuncu" Ödülüne layık görüldü. Ünlü sanatçı son olarak 2014 yılında "Paramparça" adlı dizide Erkan Petekkaya ile beraber başrol oyunculuğunu paylaştı.
görsel
cazibeli bir kadindir.
Göt görünmüyorsa ne anladım üstteki görselden *