bugün

kendini yerden yere atan birine çakın bir nörodol çok değil sadece 30 sn sonra mal gibi pel pel size bakmaya başalr.
dikkatli kullanın yeğenler. çok fena çarpar.
yeşil reçeteyle satılır ayrıca.
Bununla alakalı bilgileri görünce yazma isteği geldi öncelikle reçeteyle satılmaz. istediğiniz her eczaneye gidin isteyin vermek zorundalar. 5 damlayla 3 damlayla hiçbirşey olmaz. Gece yatmadan alınır. Sabah procaz ile tazelenir. Günde 65 damla alan birisi olarak söylüyorum. Bu ilacı kullanıyorsanız trafiğe kesin olarak çıkmayın. Herşeyi bulanık görürsünüz. Karşınızda ki insanı net olarak göremezsiniz. Ancak çok kısa da net ve kesin süreç alırsınız. Bağımlılık yapmaz ancak en ufak şeyde bi norodol alıyım da keyfim yerine gelsin dersiniz. Merak ettiğiniz her konuda yardımlarınıza hazır ve nazırım.
sinirli insanların içeceklerine günde 2-3 damla ekleyerek onları sakinleştirebileceğiniz, şizofreni hastalarına günde 60 damlaya kadar çıkan dozlarla verilen ilaçtır.
bugün kullandığım ilaç ve deneyimlerimi aktarmak istiyorum size.
başlangıç dozu olarak sadece 2 damla damlattım ve bi kaç gün içinde 5 damlaya çıkarıp sabitleyeceğim.
buna rağmen içtiğim anda beni uçuşa geçiren,sebepsiz yere gülmemi sağlayan ve bir anda elimi ayağımı kesen ilaçtır.
sadece 2 damlası ile.
1 saat kafamı kaldıramadan yatmış ama şu an gayet enerjik ve cin gibiyim uykum filan da yok.
ayrıca tadı da acı olmasıyla beraber sanki hastane kokusunu içiyormuşsunuz gibi bir his veriyor.
o kokuyu tat olarak hissediyorsunuz.
velhasıl,uçuşa geçmek için güzel bir ilaçmış.
ilacım, ilk alındığnda eklem ağrısı yapar, alışırsanız bağımlısı olursunuz, çarpar.
genellikle diger anti-depresanlarin etkisini arttirmada kullanilir.bunun yaninda sizofreni, mani, ajitasyon durumlarinda verilebilmektedir. oldukca kuvvetli ve ucuz bir ilac olmakla birlikte; doktor onerisi ile alinmasin,da dahi bir cok istenmeyen etki ortaya cikabilir ki, nereden cesaret aldiklari bilinmez, oneriye gerek duymadan bir kac damla alayim diyerek pasiflora, atarax muamelesini yapip felegini sasan arkadaslar da bulunmaktadir.

uyku vermeyecegi vaadiyle recetelenir ancak gunun yarisindan cogunu uyku hali ile gecirmeniz- bazen benim yaptigim gibi ilk gunu gecip ikinci gun hala uyuyor olmaniz- olasi bir durumdur. alkoil ile birlikte kullanilmamasi oneri duzeyinde degil kesinlik boyutundadir. aksi halde intihar etmenin, gecici felcleri, kasilmalari cagirmanin en kolay yoludur. doktor ne derse desin dozaji yavas yavas yukseltilmelidir.
damla ve tablet şeklinde satılan, damlalısını kullanır kullanmaz, sebepsiz yere gülme krizine girdiğim psikolojik bir ilaç. bayağı etkili! panik, stres hayatınızdan yok oluyor tamamen! muhteşem bir şey bu. uyku filan yapmıyor, fiyatı da çok ucuz 2.25 tl.

tok karnınıza, yarım çay bardağına üç damla damlatıp içerseniz kafidir. *
edit: bu bir reklam değildir. *
Doktor aşırı stres yaptığım icin verdi kullanalı 3 gün oluyor ama ben pek etkisini göremedim damla hakkında sorularım var kullanan varsa bana yazabilir mi?
anksiyete için kullanmaya başladığım etkili ilaç.
Bok gibi ilaç yan etkisi acayiptir akeneton almadan almak ciddi yan etki yapar dikkatli olun hemen doktorunuza başvurun.
Trendyol'dan indirimli fiyatlarla alabileceğiniz ilaç.

Umarım herkesin aklına başlığı okuduğunda Trendyol gelmiştir benim gibi ya da ben de bu ilacı kullanmaya başlamalıyım.
Depresyon, anksiyete ve davranış bozukluklarına iyi gelendir. Bundan on, on beş damla içirirsin hastaya sonra her yer ışıl ışıl pavyon.
haloperidol icerir; trankilizandir; sizofreni, mani ve antidepressanlarla beraber bazı depresyon tiplerinde kullanilir laç türüdür; uzun sureli kullaniminda tardiv diskinezi gorulebilir; 1980 ler de fentanil, alfentanil gibi analjezikler ve dihidrobenzperidol gibi daha guvenilir trankilizanlar yok iken, dolantin ile beraber anestezistler tarafindan derin sedasyon amaci ile de kullanilirdi.
Lisede bir çılgınlık yapıp cuma akşamı içtiğim ilaç. Salı sabah uyandım, geçen günlerde hiçbir şey hatırlamıyordum, uyandığımda kafam pırıl pırıldı.
Gece yatmadan önce almak, sersemliği uykuda atmak için faydalı bir yöntemdir. Aksi takdirde gözünüz sürekli sızmak için uygun ortam arar. Hatta bir noktadan sonra aramayı bırakıp olduğunuz yerde sızabilirsiniz.