bugün

Spake impact oyununu anımsatan telefon görünümlü gülledir.
ne güzel telefondun sen nokia3310.
on birinci nesil silik.
Kendi takımındaki bütün sol bek'leri toplasalar, caner'in kramponu etmeyeceğini bildiği için, caner'in özel hayatına o olmayan aklıyla laf atarak kendince ego tatmini yapmaya çalışan, wellbeck'in öptüğü vergi kaçakçısı fransız takımının taraftarı.
Lakin iyi telefondu.
(bkz: #25052536) nick altıma şöyle bir entry girerek rezilliğin dibine vuran gsli eleman. hani şu geçen küsküyü verdiğimiz gs.

tekrar yazmaya üşendim. (bkz: #25057551)
bir efsane. antensiz hayata merhaba.
Pek hosgelmemis yazar.

Kimin cocugu oldugu tam olarak bilinmemekte.
sağlam telefon.
Çok bilgili ve mükemmel yazan bir yazar.
emanet olarak taşınabilecek bir zamazingodur. uzak menzilli kullanmamanız tavsiye edilir. düşman eline geçebilir.
"Giren trabzon'a, cikan trabzon'a; nasil koydu ama 61'de moussa 61'de moussa. "
(bkz: Oscar cardozo/#24668405)

bir galatasaraylı olarak ''trabzonsporlu kardeşlerine'' hayırlı olsun diyen şahıs. her sene düzenli olarak yatarlarsa tabi kardeş dersiniz.

ayrıca hazımsızlık çektiği her halinden belli. Trabzon cardozo'yu alıyor, bu gereksiz gelmiş ''giren çıkan fenev'e'' diyor. size giren girdi nisan ayında.. hatta öyle bi girmiş ki -r harfi arkadaşın bi tarafına kaçmış. *
bu arada, giren çıkan gsye.
9. ve 10. nesillerin yanında ezik kalan yazar.
realist yazar.
(#23039119)
uygurların çinden devşirilmiş türkler olduğunu iddia edebilecek kadar bilgisiz bir zavallı.
(bkz: uygur türkleri vs filistinliler/#24507329)
Kürt hareketini iyi okumus bir arap dusmani entelektuel. Uludag sozlukteki cevherlerden.
http://www.fugly.com/medi...hat_falls_gets_broken.jpg
(bkz: sikik bir ruh hali içinde olmak)
Uludağsözlük'ün gizli homoseksüel potansiyelini ortaya çıkaran yazar..

Nacizane tavsiyem kendinizi ifşa edin, kimliğinizle barışın sevgili saklı eşcinsel userlar..
böyle soysuz, milliyeti olmayan ve dolayısıyla boşa çalışan çenesinden başka hayvandan pek farkı olmayan yazar. kalkıp eşeğe bayrağın önemini anlatacak değiliz ya.
Bir zamanların iphone u.
benim araba spor olduğu için öyle sopa filan taşıyamıyorum, torpido da bir kaç tane 3310 taşıyorum hem küçük etkili oluyor.
ne olduğu belli olmayan diyeceğim ama gayet açık ve net belli yazar.

(bkz: bölücü kürt)
3310 sever bir yazar.