bugün

pek hoş gelmemiş.

(#23039119) yazık. hepinize sıra gelecek.
Kimseyi umursamayan, hoşgelme yalakalığı gütmeyen, selam verenden alan vermeyeni dert etmeyen, kofti tehditlere boyun eğmeyen bendeniz.

sıranın bana/bize ne zaman geleceğini ve dahi gaybı sadece rabb'im bilir.

iyi geceler.
"Apo'yu pek sevmem ama kürt hareketenin kanaat önderi olduğu gerçeğini de inkar edecek kadar çılgın değilim" dedim.

"Mhp bürosuna oldu olacak apo'nun resmini asalardı" sözüm bir durum komedisi ve ironik bir yaklaşımdır, ultra milliyetçi bir harekete karşı pkk'lıların bu eylemi herşeyden önce komik çünkü. Galatasaraylılar'ın saraçoğlu stadını basıp sarı kırmızı bayrak çekmesi misali..

"Karı gibi kıvırma" deyimini ise sanırım öcalan'ı idamdan kurtaran belgeyi imzalayan kofti liderleriniz için kullandınız!?!?

1- kabul edin artık, türk milliyetçiliği evrensel konjönktürün çok gerisinde kalmıştır.
2- fikri söylem konusunda bir liberal ile tartışmadan önce bir iki uluslararası ilişkiler kitabı karıştırın.

not: evet çok sağlam telefondur :-))
kofti diye bi laf öğrenmiş, okulda öğrenmiş galiba.
kafası bir 3310 kadar sağlam olmayan yazar..

kofti ehe..
yav he he..
Direkt bahçesaray orjinli, halen köstence'de akrabaları bulunan, çekik gözlü tatar yazar.

Siyaseten liberal olduğu için ruh hastası milliyetçiler ile anlaşamaz. Bugün kürtleri savunsa gundi, yarın ermeni soykırımının ne menem bir rezalet olduğunu belirtse ermeni ilan edilir. Ama bunu takmaz zira lokal değil planet bazında düşünmenin erdemine inanır.

milliyetçiler öyle komik ki retori alanında ne vakit geri kalsalar hemen küfür kullanımına başlıyorlar. Halbuki metin yazarı olan nokia3310 sana gayet seri olarak küfür de edebilir ama işte segment farkımız var.

ayrıca kırım tatar diyalektiği yok diyen cahilleri de ilber hoca öpsün.

http://tr.m.wiktionary.or...C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC

bilmediğiniz tatarca kelime varsa bu kaynaktan öğrenin, tatarca başlı başına bir dildir. Elifbası bile türkiye türkçesinden ayrıdır.

Şimdi uyku zamanı :-)
8 milyon yıllık kürt tarihine inanan, fakat bir wikipedia ya bakmaya üşenen yazar bozması

http://tr.wikipedia.org/w...B1r%C4%B1m_Tatarlar%C4%B1
Uzun uzun yazmaya gerek yok. Apoya kanaat önderi derken, pkkya karşı savaşıp şehit olan askerlerimizin şehit sayılamayacağını söyleyen yazar. Kısaca sığır diyebiliriz kendisine.
ağzına ayak tıkıştırıp boğmak suretiyle katledilmesi gereken kişi veya kuruluş.

(#23042576)
fatih sultan mehmet'in hristiyan olduğunu biliyormuş. görende aynı kilisede istavroz çıkarttı zanneder. etraftan duyma yalan bilgilerle bir tane resmi belge, vesika ortaya koymadan ilber ortaylıcılık oynarsa herkes böyle oluyor demek. buna inanan kesin haliç altındaki altınlara ve lozan'ın gizli maddelerine de inanıyordur. sonuçta kendi eksikliklerimize ve beceriksizliklerimize bahane bulmaya bayılan bir milletiz.

(bkz: muktedir olamayan karısından mühlet istermiş)
(#23756143) yaşadığı kafadan yaşamak istiyorum. trollüğü bile beceremiyor.

inşallah ayık kafa ile sözlüğe girer sayın yazar.
(#23785201)

etnik unsur olduğu aşikar da. burda rum eniği taklidi yapmış. kürttür kürt.
Kürt yazar. Hakaret olarak söylüyorum.

Evet. Bende faşistim. Zira sen ajitasyon yapmadan söyleyeyim.

ne güzel demiş yavuz sultan selim han.

kürd'e firsat verme ya'rab
dehre sultan ol'masin
ayağini çarik sıksın
gönlü huzur bulmasin...
vur sopayi al haraci
karni bile doymasin
ol çeşmeden gavur içsin
kürd'e nasip olmasin...
vasiyetim o dur ki
kürd bin kerre yalvarsin
inanma kanma
yakana bit kapina
kürd dadandirma...

Düzenleme: tatarım diyor bide. Yukardaki hicivde kürt yerine tatar yazınız öyle okuyunuz.

Bebe.
Milliyetçilerin gerizekalı olduğunu kanıtlama deneyini başarıyla gerçekleştiren yazardır.

Söz konusu deneyde kullanılan tüm faşolar üstteki maddelere bakıp nokia3310'un tatar olduğunu anlama imkanına sahipken içgüdüsel davranmış ve hırlayarak "kürt" demiştir.

Ders bitti, dağılabiliriz!
3310 sever bir yazar.
ne olduğu belli olmayan diyeceğim ama gayet açık ve net belli yazar.

(bkz: bölücü kürt)
benim araba spor olduğu için öyle sopa filan taşıyamıyorum, torpido da bir kaç tane 3310 taşıyorum hem küçük etkili oluyor.
Bir zamanların iphone u.
böyle soysuz, milliyeti olmayan ve dolayısıyla boşa çalışan çenesinden başka hayvandan pek farkı olmayan yazar. kalkıp eşeğe bayrağın önemini anlatacak değiliz ya.
Uludağsözlük'ün gizli homoseksüel potansiyelini ortaya çıkaran yazar..

Nacizane tavsiyem kendinizi ifşa edin, kimliğinizle barışın sevgili saklı eşcinsel userlar..
(bkz: sikik bir ruh hali içinde olmak)
http://www.fugly.com/medi...hat_falls_gets_broken.jpg
Kürt hareketini iyi okumus bir arap dusmani entelektuel. Uludag sozlukteki cevherlerden.
uygurların çinden devşirilmiş türkler olduğunu iddia edebilecek kadar bilgisiz bir zavallı.
(bkz: uygur türkleri vs filistinliler/#24507329)
realist yazar.
(#23039119)