bugün

vw tospa otomobilinden önce icat edilseydi ortalığı kasıp kavuracak olan otomobil modeli. her gördüğümde o geliyor aklıma.
her defasında google micran nissa diye aradığım, 2 yıl sonraki arabam...

türevleri bile var; nicran missa, missan nicra..
kız arabasıdır.
sığamadığımdır. yok arkadaş iki kişilik olmalıymış o.
20 ile giderken direksiyon sertliği neyse 120 ile giderken de o olduğundan, hız yapılmaması gereken mini araba. candır orası ayrı.
O paraya alinabilecek en iyi araba.
Son derece guvenli, ekonomik, konforlu ve şirin bir araba.
Tasarim harikasi.
Tospagagillerden.
Modern vosvos.
nissan'ın ufak mı ufak, şirin bir araba modelidir. ehliyet sınavımda bu araçlardan kullanmıştım. *
görsel
şuan ki rakibi nissan juke dur. kızlarda çok görmeye başladım.
çok tatlı çok şeker çok sevimli bir şey.
bayan arabası olmaya daha yatkındır.
1/2 ile az yakan arabadır. 30 liraya 1 hafta idare edilebilir o derece. estetik ve şirin bir görünüşü var. geçende trafikte; otomatik tavanlı bi micra gördüm harika bir hava katmış arabaya.
şoför koltuğundaki üst ayna genelde bayan arabası olduğunu kanıtlıyor. (diğer arabalarda ise; şoförün yanındaki koltukta ayna.)
kısacası; park etme sorunun olmaması, estetik en önemlisi az yakıyor olması bu arabayı seçme nedenlerinden.
minicik yuvarlak şirin mi şirin bir arabadır.

https://encrypted-tbn3.gs...9rqSkykTSt-Y4OMj8BDuc3h5Q
https://www.facebook.com/...69&type=2&theater
bir space star değildir.
yakıt konusunda space star kadar olamaz.
Yakıt tüketimi merak konusu olan araba.
sadece kullanana rahattır. arkadaki ikili yol boyunca rahatlık hissetmez. kararınızı ona göre verin.
Bence güzel. i20 linea egea falan almak yerine rahatlıkla tercih edilir. Lakin benim ihtiyacıma uymuyor. Bana geniş sedan gerek.
kadın arabası diyorlar nedendir bilen aciklasin benimde aklımda olan makinedir.
ilk arabamdir.
Pratik,portatif hos arabadir.
Fakat kalkislarda debriyajdan ayaginizi kaldirmaniza ragmen harket etmez gaza yuklenmeniz gerekir, agir kalkar.
Uzun yol arabasi degildir yaninizdan kamyon gecse uctugunuzu hisseder, sarsilirsiniz.
Kaza yaparsaniz korkmayin parca kolay bulunuyor.
Yakit tasarrufu iyidir.
Arabanin ici genis ve rahattir, fakat bagaji haliyle dardir.
Yok tutusu vasattir.
Goruntusu guzeldir ve bu cezbeder zaten *
(Tam bir kadin arabasidir zira cok narin ve hassastir, siyahini tavsiye ederim)
1.2 motor 80 beygir arabaya 50.000 lira verilmez.
Nissan gibi tasarımlarını genel olarak her zaman beğendiğim bir markanın böylesi kötü bir tasarımı nasıl ortaya koyabildiğini bana merak ettiren modelinin adıdır.
Bayılıyoruuuum.
Limon ve gazoz diyorum.
Hoş bir kadın aracı.
benzinlisi bende var ve gereksiz öküz gibi yakıyor evet, nerdeyse bir bmw 116 kadar yakıyor olabilir. sabah 30 lira attığım halde akşama doğru benzinden pek eser kalmıyor.
yeni memur olmuş hatun arabasıdır.
kadın arabasıdır.
nissan'ın "bizim de bu sınıfta bir aracımız olsun" diye ürettiği bir araçtır.

(bkz: tırt)